Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak czesto jadacie

Polecane posty

Gość gość
drogi to jest kawior i szampan, nie lubie ani jednego ani drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieszkam w Pl. W tygodniu wszyscy obiady jemy poza domem. Sushi jem minimum raz w tygodniu, bo to kocham :) Poledwice wolowa tez tak srednio raz w tygodniu, na zmiane z tatarem, w pozostale dni jest pizzeria, nalesnikarnia, knajpka grecka albo koreanska. W domu, przez weekend, najczesciej jemy cielecine ale wieprzowina czy poledwica wolowa tez sie zdarza. Jemy bardzo malo drobiu. Sery mam w lodowce zawsze, zawsze minimum dwa rozne bo wszyscy w domu bardzo je lubimy :) A propos lososia, nie przepadam za ta ryba, pomijajac juz fakt ze taki losow z hodowli to syf. Kupie czasem wedzonego, lubie salatke z wedzonym lososiem, ale zawsze biore tylko "dzikiego" Z ryb kupuje zazwyczaj dorsza albo sole (tez tylko "dzikie")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jadłam sushi jeszxze nigdy.Nie próbowałam bo drogo.Poledwica również. Nie stać mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo często, ale u mnie nie są to wcale drogie rzeczy, np. lunch w fajnej "suszarni" dziś zjadłam za 18 euro (zupa miso, 12 sztuk sushi, herbata).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek88
Ja bardzo lubię sushi!Jadam je średnio dwa razy w tygodniu w Sushi Saska Kępa!Mają mega smaczne sushi w super cenach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wole pomidorową oraz pierogi. Placki po zbójnicku, sałatkę wiosenną, jajecznicę z grachamką i.t.p. Jak dla was mogę być prostaczką i mam to w nosie. Sushi jadłam raz, niedobre to bylo, nie wiem jak można tyle płacić za martwą rybę w ryżu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sushi to tylko w Sushi Saska Kępa!Chodzę do nich kilka razy w miesiącu i jeszcze ani razu się na nich nie zawiodłam!Zawsze apetycznie podane,czuć, że świeże no i duży plus za atmosferę w lokalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×