Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gender

Polecane posty

Gość gość
W szkocji jest zupełnie inna kultura,nie ma co porównywać do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd mi , że jestem polkom . nietolerancja to nasza cecha narodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowozelandzkie czasopismo "Uncensored" opublikowało artykuł na ten sam temat, pisząc wprost: "Absolutly schocking - "Germany and EU to Legalise Paedophilia" (absolutnie szokujące - Niemcy i UE zalegalizują pedofilię), dodatkowo argumentując to tym, iż nawet niemiecki rząd propaguje sex kazirodczy, jako zdrową formę życia seksualnego. E.M. O'Brian - autor książki pt. "Kryzys kulturalny świata zachodu" napisał, że tego typu interwencja niemieckiego rządu w życie rodzinne, jest wejściem na nowym poziom auto-destrukcji. W swoich ulotkach niemiecki rząd informuje także o tym, że: "Ojcowie nie poświęcają wystarczająco dużo uwagi łechtaczce i pochwie swych córek. Ich pieszczoty zbyt rzadko odnoszą się do tych właśnie regionów, a tylko w ten sposób dziewczynki mogą rozwinąć poczucie dumy z ich płci ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w polse zlegalizują małżeństwa homoseksualne,5 latki będą namawiane do masturbacji zamiat mamy u taty będą mieć rodzica A i B.Zamiat patrzeć na inne kraje zdajcie sobie sprawę do czego zmierza sytuacja u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem nietolerancyjna.Nie mam nic do równouprawnienia,homoseksualizmu,feminizmu,ale gender to już lekka przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w krajach o większej kulturze, technice i cywilizacji daleko bardziej posuniętej od zacofanej biednej polski [ostatnio w Finlandii] zalegalizowano. a polska robi z siebie zakałę Europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zachodzie jak wprowadzili gender to już dzieci gwałcą dzieci z brytyjskich szkól w 2012 z tego powodu molestowania wywalono 800 chłopców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dzieci od przedszola są uczone"jest Ci źle to zrób sobie dobrze "to inaczej nie będzie.Wyrosną na gwałcicieli i pedofili,którzy nie potrafią panować nad swoim popędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkue kraje to odrzucają,ale Polska oczywiście nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to Polska.Nic tylko u uczyć się języków i za granicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy tylko mysleliscie ze to o sukienki chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce to jeszcze nic.W niemczech czterolatki się obmacują.Jak dwoch ojców się zbuntowano na 24 godziny zostali aresztowani i zagrożono,że jeżeli to się powtórzy to zostaną im odebrane prawa rodzicielskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu tragedia,co się w polsce dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat mam pojęcie o tej chorej ideologi i wiem,że nie tylko o sukienki chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to przejdzie to co druga 15 latka będzie z brzuchem,a co drugi chłopiec wyrośnie na zboczeńca lub pedofila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32mld dolarów takie sa roczne zyski z handlu ludźmi na świecie w przez polske przebiega szlak z wschodu na zachód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to,że idą na to unijne pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gender przynosi odwrotne skutki niż zamierzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytłumacz to tylko rządzącym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gender już funkcjonuje u nas niestety, rodzice którzy się czemukolwiek sprzeciwiają są molestowani przez urzędy państwowe/unijne i w konsekwencji odbiera im się dzieci, jak nie współpracujesz dostajesz po d***e, taka jest polityka unijna i walą na to mnóstwo kasy, co się ładnie nazywa dotacjami na rozwój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce tak tego nie widać,ale w innych krajach jest gorzej.Nie wiem co ta durna ideologia ma wspólnego z równością płci(o to głównie chodzi).Dzieci wychowywane po wejściu tej ideologi wyrosną na transwestytó,homoseksualistów i zboczeńców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gender nie jest żadną ideologią, ludzie, doinformujcie się.... Gender, czyli płeć społeczna, to pojęcie naukowe, mówiące o tym jakie role społeczne w każdej kulturze są przypisane każdej płci, oraz o tym, jak te role się zmieniają i ewoluują. Badania zajmujące się gender mówią o tym na przykład, że w jednej kulturze uprawa ziemi jest domeną mężczyzn a w innej to kobiety tradycyjnie się tym zajmują. Albo o tym, że nie wiem, załóżmy u Masajów to do kobiet należy budowa domów, podczas gdy zajęciem mężczyzn jest polowanie. Albo, że na przykład do pewnego momentu w różnych krajach europejskich studiować mogli tylko mężczyźni (pamiętacie historię o Nawojce - która właśnie przebierała się za mężczyznę żeby móc studiować?? To też was gorszy??) A ewolucja płci społecznej czyli tego demonicznego gender najlepiej można zobaczyć na naszym podwórku po wojnie - kobiety na traktory i kobiety spawaczki i dźwigowe... A nauka o gender we współczesnej Polsce może zajmować się tym, że zgodnie z utartymi wzorcami obecnie dziewczynki dostają w prezencie lalki a chłopcy klocki lego - oraz że niewielu mężczyzn po pracy wykonuje również prace domowe... Oraz na przykład jeszcze to, że kościół katolicki dopuszcza tylko mężczyzn do bycia kapłanami, podczas gdy kościoły protestanckie dopuszczają kapłaństwo kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c.d. I gender znaczy dokładnie tyle i nic więcej - a nauka zajmująca się rolami społecznymi przypisywanymi płciom to żadna ideologia... A wy tu o kazirodztwie i pedofilii - no ale zastraszonymi ciemnymi masami łatwo się rządzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba nie wiesz o czym mówisz.Ideologia gender pollega na m.in. * wprowadzeniu aborcji jako PODSTAWOWEGO PRAWA.Dotyczącego nawey dziweczynek przed 18 rokiem życia bez zgody i wiedzy rodziców *legalizacji małżeństw homoseksualnych i zezwoleniu,by wychowywały dzieci *przymusowej edukacji seksualnej typu B już od przedszkola *Nakłanianiu dzieci do masturbacji *dziecko zamiat mamy i taty będzie mieć rodzica A i B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam to gdzieś.Niech się dzieje co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś O matko i córko! Ja się nie dziwię, że wy ludzie jesteście zestresowani jak wszędzie na was czyhają... Ja bym radziła psychiatrę, bo paranoja to może naprawdę utrudniać życie. A skąd wziąłeś te rzekome postulaty tej rzekomej ideologii?? Czy też to spisek masonów i cyklistów a ty dotarłeś do ich tajnych dokumentów? "Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) definiuje gender jako stworzone przez społeczeństwo role, zachowania, aktywności i atrybuty, jakie dane społeczeństwo uznaje za odpowiednie dla mężczyzn i kobiet" - to z wikipedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×