Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1a2b

Zachowanie męża na wieść o ciąży...

Polecane posty

Gość gość
komu tu ty te kity chcesz wciskac kobito?? gdyby to byl twoj maz to bys w zyciu nie powiedziala tego jak by wychodzil do kolegi zreszta w sobote zostawia zone :D:D:D i idzie do kolegi stawiam jak wyzej nie jestescie malzenstwem wkrecilas chlopaka w dzieciaka dlatego bedac w chacie u ciebie trzasnal dzwiami i wyszedl na wiadomosc o tej rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nawet mój bardzo surowy, niedostępny ojciec- miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z Hamburga
"odpowiedzialny i rzekomo kochający facet, nawet mój bardzo surowy, niedostępny i ogólnie trudny człowiek na wieść o mnie cieszył się jak mało kto i wszystko co robił w danej chwili zrobiło się mało istotne, błahe, i od samego początku pragnął tylko i wyłącznie dziewczynki" gorzej przerazajacego wpisu w tym topiku sie nie spodziewalem,ale ten mnie powalil na kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1a2b
Wróćił ...tylko troche podpity i tak jakby sie nigdy nie stalo. przeprosil za zachowanie,przytuli,pogadalismy,powiedzial ze byl w szoku i dlatego. wyjasnil ze wrocil tak dlugo dlatego ze musial sie przejsc ochlonac i przemyslec wszystko. byl u kolegi skrecal te meble i przy okazji odwiedzili knajpe. powiedzial ze to dziecko i mnie bardzo kocha, i ze byl glupi tak sie zachowujac.wlasnie poszedl wziasc prysznic,chyba raczej dobrze sie uklada :) ciesze sie z tego :) dzieki wielkie wszystkim ,wszystkim ktorzy sie "odezwali" :) i mieli czas by zajrzec na moj watek. mysle ze wszystko sie ulozy. hehe na koniec rozmowy zazartował " ma byc dziewczynka " :D heh fajne podejscie do sprawy :) wiec dzieki i zycze wszystkiego dobrego :) odezwe sie kiedys co i jak. jestem czesto na forum takze :D trzymajcie sie ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odezwalam się tutaj ani razu, swoje problemy mam na głowie, ale gratuluje i zaglądaj tutaj:)glupio się człowiek zachował ale jako tako wybrnal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo wszystko jak komuś PĘKA guma to stosuje się pigułkę po!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie jakos z tego wybrnal. Kazdemu moze sie zdarzyc raz czy dwa, czy nawet trzy. Wazne jaks ie konczy, a nie jak zaczyna, wiec wyglada na to, ze bedzie dla Was szczesliwe zakonczenie :) ...a wlasciwie to dopiero poczatek ;) Gratulacje i wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie stosuje się pigułki obligatoryjnie, tylko podejmuje decyzje, dzieciaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet z Hamburga dziś wybacz iż śmiałam urazićć tak inteligentnego i na poziomie "meszczyzne" - trochę wcięta jestem, ale to w "" błąd celowy, bo czytałam twoje wpisy, więc sorry, ale sam alfą i omegą nie jesteś, wypinasz du|pę wyżej niż srasz, heya ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluję autorce, że wszystko jest już ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1a2b
Mąż mnie pobił !!! Powiedział ,że wykopie to g****o ze mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×