Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość Rysiek

maszyny rolnicze

Polecane posty

Widzę, że dzielicie sie spostrzeżeniami, dlatego dajcie mi proszę znać, skąd macie opony do ciągników? Okazuje się, że ja za bardzo nie mam w tym temacie doświadczenia. Patrzyłam w hurcie opon  i na razie mam pustą głowę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pff, pytasz mnie, gdzie ja bym kupił? może Hurt Opon, bo jak to hurtownia, cenowo powinno wszystko stać lepiej, niż normalne punkty. z marek to pirreli się sprawdzi albo conti.(nental) . w sumie to te same marki , co zwykle. A jaka oś? Bo to jest też ważne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podbijam zapytanie o ten sklep hurt opon, ale też pod kątem do osobówek. Czy daje radę? Bo w sumie o tym, że do ciągników można tam kupić, to słyszałem, ale nic poza tym. znajomy rolnik polecał właśnie to miejsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2020 o 16:14, rucinski napisał:

podbijam zapytanie o ten sklep hurt opon, ale też pod kątem do osobówek. Czy daje radę? Bo w sumie o tym, że do ciągników można tam kupić, to słyszałem, ale nic poza tym. znajomy rolnik polecał właśnie to miejsce. 

najprawdopodobniej chodzi o hurtopony.pl - ja kupuję w nim regularnie samochody do swojego auta i nigdy się nie zawiodłam (osobowego of course)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś widziałam pytał o środki smarne, bo jednak bez nich ani rusz. Ja ze swojej strony bardzo polecam jednak korzystanie ze sprawdzonych i na pewno wysokiej jakości. Z doswiadczenia wiem,że jesdnak nie opłaca się wydawać pieniędzy na bylejakość. Trzeba jednak tutaj sobie powiedzieć wprost że każda wydana złotówka to inwestycja w dobrze działający sprzęt. Ze swojej strony mam bardzo dobre doświadczenia z tą firmą http://www.lapena.pl/oferta zarówno pod względem wspomnianej jakości jak i doradztwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×