Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
difference

Tabletki na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
To że udało mi się schudnąć dzięki Foreverslimowi to jest ważne .Ale jeszcze ważniejsze jest to że udaje mi się utrzymać prawidłową wagę co wcześniej raczej mi się nie udawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Częstochowie masz dwa sklepy marki www.fbb.pl Ogólnie na spokojnie ci dobiorą pod plan treningowy suplementy. Wiem, że sprzedają zaawansowane, bardzo mocne spalacze tłuszczu praktycznie wszystkich spotykanych na rynku marek. Niedawno się zaopatrzyłem, po dziewięciu dniach na tabsach mam 2 kg już mniej. Ten sklep rekomenduję z bardzo prostego powodu. Tam pracują ludzie, którzy wiedzą dokładnie, co sprzedają i nie wciskają marketingowego kitu. To w moim odczuciu największy wyznacznik jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się jak najbardziej z opinią na temat Foreverslimu.Te tabletki dzięki dobrze dobranemu składowi pozwalają n a szybszy spadek wagi.Jeszcze nigdy wcześniej żadna dieta na której byłam nie spowodowała że schudłam tak dużo.Rzadko można trafić na tak skuteczne tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówiłam slimcea ze względu na to że potrzebowałam czegoś co ruszy moją przemianę materii. Podejrzewałam że to przez nią tyle mi się odkłada mimo że nie jestem jakimś mega obżartuchem. Trafiłam na slimcea i stosowałam 3 miesiące. Przez ten czas schudłam blisko 12kg co było dla mnie szokiem, że suplement diety może tyle mi dać w procesie odchudzania. Od tego momentu wszystkim polecam Slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak uprawiasz sport to dużo toksyn ucieka przez skórę, ale trzeba jeszcze zadbać o ochronę wątroby, o pracę nerek i wyregulowanie stanu jelit. Ostatni punkt chyba najtrudniejszy. Miałam problem z utrzymaniem równowagi kwasowo - zasadowej i non stop mi się siarką odbijało ;/ Pomógł mi dopiero preparat Amla Slim Max. Robię 3 kuracje rocznie i przyznam, że lepsza sylwetka, mniej zaparć i w końcu świeży oddech. Jem w miarę dobrze, ale też bez przesady. O składzie suplementu możesz przeczytać na www.medicalfakt.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MI zakup Slimunox doradziła siostra...początkowo byłam nawet przeciwna... dzisiaj jestem jej wdzięczna. W 3 miesiące udało mi się wrócić dowagi jaką miałam przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam już w życiu mnóstwo suplementów na odchudzanie. Najlepiej działają naturalne, bo przede wszystkim trudno o przedawkowanie, a po drugie bez skutków ubocznych. Najwięcej schudłam (subiektywne odczucie) po AmlaslimMax. Dostałam od kumpeli tabletki, bo sobie kupiła w promocji jedno opakowanie, a drugie mi oddała. 2 kg w pierwszym tygodniu poleciały, a przy bieganiu czułam od pierwszej minuty dość duże rozgrzanie. Mocno pobudza na początku. Po kilku dniach dopiero się przyzwyczaiłam. Sięgam po tabletki mniej więcej w cyklach półrocznych, żeby za bardzo nie przyzwyczaić organizmu. Wiadomo, efekt habituacji występuje wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprbujcie sobie iqacai, jeżeli już macie sie wspomagać czymokolwiek, to niech to będzie naturalny środek z wysokim stężeniem wyciągu z acai w tabletce, to tylko wtedy ma sens i można go nawet kupić ze strony producenta, zeby nie bylo, ze jakiś podrabianiec i farbowany lis http://iqacai.pl/ no ale wiadomo, że sama tabletka nie odchudza, do tego trzeba by się ruszyć z kanapy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie każda dieta kończyła sie porażka.Stosowałam tez pewien suplement i też nic.Foreverslim miał być moim ostatnim podejściem do tabletek.Sam nie wierzyłam że waga po miesiącu stosowania pokazała 5 kg mniej.No ale w końcu po wielu nieudanych próbach odchudzania w końcu schudłam i to bez efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bralam Therm Line z firmy Olimp najlepsza firma produkująca odżywki dla sportowów i najlepsze spalacze tłuszczu. link http://www.sklep-olimp.pl/reduktory-tluszczu- olimp do tego pilam 3x dziennie szklanke zielonej kawy. zielona kawa jest dobra na spalenie tłuszczu bo ma dużo kofeiny ale zamiast zielonej kawy mozna brac kofeine w tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre i sprawdzone tabletki na odchudzanie można znaleść tutaj: dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w doborze tabletek na odchudzanie kierowałam się opiniami oraz składem. Dobrałam tak figurena do mojej diety i kuracji i pomogło. Zrzuciłam 14kg, czyli całą ciążową nadwagę jakiej się nabawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi a myślę że już nic innego nie będziecie stosować.? Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo. Z autopsji bardzo polecam sprawdzone zioła Tybetańskie na odchudzanie. Kupuję na odchudzanieziolatybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście ja stosowałam tabletki z tej strony:  schudnijmyteraz.wordpress.com  i pomogły mi schudnąć aż 20 kg bez efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×