Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
difference

Tabletki na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
Byłam na wielu dietach czy suplementach. Najlepszym rozwiązaniem jest odpowiednia dieta dostosowana do organizmu oraz tabletki Slimcea. Efekt który przychodzi każdego dnia bardzo motywuje do przejścia pełnej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJolka
Samo ograniczenie jedzenia nie każdemu służy, czasami trzeba zdecydować się na tabletki, które jednak wspomagają odchudzanie. Sama wiem po sobie, żeby nie tabletki Foreverslim to nie schudłabym ani grama, chociaż na brak ruchu nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak. Macie racje, jednak z wymienionych suplementów wspomagających odchudzanie najlepiej działa na mnie Slimcea. Posiada wszystkie wymienione właściwości i zero skutków ubocznych. Akurat ten stosuje bo namówiła mnie na nie znajoma z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje od niedawna zieloną kawę max , jest ok ma dobry skład dodaje energii i waga spada. Polecam zielonakawamax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monusiaa
Co wy wszyscy z tym Slimcea?! Przecież tam jest sama chemia... widzę ktoś tu reklamę im niezłą robi.... Ja powiem od serca i szczerzę .. szukałam dlugo tabletek pod moją ciężką dietę i znalazłam iq green (pewnie zaraz powiecie, że ja ich reklamuję... ale co mnie to) te tabletki są bardzo bezpieczne mają mnóśtwo certyfikatów atestów itd... Na prawdę mi pomogły. I dajcie już spokój z tym slimcea...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei schudłam z Foreverslimem . W trzy miesiące zrzuciłam około 13 kg. Naprawdę godne polecenia tabletki. Zawsze sceptycznie podchodziłam do tego typu tabletek, jednak kiedy sama dieta i ćwiczenia nie przynosiły oczekiwanych rezultatów, za radą koleżanki postanowiłam wspomóc się tymi tabletkami.I efekty super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja proponuję JM i WR, czyli Jeść Mniej i Więcej Ruchu 5 posiłków co 3-3,5h, odstawić słodycze i fastfoody i będą efekty. Głodowe diety są nieefektywne, bo ileż można na nich wytrzymać? Trzeba dbać o zdrowie, uważać na siebie i nie przesadzać ani w jedną, ani w drugą stronę, bo tylko dolegliwości i choroby może nam przywlec. Jak ci mało kup sobie suplement z www.zielonakawamax.pl mają najlepszy stosunek ilości ekstraktu zielonej kawy do ceny. Gdzieś czytałem że max to 500mg oni reklamują się że mają 400mg wiec całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka Kowalska
Co do MŻ WR nie mam żadnych wątpliwości! Co do tabletek, jestem bardzo zadowolona z wyboru acetomale, ponieważ w ciągu trzech miesięcy udało mi się pozbyć aż 12 kilogramów zbędnego balastu. Czuję się lekko, nie bolą mnie już stawy ani kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki nie oszukujmy się cudów nie ma. Od samych tabletek nie schudniecie i jest to naturalne i zrozumiałe. Stosowałam już różne cuda które miały mnie odchudzić nic nie robiąc. Sens ma kupowanie suplementów które np. oczyszczają organizm ale nie od razu odchudzają! Bo coś takiego nie istnieje. A oczyszczenie organizmu + dieta + jakiś lekka aktywność wtedy może przynieść pożądany efekt. To co ja stosuję to jagody acai np. http://odchudzamy-sie.pl/acaiberry-900/ dodatkowo wzbogacam to dowolnie wybraną dietą i widzę efekty. Jeżeli już kupujecie jakieś preparaty to przynajmniej ustalcie sobie jakąś dietę (jest ich bardzo dużo do wyboru) i zacznijcie od jakiejś aktywności fizycznej, np. ćwiczenia w domu :) efekt murowany i do tego lepsze samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście tez chce zrzucic zbędne kg ale nie wierzę w cuda w postaci tabletek :/ jeśli nie ograniczymy jedzenia i nie zaczniemy sie ruszac to nie ma opcji, zeby zjedzenie tabletki nam cos dalo tu jest fajny wątek o tabletkach na odchudzanie http://forum.szafa.pl/5/7255931/tabletki-na-odchudzanie-suplementy-diety-zbiorczy,86.html#msg-8014175 mozna poczytac wrazenia dziewczyn, ktore braly tego typu specyfiki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie wierzę w tabsy, moze i schudniecie ale przecież kiedyś trzeba je odstawić - a wtedy wrócicie do dawnej wagi i jeszcze będziecie wypakowane chemią... Ja sobie robiłam dietę detox (warzywa, owoce) a potem wprowadziłam soki wyciskane a odstawiłam fast foody i ograniczyłam pieczywo i makaron - i jest git ^^ Tu macie fajne przepisy na soki http://terapiasokami.pl/jakie-sok-na-odchudzanie, możecie też popytać