Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość RitaOrita

kolejny pierwszy raz... pomocy

Polecane posty

Gość RitaOrita

Hej wszystkim, mam problem stąd ten post. Chcę zmiany! No ale o co chodzi... już tłumaczę : podoba mi się facet, ktorego znam poltora roku, widzieliśmy się kilkanaście razy w ciągu tego czasu bo on mieszka za granicą. Rozmawiamy ze sobą codziennie itp, on przyjezdza na swięta i zostaje aż do nowego roku. Jedziemy razem na sylwestra (ja i on w jednym pokoju) i jako druga para znajomi. Wiadomo, że będziemy się ze sobą kochać- pierwszy raz, ale pojawia się problem, bo ja nie lubię sexu, dla mnie do tej pory było to raczej z obowiązku, z musu itp.( mowię o poprzednich związkach). Ponieważ ON bardzo mi się podoba i podobno ja jemu też, chciałabym od was jakiś rad, co zrobic zeby jednak seks był dla mnie czymś miłym, a przy okazji i dla niego. Podpowiedzcie co zrobić zeby rozpalić rządze! Do tej pory nie robiłam nic dla faceta ( żadnych przebieranek, itp bo nie czułam potrzeby- partner chyba tez). Ale pomyślałam że należy coś w swoim życiu zmienić i chciałabym zacząć od tego! Pomóżcie kobity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×