Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość Rysiek

maszyny rolnicze

Polecane posty

Gość gość
Ja odnośnie do części, to świetnie się czuję zamawiając je od nich https://www.sklep.rai-bud.pl/ nie dość że ceny są mega korzystne to jeszcze mają bardzo duży wybór części. Podoba mi sie ich realizacja zamówienia a poza tym to, że zawsze potrafią doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj jeszcze zobaczyć te http://www.jackonet.pl/ moim zdaniem jest naprawdę bardzo ok. Polecam, bo nie dość, że jest w czym wybierać, to jeszcze przy okazji ceny są mega przystepne. Mam od nich także kosiarki, generalnie sprawdzają się mega, więc można sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadeusz1981
Ostatnio modernizuję gospodarstwo i potrzebowałem trochę sprzętu - szczególnie poidła. Wybrałem Arntjen i jestem pewny że to doby wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałą selekcję maszyn rolniczych znajdziecie w https://www.agromarket.pl/ , mają naprawdę ogromny wybór. Mój kolega prowadzi gospodarstwo rolne i kompleksowo się u nich zaopatrywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej jakości części zamienne do maszyn rolniczych dostaniecie w http://www.mader-serwis.pl/ Dobra jakość, dobre ceny, ja jestem zadowolony z zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkooo
@Tadeusz1981 Dużym plusem jest ich oferta - duży wybór. Miał ktoś jakieś doświadczenia z tą firmą? Jeśli tak dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jest możliwość ułatwienia sobie pracy to czemu nie ? Tym bardziej w przypadku dużych producentów, ale znam mnóstwo indywidualnych osób które posiadają taki sprzęt dla siebie. Arntjen produkuje maszyny rolnicze do użytku mleczarskiego i z tego co słyszałem ceny są ok i jakość też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Praca w wolnych chwilach, polegałaby na wypełnianiu ankiet. I.. tyle Bez wkładu własnego, bez zobowiązań. Dla osób mających dostęp do internetu. Polska firma, wypłacalność gwarantowana (dane o wypłacalności z 22.09.2018) Zarobki początkowo w granicach 50-200zł/msc zarejestruj się: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76527875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym traktorem jest ursus c 385 - mam go ponad 10 lat i sprawuje się mega dobrze. I ma tanie części - sprawdz sobie www.sklep.mizar.com.pl/c-385-i-pochodne-c-7_10.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje paszowóz fider z firmy zamet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maszyny nowe i używane a także dobrej jakości części do maszyn rolniczych dostaniecie w Agromixie http://agromix.agro.pl/ Mają dobry wybór i całkiem niezłe ceny. Ogółem firma solidna i rzetelna, my jesteśmy zadowoleni ze wszystkich rzeczy które u nich nabyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczelo sie od wygrodzen od Arntjen Polska, a potem stwierdzialem że kupie jeszcze kurtyny i wentylatory. kupuję od nich od lat, polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz dobrej klasy maszyn rolniczych to wejdź na stronę firmy https://farmtrac.pl/ i zapoznaj się z ofertą. Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o. jest jednym z największych polskich producentów ciągników rolniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi

Jeśli szukasz porządnej firmy która oferuje sprzęt najwyższej jakości to polecam Ci firmę Alima Bis. Wejdź do nich na stronę i zobacz co mają w ofercie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek8765

Jeśli szukasz porządnej firmy która oferuje sprzęt najwyższej jakości to polecam Ci firmę Excaver maszyny budowlane. Wejdź do nich na stronę i zobacz co mają w ofercie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadiuszz

Wszystko zależy od tego co chcesz uprawiać. Ja mam gospodarstwo specjalizujące się tylko w wyrobach mlecznych i od lat zamawiam urządzenia od Alima Bis, a więc mogę Ci ich polecić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik G.77

Ja zamawiam urządzenia od Alima Bis. Mają głównie wszystko związane z gospodarstwem mlecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepsze doświadczenia mam na razie z Autoset Radom. Sprzedają różnego typu ogumienie, ale głównie specjalizują się w tych rolniczych. Sam kupowałem tutaj niedawno Matadora i powiem że guma sobie radzi świetnie, zwłaszcza że nie kosztowała specjalnie dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto nawiązać współpracę z firmą www.agromarketwiewiecko.pl. Można u nich dostać części robocze i zamienne do maszyn rolniczych. Produkty zawsze solidne dobrej marki i jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mego polecam te od Alima Bis, ostatnio jak mieliśmy na gospodarstwie awaryjną sytuację zainwestowaliśmy w sprzęt od nich i wow. Na prawdę muszę przyznać że jakość pierwsza klasa w porównaniu do jakości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allan

Maszyny rolnicze, części zamienne a także serwis dostaniecie w SK Agro w kujawsko-pomorskim. Świadczą też usługi rolnicze i mają giełdę maszyn używanych. Solidni są, korzystam z ich maszyn i części i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Warto zapoznać się z firmą Farmtrac Tractors Europe,która oferuję sprzedaż profesjonalnych maszyn rolniczych.  Firma oferuję traktory z kabiną, z ładowaczem oraz traktory z klimatyzacją. Ciągniki Farmtrac są produkowane zarówno na rynek polski, jak i dla wielu krajów europejskich i północnej Afryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurt

Solidnej jakości części zamienne do maszyn rolniczych a także burty do przyczep i rozrzutników kupicie w Akmet www.akmet.net.pl we Wrześni. Bardzo w porządku firma, mają dobry wybór, przyjazne ceny i dobrą obsługę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikodem

Ja polecam zapoznać się z firmą Farmtrac, która jest renomowaną firmę  i  producentem ciągników rolniczych . Firma oferuję traktory z kabiną, z ładowaczem oraz traktory z klimatyzacją. Ciągniki Farmtrac są produkowane zarówno na rynek polski, jak i dla wielu krajów europejskich i północnej Afryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Od dwóch lat mniej więcej korzystam ze sklepu auto-set.pl i opon nigdy nie zwróciłem. Czytałem trochę o marce Belshina i doceniam. Niby białoruska, ale jakość w takiej cenie niezawodna. Pod względem przyczepności to trochę trudno mi stwierdzić, ale na trudnych warunkach dobrze wypadają i czuć wytrzymałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macjeu

O tak, Agromix z Rojęczyna to bardzo dobra firma. Mają szeroką ofertę. Mamy od nich maszyny i nowe i używane, wszystko działa jak należy, sprawnie no i cenowo jest u nich w porządku, dlatego właśnie ich się trzymamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto wyposażyć swoje gospodarstwo w nowoczesne maszyny rolnicze. Jeżeli jesteście na etapie poszukiwania odpowiedniej oferty to skontaktujcie się z firmą www.agromarket.pl  Oferują sprzęt wysokiej jakości pochodzący od uznanych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

My mamy maszyny od firmy Farmtrac już od 5 lat i maszyny chodzą jak nowe nawet po sezonie nie wymagają jakiś większych regeneracji  tylko robimy przegląd i wszystko jest gotowe do następnego  sezonu.  Jeżeli ktoś z was jeszcze się waha jakie maszyny wybrać to polecam właśnie ich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol44

Co do hydrauliki siłowej to dobrze oceniam wrocławską firmę Megahydral.  Szeroka oferta i dobre ceny, zdecydowanie firma godna uwagi. W ofercie znajdziecie m.in.  pompy hydrauliczne łopatkowe, zębate i tłoczkowe, siniki hydrauliczne, zawory hydrauliczne, rozdzielacze różnych typów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×