Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mamy dwulatków jakie prezenty planujecie kupić?

Polecane posty

Dla mnie 500 zł to nie jest dużo, stać nas na dużo więcej...tylko mamy trochę oleju w głowie i wiemy, że zasypywanie dziecka toną plastiku i innych dziadostw, to debilizm totalny pechowiec.gif X To super, jednak szkoda ze nie masz tego oleju w glowie na tyle zeby szanowac inne mamy i ich opinie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karola, rozumiem że brak czasu dla dziecka załatwiają zabawki? no ta BMW elektryczne wszystko załatwia :D, no i sąsiedzi będą zazdrośni :D. Żegnam i życzę skutecznego poszukiwania rozumu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola, to spróbuj wychować, a nie kupować pechowiec.gif X Sugerujesz ze dziecko ma sie wychowywac be zabawek? Ma siedziec w kacie I sie bawic sznurowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karola, nie szanuje bezrefleksyjnych jednostek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce zakupic ciastoline i mate wodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola, rozumiem że brak czasu dla dziecka załatwiają zabawki? no ta BMW elektryczne wszystko załatwia smiech.gif , no i sąsiedzi będą zazdrośni smiech.gif . Żegnam i życzę skutecznego poszukiwania rozumu smiech.gif X Brak ci umniejetnosci czytania ze zrozumieniem, wiec pozwol ze sie nie ustosunkuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola to ja od auta. Mój syn ma 2 i 4 miesiące, miał 17 miesięcy jak dostal to auto. Tez jest duży na swój wiek, ma 96cm z tym, ze jest szczupły. Tak jak pisałam zaczyna jeździć sam (choc wiadomo, ze mamy pilota w razie czego ;) ), na razie brzydka pogoda wiec meczy auto po salonie (albo po prostu siedzi i bawi się kierownica, słucha muzyki bo ma tam jakies guziki itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno czy dwa siedzenia? U nas z pogoda nie ma problem, wiec moze jezdzic na zewnatrz. Nie wiedzialam do tego jest pilot. W sumie fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga, bo te tańsze jeżdżą tylko tył przód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka222
nasz synek zapewne mnóstwo zabawek dostanie od dziadków i wujków, dlatego my kupujemy kolorowy zestaw jedzeniowy ze zwierzątkami (skip hop). Ale przeraża mnie trochę, że już niedługo się zacznie marudzenie, że chce taką a taką zabawkę, bo jest fajna i jakiś Antek też taką ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×