Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

małżeństwo bez sexu. rozstanie.

Polecane posty

Gość gość
alex, co poza mieszkaniem? jak otoczenie, samopoczucie, bedzie rozwod? mam tysiac pytan bo jestem w podobnej sytuacji jak ty, kiedy tu pierwszy raz pisalas. w sumie moze gorszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex zgz
Prędzej mu k****a utnę niż dam rozwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego? wolisz mieszkac osobno bez rozwodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocja w Biedronce!!!! Wibratory xxxxl trójfazowe profesjonalne ,idealne dla wrednych popiepszonych nieudaczniczek. Dla mezatek 11 w cenie 7!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex zgz
Hej, maly update. To wyzej to podszyw. Nie mieszkamy razem od kwietnia. Juz sie przyzwyczailam. Lubie to moje samotne zycie. On ma nowa partnerke od niedawna. Wszystko sie poukladalo. Dobrze mi, jemu chyba tez. Nie ma co ciagnac czegos na sile , nawet jesli strach przed nieznanym paralizuje kompletnie. Trzymajcie sie wszyscy w podobnej sytuacji. Zawsze jest jakies okno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unclegugle
Gratuluję odwagi. jak to wszystko córka odebrała? nie czytałem całego wątku, ale u mnie to samo, tyle, że to ona jest tą chłodną stroną. głowię się od ponad roku, może dłużej czy odejście to dobry pomysł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko chyba dobrze. Oboje staramy sie zamewnic jej duo ciepla I milosci. Na poczatku pytala. Tak po swojemu jak to 3 latka. Rozmawialismy, tlumaczylismy ze rodziny wygladaja roznie. Co nie znaczy ze sa gorsze. Ma nadal mamusie i tatusia ktorzy kochaja ja najbardziej na swiecie. Moze byla na tyle mloda zeby szybko sie przyzwyczaic. W kazdym razie dziecko sie nie zmienilo. Ja odeszlam bo dluzej juz nie moglam. Juz nie chodzi o sam brak sexu. Ale nagle jakby caly zwiazek staje sie klamstwem. Bo stalismy sie tylko wspolokatorami. Instytucja. Wychowujaca dziecko. Gdybym miala jeszcze raz podjac decyzje byla by taka sama, tylko szybciej. Szkoda zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×