Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wasze 2 albo 3 latki bawią się same

Polecane posty

Gość gość

Potrafią się same sobą zająć? Czy potrzebują was do zabawy? Moja 2,5 latka za nic nie pobawi się sama, zaraz jest Mamaaaaa! albo Babciaaaaa! Tataaaa! Jest jedynaczką, ale wiem że niektóre dzieci potrafią się sobą zająć. Jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja tez ma 2,5 roku i potrafi bawic sie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja tez ma 2,5 roku i troszkę sama sie pobawi ale woli jak bawimy sie z nią. Rysowanie razem, układanie klocków itd...moją nie interesują lalki. Lubi małe rzeczy lubi je układać na stoliczku. A najbardziej lubi broić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka. Dzięki za odpowiedzi. Moja właśnie uwielbia lalki, misie, kocha je ubierać, wozić w wózeczku, robić teatrzyk, gotować im itp. ale do tego najlepsze jest towarzystwo mamy lub innej osoby :) Ciekawa jestem czy z wiekiem to minie lub choć trochę odpuści. Na razie bawię się z nią oczywiście, szczególnie że pracuję na cały etat i staram się jej poświęcić maksimum czasu po powrocie do domu. Ale czasem jest to męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,różne są dzieci ;) Mój od początku sam się bawił , wręcz irytował się jak chciałam bawić się z nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dopiero jak miała ok.5 lat to tak naprawdę zaczęła się sama bawić. Teraz ma 6 i sama zamyka się w swoim pokoju z zabawkami, chyba nawet woli bawić się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 3 lata bawi sie sama .Ja nie lubię zadnych dziecięcych zabaw wiec szybko nauczyła sie ze musi bawić sie sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje też zawsze potrafiły bawić się same. Lubią towarzystwo ale jak muszą zostać same to też nie robią problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×