Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety oczekuja tylko modeli dla tego nigdy nie bylem z kobieta

Polecane posty

Gość tralcia
Mam na mysli ze Seks jest ważną motywacją u każdego człowieka bardziej lub mniej jawną, ale nie jest jedyną. Na pewno glownie seks przyciąga ale pobudki bardziej "ludzkie" sprawiają ze związek się może rozwijać i dluuuugo trwać. Mężczyźni tez marzą o udanych stałych związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni tez marzą o udanych stałych związkach. xxxx Najlepiej o takich, w których to kobiety wypracowywałaby cały dochód, nie trzeba było by złamanego grosza wydawać na kobietę, która by wystawiała tyłek na każde zawołanie, byłą sprzątaczką i kucharką 24 na dobę a pod koniec dnia robiłaby facetowi świetnego lodzika bo mu się należy :D To masz racje, o takich związkach marzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
Ci z kafe być może Ale generalnie nie mam o nich tak złego zdania :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos mi tu nie gra.Prowokacja? Juz tutaj był jeden podobny temat.Założyła go czterdziechaco ma pecha czy jakoś tak i miesiącami udowadniał a,ze mężczyźni zainteresowani są tylko pięknymi kobietami.Tu jest podobnie ,,ale temat założył podobno facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabsza genetycznie ale to ty odrzucałaś facetów bo byli za brzydcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
Ja odrzucalam o wiele przystojniejszych od mojego :-) tych bajerantow napuszonych No tak ale oni nie mieli pozycji w stadzie , to pewnie stąd hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam przystojnych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
Mam rozwiązanie dla panów. Musicie zostać obywatelami Kirgistanu. Tam upatrzona przez mężczyznę dziewczyna zostaje porwana na ulicy i urabiana przez jego rodzinę dopóki nie zgodzi się wyjść za niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
Tylko tam będziecie mogli mieć tą która chcecie, przy tym niczym się nie wykazując :-) chyba wysniona sytuacja? Oj zapomnialam ze w seksie trzeba wykonać parę ruchów... Biedaki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Każdy ma jakieś wymagania. Jeśli nie spełniam czyiś to trudno (choć to niefajnie dla mnie). Nie ma sensu lamentować czy kogoś obrażać, bo za chwilę ktoś inny może nie spełnić moich wymagań. Tylko szkoda, że tak rzadko dwie osoby do siebie nawzajem ciągną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie sie musi facet podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostytutki sa dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam słabsza to ty odrzucałaś z powodu za brzydkiej twoim zadaniem twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×