Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Estercia00

Markowe ubrania

Polecane posty

Gość gość
"z lumpeksu śmierdzące,znoszone,w które inne dzieci srały i pierdziały,a Wy to teraz swoim zakładacie-PORAŻKI JESTESCIE" hahahaha dobre:D jestesmy PORAŻKAMI hahahaha i do tego te s******e dzieci. nie wiem jak mozna miec tak ograniczony umysl, zeby sadzic, ze w lumpach sa same szmaty. owszem, duzo jest spranych, dziurawych czesto niedoczyszczonych ciuchow, ale mozna znalezc czesto ciuchy z metkami sklepowymi, nieznoszone, prawie jak nowe za grosze. bylam ostatnio w lumpie i kupilam sobie bluzke za 1,2. bardzo fajna rzecz. kwestia tylko jest taka, jakiego sortu rzeczy sie kupuje. i wlasnie ty siedzisz, prawdopodobnie na wyspach, gdzie ludzie kupuja ubrania nalogowo i w ogromnych ilosciach, pozniej je oddaja. a pozniej my polacy kupujemy te nieznoszone rzeczy za grosze. a po dzieciach niemowlakach to w ogole sa najczesciej bez zarzutu, wiec twoje obelgi sa bezpodstawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nianie do waszych dzieci to pewnie te panie kasjerki z tego waszego lumpeksu,które chcą sobie dorobić. Zostaje przy Nike,Adidasie i ewentualnie Michael Kors. A koleżanko tam wyżej,co z tego,że kupisz w tym lumpeksie coś co wygląda jak nowe skoro i tak obcy dzidziolek w to kupkał,wymiotował itd. Ty na siebie tez bys założyła ubrania po jakiejś obcej pani? Nie rób krzywdy dziecku i nie kupuj mu lumpeksowych szmat-litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:40 hahahaa tak, obcy dzidizolek sral w bluzke, ktora kupie w lumpie:D sama sobie czasem kupie cos w lumpie i mam mega satysfakcje, jak cos wypatrze za grosze. ale ty dalej nie kumasz, ze rzeczy z lumpa moga byc nienoszone wcale, z papierowa metka, albo bez metki ale widac, ze nienoszone. no chyba jestes w stanie rozpoznac czy ubranie jest sprane, zmechacone czy nieuzywane. a swoja droga te, ktore sie licytuja gdzie dziecku co kupuja nawet nie wiedza jakie sa smieszne. normalnie przekupy z ulicy "a moj synus to nosi to to ti tamto, bo TANSZE to dla plebsu i hołoty , moj to nie to, co twoj maliniarz, blokers, szmatex, ja mam klase i styl bo kupuje w ZARZE". normalnie jak sie poczyta ten wasz belkot, jednej z druga to az smiac sie chce. i jak zwykle zwolenniczka konkubinatu tylko sie z sensem wypowiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:51 ZARA to dla Ciebie klasa i styl? hahaaa To skoro ZARA jest taka cudna i wogole to czemu nie ma jej w UK?Londyn to jedna z najmodniejszych stolic,a tej twojej Zary tu nie ma haaahaaa Także wsadz sobie tą zare wiesz gdzie. Ale w sumie,może ZARA znaczy coś w tej twojej zapyziałej polskiej wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, polaczkowie się jarają zarką jakby to była odzież na miarę D&G co najmniej :D. Mieszkam na stałe za granicą i tylko małomiasteczkowa miernota uważa Zarę za jakiś luksus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to chyba nie chodzi o Zarę, a stare znoszone ciuchy a ciuchy z sieciówki. Sieciówki np. Zara nie są luksusowe i drogie, ale jakość do ciuchów z Tesco nieporównywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:28 niech zgadne, wpis dziuni od synka blokersika?;D jesli nie zrozumiałas aluzji wyspiareczko z napisaniem słowa ZARA wielkimi literami, to juz twoj problem ze jestes ograniczona. nigdzie nie napisalam, ze zara to super marka, nasmiewam sie tylko z mam, ktore