Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy mam jakiekolwiek szanse na fajnego faceta

Polecane posty

przecież będąc o kulach też można pracować. ludzie na wózku pracują i sport uprawiają, mają rodziny, więc czemu się tak nad sobą użalasz? co zrobisz, jak rodzice umrą, pójdziesz żebrać? ja też niedowidzę na 1 oko i pewnie masa innych osób również, wady wzroku są bardzo rozpowszechnione. moim zdaniem problemem nie jest twoja niesprawność tylko lenistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poddawać sie? Nie! Ale nie oczekiwac gruszek na wierzbie i nie szukać na sile, gdy jakiś pan sie znajdzie sam to będzie najlepsze wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jakiś pan sie znajdzie sam" X ale ona pewnie chce wysokiego, dobrze zarabiającego i przystojnego, a nie jakiegoś z nadwagą na rencie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widziala panna ogloszenia o prace dla osob niepelnosprawnych? -magazynier -ochroniarz -sprzataczka -portier -sprzedawca ja chodze o kulach, ktory powyższy zawod ma wybrac? do biura sie nie dostane, poniewaz moi rodzice nie posiadaja znajomosci, probowalam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zrobie jak rodzice umra?Pewnie umre razem z nimi z glodu albo cos w tym stylu zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy przez to, ze jest chora musi mieć zerowe wymagania? Kazdy ma jakieś wymagania wzggledem plci przeciwnej, ale to nie znaczy ze nie moglaby pokachoca kogoś kto od tych wymogow/kryteriow odbiega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jak kobieta pisze że jest domatorką, to mi się kojarzy z leniwą krową. Nie pije do Ciebie autorko, tak ogólnie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz się pytam - z czego będziesz żyła po śmierci rodziców? w wieku 32 lat naprawdę nie wypada już podawać wymówek typu "bo mama nie ma znajomości" :o serio nigdzie sobie do renty nie dorabiasz? jak rodzice zejdą z tego świata to nawet kwartału za te grosze nie przeżyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dorabiam a powiedz mi co mam zrobic? myslisz, ze nie szukam pracy? codziennie szukam!! chodze na rozmowy ale jak mnie widza to odrazu pada Pani w tej pracy nie wytrzyma bo trzeba stac-sklep odziezowy albo dziekuja za rozmowe odrazu gdzie mam isc?????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A czy przez to, ze jest chora musi mieć zerowe wymagania? Kazdy ma jakieś wymagania wzggledem plci przeciwnej" X powiedz to ludziom niewidomym/ na wózkach albo bez ręki, którzy zamiast wymyślać wymówki, pracują i np. uprawiają sport, choćby ćwiczą w domu. ale nie, najlepiej NIC ze sobą nie robić i mieć oczekiwania względem kogoś. to niezbyt dobrze świadczy o autorce, a niepełnosprawność jest wyłącznie wymówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez cwicze w domu:D czyli cos robie ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja to chyba ta hejterka fikumiku. Nie czytaj jej autorko, ona jest upośledzona. Autorko podam Ci sposób na zarobek, chociaż wiem że uznasz go za niepoważny i olejesz. Własna strona lub blog. Znasz sie na czymś? Pisz o tym i reklamuj stronę, a zarobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki mam sport o kulach ze stwardnieniem uprawiac? moze wspinaczke wysokogorska? jak zachorujesz na moja chorobe i nie bedziesz w stanie rano zwlec sie z lozka wtedy tu napisz mi o uprawianiu sportow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy autorka moglaby powiedzieć od kiedy dręczy ja ta choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może na początku powinnaś rzeczywiście jakąś prace zdobyć a później martwić się o faceta może nawet na słuchawce przecież tam wszystkich biorą chyba ze masz jakies wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nadal nie doczekałam się odpowiedzi na pytanie, czy po zejściu swych szanownych rodzicieli zamierzasz żebrać. ale dobra, nie pytam już o nic, bo to hejtowanie biednej i niepełnosprawnej autorki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez moi rodzice jeszcze nie umieraja z moja choroba moze ja pierwsza do Bozi polece:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie wydźwięk tematu jest taki: jestem chora, więc nie muszę nic ze sobą robić, a mam prawo wymagać i oczekiwać żeby inni nade mną skakali i przybiegł książę z bajki. Niestety autorko tak to nie działa. Odpowiedz sobie na pytanie, czy związałabyś się z niepełnosprawnym grubym facetem na rencie o dobrym sercu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ze autorka to typ kobiety kociary która wieczorem czyta 50 twarzy greya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszstko fajnie tylko ze ja nie szukam meza tylko przyjaciela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwodnika z dziecmi moze miec nadwage ale duzo wymagam:o moze byc nawet biedny bo sponsora lub meza jak juz pisalam nie szukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra autorko, zamiast pisać niewygodną prawdę napiszę to co chciałabyś przeczytać - tak, oczywiście masz szansę na wielką miłość i cudownego, bogatego adonisa o boskim ciele, dla którego będziesz najcudowniejsza i najpiękniejsza nawet ważąc 120 kg, gdyż w życiu liczy się dobre serduszko dla drugiego człowieka! 🌼 i większość osób właśnie taki kit ci tu pociśnie, chociaż żadna z tych osób na faceta/kobietę o kuli i bez grosza przy duszy nawet by nie spojrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta podobno w tym kraju z najnizszej krajowe 1200 utrzymuja sie cale rodziny a emerytki jakos zyja za 800 zlotych wiec czemu ja mam nagle umrzec po smierci moich rodzicow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak c***isałem że na sex i jakieś wyjścia jestem chętny napisz skąd jesteś najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo skoro jesteś chora to warto sie jakoś zabezpieczyć na przyszłosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisalam, ze szukam pracy, ale oferty sa dla zdrowych niepelnosprawnych:o co moga stac 8-12 godzin i z********ac no sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanse zawsze są tylko, że bardzo małe. Zdrowe i młodsze dziewczyny nie mogą znaleźć faceta, więc wiesz że różnie bywa. Czasem wystarczy jakaś bratnia dusza, tylko trzeba mieć możliwość poznawania ludzi. Masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam od kiedy choruje potracilam wiekszosc znajomych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do pracy, to najlepszą opcją jest telemarketing, tam można śmiało siedzieć na doopie, a z********a się słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×