Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niezdecydowany234

Co kupić rodzicom?

Polecane posty

Gość Niezdecydowany234

Cześć, chciałbym abyście udzielili mi rady co kupić dla rodziców w ramach podziękowań za zakupienie mieszkania. Mieszkanie odbieram w styczniu i przygotowałem już dobrego szampana na tę okoliczność, ale chciałbym również podarować im coś szczególnego (nic w stylu nowego telefonu czy laptopa), pamiątkę tego wydarzenia. Oczywiście prezenty są potrzebne dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może źle się wyraziłem na początku :) To rodzice kupili mieszkanie dla MNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaproś na kolację, którą sama ugotuj plus ciasto. Myślę, ze to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezdecydowany234
Dziękuję za radę. Kolacja jest bardzo dobrym pomysłem :) Mimo wszystko chciałbym kupić i coś "na pamiątkę". Myślałem nad sygnetem dla taty oraz jakimś naszyjniku dla mamy. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy tato napewno bedzie zadowolony z prezentu naszego sklepu www.singlemalt.pl . Tradycyjna szkocka dla dojżałego mężczyzny będzie dobrym wyborem na zimowe wieczory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortimerka
moze vocher do spa? ja bylam niedawno "nad wodospadem" i jeszcze nigdy w zyciu tak nie wypoczelam. zagiebi, masaze, pyszne jedzenie. rodzice na pewno by sie ucieszyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponowałabym wyrazić formę podziekawanie w sposób kupienia rodzicom upominku np lustra. Ostatnio widziałam takie na stronie srebropol.pl Było to lustro mosiądzowane, bardzo bogato zdobione fantastycznie pasowałaby do każdego wnetrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zależności od okazji, co lubią, co chcesz im kupić. Ja np swoim rodzicom na rocznicę prócz kolacji kupiłam im przepiękną pościel, dodatkowo album na zdjęcia, to wszystko zamówiłam na allinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eleganckie przedmioty ręcznie robione: www.srebrnaagrafka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Ponieważ rodzice się budują to postanowiliśmy z rodzeństwem kupić prezent, który będzie praktyczny i trochę ich odciąży. Trafiliśmy na stronę http://www.immergas.com.pl/Produkty,2309/POMPY_CIEPLA No i decyzja zapadła, pompa ciepła to jeden z pomysłów. Zastanawiamy sie jeszcze nad grzejnikami tej samej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam ostatnio nowy telewizor, co prawda wzięłam na raty, ale udało się że sferis miał 0% także spoko, a oni się bardzo ucieszyli, zwłaszcza tata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×