licytuja sie, czyje dziecko ma lepsze ciuchy, ktora jest lepsza od drugiej, bno jedn akupuje tanio a druga drozej i mysli, zejest lepsza. i z tego wychodzi taki belkot przekupek na bazarze, ze nawet nie widzicie jaie smieszne jestescie. bo zawsze przyjdzie matka, ktora napisze ze kupuje w lumpie najtancze ciuchy i wysmieje ja ta, ktora kupuje w lumpie, ale w PONIEDZIALEK, bo wtedy jest 30 zl za kg i mozna wyhaczyc cos lepszego, nie to co ta co kupuje w niedziele, kiedy jest 5 zł za kg. a poizniej przyjdzie kolejna matka, ktora kupuje FIRMOWE RZECZY w sieciowkach, ja z kolei zjedzie ta, co uwaza ze sieciowki to nie firma i jest tam chlam, a ona kupije w osiedlowych sklepachj u prywaciarzy. no i w koncu przyjdzie dziunia od dresow nike, co zjedzie ta, co kupuje gdzie indziej niz w markowych sportowych sklepach, ciebie z kolei zjedzie matka, co uwaza ze dresy z adidasa to guffno w porownaniu do linii dzieciecej od luis viton, a te od luis viton wysmieje mama, ktora kupuje ubrania szyte na miare haute couture :D i robi sie bazar przy rynsztoku, w roli glownej - glupie baby, role drugoplanowe - niczego nieswiadome niemowlaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:37 Louis Vuitton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:42 milo, ze wygooglowalas za mnie, mnie juz sie nie chcialo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:37 Blokersiki to są w Polsce.W UK taka patologia nie istnieje.Z reszta życie w UK dla ciebie na pewno byłoby nie do ogarnięcia,bo wyobraz sobie,że tu nie ma kupowania lumpeksowych ciuchów na kilogramy.Uhhhuhu zgniłabys tutaj biedulko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:44 Ja umiem pisać i czytać,wiec nie musza googlować tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:44 musialam ci dobrze dopiec, ze jeszcze nie jestes w stanie sie wypluc z jadu;D a zyj sobie w tym uk i rznij dame, nie zmieni to faktu ze nawet jakbys mieszkala w komnacie u ksiecia monako to bylabys prostaczka ograniczona na odmiennosc innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:46 za to z riposta u ciebie cieniutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:46 A czym Ty mi niby dopiekłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się najbardziej podoba " w UK taka patologia nie istnieje" :):) Kompleks bycia Polakiem tu czuję :) Mam znajomych Angoli i powiem tyle- największe buroki ze wszystkich moich znajomych. A w temacie lumpeksów- byłam ostatnio z moją teściową. W szoku byłam jakie tam są ładne rzeczy, niektóre nawet miały metki!!! Teściowa ma znajomą, która ją wpuszcza zaraz po dostawie- jak jeszcze sortują i sklep jest zamknięty. Kupiłam tam synowi bluzę logowaną Drużyną hokejową z Kanady- z metką za 12zł!!! Gruba, ciepła i przecudna. I wiecie co? Juz się umówiłam z teściową, ze na nastepną dostawę też idę :):) Więc zluzujcie juz z tymi markami nie markami- bo albo macie mega kompleksy, które zagłuszacie dresikiem z adidasa, albo naprawdę brak większych probelmów :) A apropos Zary to kiedyś sobie kupiłam śliczną koszulkę, jakieś 10lat temu- i mam ją do dzisiaj, więc chyba jednak te ubrania mają dobra jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:46 sorry, to bylo do dziuni od blokersa. pomyliłam godzine, ale w sumei łatwo sie było domyslec z kontekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:52 WOW! Musi być super isc z teściową do lumpeksu jeszcze przed jego