Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

małżeństwo bez sexu. rozstanie.

Polecane posty

Gość Alex zgz
To ja chce być w tych innych 50%. Nie chce się do tego przyzwyczaić. Nie chce juz nigdy nie chcieć sexu. Dlaczego ta sfera ma się dla mnie skończyć ledwo po 30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex zgz
Gościu napisałeś ze w ogóle 'chyba 'tez nie. Czyli chyba jednak masz.... zwyczajnie trudno mi uwierzyć że ludzie tak żyją szczęśliwie. OK gdy oboje nie chcą. Ale gdy jedna strona nadal chce a druga nie. Jak można być szczęśliwym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex zgz
Wynajelam mieszkanie. Wkrotce sie wyprowadzam. Ot I tak to teraz wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko mój mąż przestał ze mną sypiac kiedy utylam po ciąży, długo unikał tematu aż w końcu się przyznał, że moje ciało mu się nie podoba, rozstalismy się dwa lata potem, w międzyczasie sypial z koleżanką z pracy, do tego też się przyznał, kiedy już nie byliśmy razem, tak jak kumpeli mi powiedział, że miał romans. jeżeli chcesz odzyskać namiętność męża i jeżeli nie ma jeszcze kochanki, weź się za swoje ciało, sport, dieta, fryzjer, nowe ubrania, niestety faceci podniecają się tym co widzą i co in się podoba. Od rozstania z moim mężem, bardzo dbam o siebie, ale gdyby mnie aktualny partner odrzucił kiedyś w przyszlosci, od razu go zostawię, nie będę czekać aż mnie będzie zdradzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie są związki rówieśników, w pewnym wieku żona zawsze będzie dla faceta "za stara" i "za mało atrakcyjna" Dla nas facetów różnica wieku (około 10lat) jest pociągająca i działa jak afrodyzjak, zrozumcie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotny romantyku bzdura ja jestem od mojego młodsza 12 lat a on od pół roku tak zmęczony że ledwo dwa razy coś było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to ma za znaczenie powiem ci bo chcę zobaczyć co napiszesz mam 158 cm wzrostu i ważę 45 kg. Więc sorry ale to nie o roztycie się chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poważnie? on lubi długie więc takie mam i woli naturalne więc przestałam farbować i są ciemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko wyjaśnij mi po co ci to bo raczej związku to nie ma z niczym. 187

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego kobiety szukaja sobie duzo mlodszych facetow :D bo kobieta zawsze moze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo ze taki pustak to i samotny :O te mlode to pewnie w agencjach se poogladasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety są głupie, nie uczą się na błędach koleżanek, bo myślą, że im nigdy nic złego się nie przytrafi, a przytrafia się każdej Tylko starszy partner jest w stanie wytrwać z kobietą w zgodzie i harmonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam, że masz spaczony charakter lub jesteś notoryczną kłamczuchą :D inaczej starszy facet by od ciebie nie odszedł, trzeba się na prawdę postarać, żeby takiego faceta do siebie zniechęcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to analizuj dalej masz wagę wzrost kolor włosów. A jego zmęczenie i niechęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotny romantyk zycie zna tylko z kafe, zadna kobieta go nigdy nie chciala, wiec pozostalo mu teoretyzowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam spaczonego charakteru skąd ten pomysł? Ani nie kłamie to jemu się zdarza więc twoja teoria padła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam jedną bliznę ale przecież nie znam go od wczoraj żeby wcześniej o tym nie wiedział i nagle zaczęła mu przeszkadzać. Nic innego z tego co opisałeś. Badania ma dobre. A co facet ma robić żeby kobiety nie stracić? Zresztą twoja teoria widać się nie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olewajcie tego debila... wspolczuje ci autorko, dla mnie to dziwne. albo gej albo go nie pociagasz juz. przykre to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja teoria sprawdza się w przypadku moim, moich rodziców i różnych związków które obserwuję. A co twój facet mówi? Usiadłaś z nim i pogadałaś? Zapytaj wprost co mu przeszkadza. Jak taki zmęczony to uprawiajcie sex rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż rano to on włącza komputer żeby sprawdzić mejla czy inne rzeczy a ja robię mu śniadanie nawet jak do pracy ma ponad godzinę. Jemu nic nie przeszkadza tylko jest przemęczony a ja naciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stary to nic dziwnego ze wiecznie z męczony i mu nie staje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest stary a straszy ode mnie. A z erekcją problemu żadnego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotny romantyk to osoba ktora zaklada p**********e tematy ma jakies skrzywienie na punkcie wygladu jest to jego obsesja zadaje idiotyczne pytania ma duzo czasu siedzi na caffe od rana do nocy ,myslenie ma poziomie prostych orgnaizmow typu pantofelek itp.... i wlasnie dlatego jest i bedzie zawsze samotnym romantykiem i do tego starym prykiem no chyba ze jakas 20 letnia mlodka bo twierdzi ze tylko taka moze zostac jego zona lub wezmie sie za ukrainki zeby zmienic swoj stan cywilny. olewajcie jego wypowiedzi nie odnoscie sie do nich on ma jakies duze kompleksy na własnym punkcie i jeszcze ma sie za znawce w relacjach damsko meskich a pojecia nie ma co pisze i mowi bo on najpierw mowi a potem mysli jezeli w ogole uzywa mozgu. i to by bylo na tyle o nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×