Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ponad 90% kobiet jest brzydka, przecietna

Polecane posty

Gość Gogosiaa
Według mnie to duże nieporozumienie. Jest mnóstwo ślicznych dziewczyn i kobiet z klasą. A te które nawet mają kilka kilogramów nadwagi to co z tego? Można zawsze zacząć ćwiczyć: http://www.metasport.pl/ choćby z tym portalem i po sprawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wyłowić jakiegoś faceta o w miarę inteligentnej twarzy bez brzucha, szpetnego zarostu, bez nałogów, dewiacji, szkoły uwodzenia, zadbanego, mającego wartości x Znaleźć takiego to pestka ale i tak skreślisz go jeśli jest blondynem, ma poniżej 175-180 cm, jest prawiczkiem, nie ma twarzy modela czy jego ciała. jestem gościem z 12:25 - to bardzo trudne zadanie, w/g ciebie może pestka bo wybierasz sam odpad. Blondyni b.mi się podobają, twarzy modela mieć nie musi, ciała modela także :P, ale MUSI mieć to wszystko, o czym wcześniej napisałam. Chamstwa, infantylizmu nie uznaję. AMEN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Najbardziej typowy rozmiar biustonosza" <><><> Tylko dlatego, że laski nie potrafią sobie dobierać dobrze biustonoszy. Większość lasek noszących 75B powinno nosić 65 C albo nawet 60 D :) Ale to wina tych beznadziejnych sieciówek typu H&M i new yorker, w których nie ma obwodów poniżej 70. Idź dziewczyno do dobrego salonu bielizna i się ź=zdziwisz jak się dowiesz, że nawet przy małych piersiach masz miseczkę D ;) Bo jak jesteś niby taka chuda to nie pasuje mi, żebyś miała aż 75 cm w obwodzie pod biustem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shaf78 no wlasnie biustonosze kupywalam w sieciowce H&M kazdy 75B i pasuja , mimo to i tak wiele osob mi mowi ze jestem chudzielec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmierzylam i pod biustem mam 75 cm,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam :) Tobie się tylko wydaje, że pasuje ale tak naprawdę biustonosz ma być zawsze węższy o 5 cm od naszego obwodu pod biustem i ma być bardzo ciasny w obwodzie. Z węższym obwodem idzie jednoczesnie większa miska. Sprawdzałaś w ogóle kiedykolwiek ile masz POD biustem ? Jeżeli jesteś taka szczupła jak mówisz to nie możesz nosić 75 bo musiałabyś miec conajmniej 80 pod biustem i byłabyś dość szeroka w klacie. Ja też kiedyś myślałam, że mam 75C :D poszłam do dobrego sklepu i się okazało, że mam naprawdę 60G :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro masz 75 POD biustem, to powinnaś nosić 70. Stanik, żeby spełniać swoją funkcję i podtrzymywać biust musi być krótszy od naszego obwodu :), logiczne nie ? W takim razie miska ci automatycznie podskoczy do C. Więc nie masz 75B tylko 70 C koleżanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dzięki za info :) a czy wg Ciebie biust w rozmairze 75B lub 70C to mały biust czy sredni? wg mnie mały ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały ;) Ale na pocieszenie Ci powiem, że moje 60G też nie jest aż takie wielkie jakby się komuś mogło wydawać bo mam mniejszy biust od koleżanki, która ma "D" ;) no ale na ma aż 80 pod biustem ;) a ludzie mają jakieś błędnę przekonanie, że A - to mały B - średni C - duży D - ogromny Nic bardziej mylnego ;) Można mieć nawet G-H i nie mieć gigantycznych piersi przy małym obwodzie i na odwrót. Można mieć C i to mogą być wielkie cycki przy obwodzie 80-90 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez myslalam ze B to sredni a C to juz duzy, ale tu licza sie proporcje, mało ktora chuda dziewczyna ma duzy biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×