Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Labioplastyka

Polecane posty

Gość gość

Heeej! Mam 20 lat, około 5 miesięcy dokonałam labioplastyki....zabieg bardzo się nie udał, bolą mnie wargi sromowe, a w miejscu szwów czuję kłucie naprzemiennie ze swędzeniem. Co mogę zrobić? Czy smarować to jakimiś maściami? Czy to cierpienie kiedykolwiek minie? Jak myślicie? Jeśli ktoś ma podobne doświadczenia i jest po nieudanej operacji, błagam o kontakt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam zabieg labioplastyki za sposób na wyleczenie kompleksów. Odkąd pamięta moja pewność siebie nie była zbyt duża właśnie ze względu na okolice intymne. Zabieg przeprowadzono mi w Klinice Magnuccy i bardzo polecam tamtych lekarzy. Są bardzo dokładni, profesjonalni i doświadczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna
Dnia 31.12.2018 o 08:07, muriels napisał:

Czy taki zabieg boli? 

Zabieg sam w sobie nie boli. Jesteś znieczulona. Boli trochę rekonwalescencja. Tzn. może to nie jest ból tylko dziwne uczucie. Trochę szczypie, trochę swędzi i ciągnie. Ogólnie do przeżycia bez problemu. Sam ból itp. to nie jest najtrudniejsze w całym tym zabiegu. Znalezienie dobrego lekarza to jest najistotniejsze. Wiem co mówię, bo zanim się zdecydowałam na zabieg u doktora Zalewskiego to byłam na kilku konsultacjach. Warto poświęcić trochę czasu by trafić do dobrego specjalisty. Ja ze swojego jestem bardzo zadowolona, no ale wiadomo, każdy musi samodzielnie zdecydować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carbo

Pisze do Pani, która dała powyżej komentarz gdzie Klinike Magnuccy bardzo poleca oraz tamtych lekarzy bo są bardzo dokładni, profesjonalni i doświadczeni tak ? To ja Pani powiem żeby przestała Pani takie głupoty pisać ! Miałam przeprowadzony zabieg labioplastyki w tej klinice... bardzo nieudany !!! Odcieto dosłownie mi połowę wargi, szwy się rozeszły po obu stronach, rany nie chcialy sie goić, nie mogłam chodzić ani siedzieć, robiły się liczne otarcia, wszystko piekło, ciągło, szczypalo a ból był nie do zniesienia. Przeszłam ponowny zabieg rekonstrukcji u innego lekarza. Na szczęście wszystko zakończyło sie już dobrze ! Przestrzegam wszystkie kobiety omijać klinikę Magnuccy szerokim łukiem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve

Cześć dziewczyny.

Miałam labioplastykę. Jestem już po 3 szyciu bo rany mi się rozchodzą. Jutro mam ponowną kontrolę i widzę że między szwami mam nadal 2 dziury. Nie chce się to zasklepic. Zabieg miałam wykonywany 22 dni temu w Krakowie. Po pierwszym szyciu dwa szwy puściły. Zszyto mnie tam ponownie a stare szwy zdjęto i po dwóch dniach wszystko się rozeszło. Pojechałam tam znowu, okazało się, że mam krwiaka. Oczyszczono mi rany i zszyto ponownie. Po tygodniu kontrola tj jutro a ja obejrzałam sobie dokładnie miejsce i między szwami mam tak jakby dwie zagojone dziury. Boję się, że tak mi już zostanie. Lekarz ostatnio rzucił "będziemy szyli i szyli do skutku" ale szczerze mówiąc ten ból jest okropny i mam dosyć. Jestem załamana. Nie wiem co robić. Może powinnam iść do innego chirurga na konsultację? Był ktoś w podobnej sytuacji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whisky

Niech Pani skontaktuje się z Panem doktorem Dawidem Serafinem z Gliwic ! Jest to jedyny lekarz, który może Pani pomóc. Prosze wejść na stronę estheticon na jego profil oraz forum. Są tam Panie, które przeszły nieudany zabieg labioplastyki i właśnie im pomógł  - ja również byłam w gronie tych kobiet. To bardzo ceniony i wybitny lekarz. Nikt tak jak on nie zna się na tej dziedzinie ginekologii. 

W razie pytań podaje swoj email 

whisky85@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×