o dietę detox, mi ją dodali do wyciskarki, bardzo fajny sklep, uczą o zdrowiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łykam tabletki Slimcea od początku roku. Zaskoczę Was bo schudłam już 4kg !! Nigdy wcześniej nie mogłam osiągnąć takiego spadku wagi w takim czasie i to bezpiecznie z naturalnym suplementem. Pochwalę się jak skończe kurację bo podejrzewam że najlepsze jeszcze przedemną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaoszczędzisz kalorie, jedząc w sobotę i niedzielę tylko dwa główne posiłki: śniadanie i późny obiad. Jeśli pomiędzy nimi zgłodniejesz, zjedz jogurt lub chrup surowe warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia doni
Jak dla mnie zielona kawa max , pomaga spalić moją tkankę tłuszczową , wiadomo trzeba się też ruszać. Ja chodzę kilka razy w tygodniu na fitness jem więcej warzyw i owoców,słodycze odstawiłam, waga poszła w dół.Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak większość nie wierzyłam w skuteczność Foreverslimu,ale w internecie było bardzo dużo pozytywnych opinii ,zdecydowałam się na kupno i teraz nie żałuje.Schudłam już 8 kg ale nadal zostaje mi jeszcze 8 kg do zrzucenia.Mam tylko nadzieję że po odstawieniu nie będzie efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie zakupilam Foreverslim na m.c moja nadwaga 5 kg czy zgubie te kg bez cwiczen tylko lekko ograniczyc jedzenie mam 39 l i slaby metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaania
Jak dla mnie zielona kawa jest ok.Ma dobry skład , świetnie spala tkanke tłuszczową i dodaje energii, u mnie waga -3 kg od stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozpoczynam 2 kurację ze slimcea. Brałam 3 miesiące. Schudłam 8kg !! odczekałam miesiąc i podchodzę do kuracji ponownie. Wydaje mi się e po niej już będę mogła odstawić tabletki i cieszyć się idealna figurą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTarantula
Jedyne tabletki które na mnie podziałały to Foreverslim.Sama jestem zdziwiona żę w tak szybkim czasie dałam radę schudnąć.I wcale nie było to ani ciężkie ani jakoś męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój sposób to były tabletki na odchudzanie Slimcea. Zaczełam je stosować i udało mi się schudnąć bo hamowały u mnie łaknienie czyli wprowadziły ograniczoną diete, coś o czym nawet nie pomyślałam że jest ttak istotne. Teraz już kończe kuracje i dobijam ostatnie kilogramy mojej nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żanka555
Od niedawna do mojej diety dodaje tabletki zielonej kawy max, chodze na fitness mam energie a waga spada od stycznia-4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zwyczajną dietę. Zwyczajne ograniczanie tłuszczy oraz cukrów. Odkąd przestawiłąm się na jedzenie z pary nie mam z tym problemów. Suplementacja tabletkami Slimcea jako wspomagacz. Nic trudnego a waga spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki Slimcea są dobre. Byłam sceptycznie nastawiona a teraz mogę w pęłni polecić. Spadek wagi o 8kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvicka
Jest spory wybór na rynku, dlatego warto się zorientować co mówią inni - z moich obserwacji wynika, że całkiem spoko są acetomale. Składowa to jabłka - a jak wiadomo nic tak nie oczyszcza (nie mylić z przeczysza) organizmu jak jabłka... im więcej tym lepiej - ale gdyby zjeść ich tyle, żeby schudnąć... nie da się - więc fajnie że acetomale są jakby skondensowanym wyciągiem z kilku kg jabłek. W sumie to ja się tam nie znam - wiem tylko, że brałam schudłam i jest to bezpieczny, zdrowy produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy faktycznie trafia lub stosuje co innego. Ja akurat sięgnełam w pierszej kolejności po tabletki slimcea. Nie musiałam już stosować innych, te w zupełności pokonały mój problem z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikimika21
JA brałam acetomale 3 miesiące do tego zdrowe odzywianie i wszystko jest ok. schudlam bez efektu jojo. żadnych skutków ubocznych równiez nie bylo. po prostu poprawiają metabolizm dzieki czemu chudniemy syzbciej co jest fajne jak chcemy zobaczyc efekty. bo dzieki efektom sie nie poddajemy takze ja jestem za acetomale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i właśnie dzięki tak dobrze dobranemu składowi Foreversslimu można szybko i skutecznie pozbyć się całej nadwagi.Plusem sklu tych tabletek są tylko naturalne składniki nie ma tam ani grama chemii.Czyli odchudzanie nie szkodzi zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×