Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co na prezent slubny w takiej sytuacji?

Polecane posty

Gość gość
Jeszcze raz dzieki za komentarze. Swoja droga, ta moja kolezanka bardzo malo sie ze mna kontaktuje od czasu wesela (juz kilka miesiecy minelo), a wie jaka mam trudna sytuacje pod wgledem zdrowia i ogolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się napatrzyłam na tę posciel z www.havvahome.com że sama kupiłam dla mamy w prezencie i powiem wam że jest cudowna! Na mikołajki muszę jeszcze coś od nich kupić, a i dodam że opakowanie jet super i nie trzeba się martwic w co zapakować jak ktoś będzie chciał to mogę wysłać zdjęcie na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze, ze same reklamy tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklamy czy nie ale rzeczy fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne ale ceny tez fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dla psa kiełbasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety ale nie każdego stać na takie luksusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahha a mnie stać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też nie stać a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj w takiej pościeli to bym z żonką bojował :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecsm kup dwie filiżanki sq takue w specjalnych opakowaniach dla pary, oczywiście w ładnym wzorze wybierz. moja ciotka z mężem na srebne gody dostali i baaardzo im się podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ona się do Ciebie nie odzywa to nic nie dawaj i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie figa z makiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety od kiedy zachorowalam i jestem poza kregiem "pieknych, bogatych i odnoszacych sukces" bardzo malo sie odzywaja. Jednak skoro dostalam zaproszenie, to chcialabym przynajmniej cos symbolicznego podarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to kup im jakieś piękne kwiaty. Możesz pomyśleć o jakiś kompozycjach stabilizowanych z rosebelle ;) będa długo ładne, a wg mnie kwiaty w takiej sytuacji to dobry prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postanowilam, ze w okresie przedswiatecznym zapoluje na jakies ladne kieliszki. Kwiatow sie tutaj nie daje znajomym - nie znaja takiego zwyczaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup in dobre wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie musi być drogi prezent, przecież nie dajesz go z ceną, kup jej klasycznie, coś co się przyda, możesz nawet w marketach popatrzeć, w polo są fajne zestawy do kawy czy jakieś garnki , do tego dobry trunek i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dodatkową sesję zdjęciową w Polsce? Ja mojej przyjaciółce zakupiłam taki prezent. Miała sesję zdjęciową na tle bardzo luksusowych rezydencji w Suchym Dworze. Potem wspominała, że podczas zdjęć czuła się jak właścicielka jednego z tych domów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez napisalam, ze szukam propozycji na symboliczny prezent - taka sesja zdjeciowa napewno kosztuje fortune. Czy ludzie naprawde oczekuja tak drogich prezentow od osob ktore nawet nie byly na weselu? Tak jak napisalam, to bylo wesele wyjazdowe i goscie sami oplacali sobie pobyt za granica jezeli chcieli uczestniczyc. Glownie Ci, ktorzy przy okazji zrobili sobie wakacje. Ja jestem teraz w ciezkiej sytuacji z powodow zdrowotnych, wiec nie moglam sobie na takie wesele pozwolic. Moze zapytam inaczej: na miejscu mojej znajomej, jakie oczekiwania mielibyscie wzgledem prezentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba przyszłaś tutaj trochę się wyżalić jaką to masz ciężką sytuację a nie szukasz pomysłu na prezent. jak Ci ciężko to nic nie dawaj bo z tego co piszesz to chyba nie bardzo za nią przepadasz.. więc po co całe zamieszanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyzalic, tylko zobaczyc co inni zrobiliby w takiej sytuacji. Zauwazylam, ze od jakiegos czasu ona jest bardziej zdystansowana, wiec zastanawiam sie, czy oczekuje prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co kupiłas cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postanowilam nic nie dawac. Dopiero staje na nogi finansowo i jestem calkowicie sama, wiec przestalam sie przejmowac konwenansami, poniewaz wiekszosc ludzi sie malo interesowalo moja sytuacja gdy bylam chora. Odwiedzilam ja i wzielam ze soba butelke wina i kilka deserow, wydaje mi sie, ze w zupelnosci wystarczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak uwazam, jak sie nawet nie bylo na weselu, to nie ma sie obowiazku dawania prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złóż życzenia, daj ewentualnie butelkę wina i wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×