Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy oplaca sie chudnac przed swietami?

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie, co sądzicie o tym? :) Mam 160 cm wzrostu i waże 74 kg :O tak wiem, że masakra dlatego planuje schudnąć. Tylko nie wiem czy przed swietami sie oplaca, czy nie lepiej zaczekac do wiosny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darslejek
Im wcześniej zaczniesz tym wcześniej będziesz szczuplejsza.Moim zdaniem nie ma sensu czekać do wiosny.Jeżeli chcesz zacząc się odchudzać to znajdź dla siebie odpowiednią dietę również dobrym rozwiązaniem jest stosowanie tabletek Foreverslim.Dzięki nim odchudzanie jest znacznie łatwiejsze a efekty lepsze.Spróbuj na pewno się nie zawiedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu ta reklama Foreverslim, bleeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczelam w lipcu i boje sie tych swiat 17 juz za mna zostalo 15 jak sie pytam kiedy swieta nadchodza haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie reklamuję Foreverslimu bo te tabletki w rzeczywisty sposób pomogły mi pozbyć się kilkunastu kilogramów nadwagi.Dieta i te tabletki to dla mnie najskuteczniejsza metoda.Trochę czasu mi to zajęło ale w końcu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za głupia wymówka z tymi świętami? Świeta to nędzne dwa dni, jaki to może mieć wpływ na figurę? Żaden! W dwa dni obżarstwa, to mozna sobie co najwyżej jelita napchac, ale nie wytworzysz w tak krótkim czasie nie wiadomo ile tkanki tłuszczowej!! Zresztą kto powiedział, ze trzeba jesć jak świnia.. W zeszłym roku sie odchudzałam i robiłam rzeźbę, wyglądałam idealnie już w lutym i zawsze smiesza mnie te baby, które "budzą się" w kwietniu albo i maju- zależy kiedy zrobi sie piekna pogoda- i zaczynają przygotowywać się do ciepłego sezonu. To jest za późno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie opłaca się. Opłaca się zbierać tłuszcz dalej, żeby w świeta osiągnąć masę krytyczna i jeszcze dobic do 8-ki z przodu. tłuszczyk zimą, to dobra i opłacalna inwestycja, więc go czasem nie trać tylko pomnażaj. Schudniesz 2 tygodnie przed urlopem wzorem innych pań tutaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×