otwarciem! Musisz czuć się jak VIP hahahahaaaaa Masz pierwszeństwo pogrzebania w używanych ubraniach,które ja i mnóstwo innych Brytyjczyków wywalamy na śmieci,pozniej ktoś to sortuje,a na końcu Wy to kupujecie.Kupujecie nasze śmieci-taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i znowu zwolenniczka konkubinatu dobrze pisze. a co do tej obsmianej, zmieszanej z blotem i syfiastej zary, to uwazam, ze i tak wiekszosc z was nie kupuje tam ot tak. przynajmniej nie ja, bo ceny sa wyzsze niz w standardowych sieciowkach, ale zrownac z ziemia kobiety, ktore tam kupuja juz mozna. tylko ciekawe skad te kolejki przy kasie i brak jakichkolwiek sensownych wyprzedarzy. widocznie ta zara wcale taka zla nie jaest, jak ją tutaj "malujecie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogę i angolskie śmieci kupować, nie mam z tym problemu:) Bluza jest BOSKA, młody ją uwielbia- to jest dla mnie najważniejsze. A jeśli ktoś wyrzuca taką piękna bluzę, jeszcze z metką to dla mnie jest po prostu kretynem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:59 TAKA PRAWDA, BRYTYJKO! szczycisz sie, ze mieszkasz w uk a plujesz na polskim forum nie lepiej niz "polski plebs" ;D wez sie juz dziewczyno nie wypowiadaj, bo niedlugo cala sloma, ktora jestes wypchana ci z butów wyjdzie;D zwolenniczka konkubinatu nie szczyci sie, ze jest vipem, tylko pisze, ze w pierwszysch dniach dostawy sa super ciuchy w niskich cenach. u mnie w łodzi sa sklepy z odzieza uzywana, gdzie ustawiaja sie kolejki na pol ulicy w poniedzialki. ja nigdy w tym nie uczestniczylam, bo po prostu nie potrafie sie przepychac lokciami i brac byle czego bez mierzenia, wiec uwazam ze to super opcja wejsc przed otwarciem i na spokjnie cos wybrac i kupic. a to, ze brytyjczycy kupuja mase niepotrzebnych rzeczy, zagracaja mieszkania a pozniej wyrzucaja dobre rzeczy, kroluje u nich konsumpcjonizmto akurat nie jest powod do dumy! w ten sposob zanieczyszcza sie srodowisko w kazdej mozliwej dziedzinie. ale co o tym mozesz wiedziec ograniczony mozdzku, widzacy tylko swoj lans i swoja wygodnicka d**e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mam znajomych Angoli i powiem tyle- największe buroki ze wszystkich moich znajomych." dokładnie. stereotypy to brzydka rzecz, ale jesli juz o nich mowa, to niestety brytyjczycy maja przyczepiona gorsza metke niz polacy pod wzgledem buractwa. widzi sie to najczesciej na wyjazdach wakacyjnchy, gdzie turysci "wrzycaja na luz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:06 Taka bieda u was w Polsce,że ludzie stoją w takich kolejkach i rzucają się na nasze śmieci. Nas po prostu stać na ubrania,a Wy zamiast kupować śmieci po nas,to uskładajcie sobie kasy i kupcie tym waszym dzieciakom 1,ale ładną i pożądną,przedewszystkim nową rzecz.Robicie krzywdę tym dzieciom ubierając je w śmieci.Przecież kochacie swoje dzidziolki,to czemu ich nie szanujecie i zakładacie im ubrania po kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:17 mysle, ze nie dluższa niz na poswiatecznych wyprzedarzach w angli. kobieto, baaardzo sie kompromitujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:22 Kompromitujecie to się wy lumpeksiary,a nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z nami nie pisz, skoro nami gardzisz. my gardzimy toba i chcemy, zebys juz sobie stad poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, to ja wolę już te nowe śmieci od angoli kupować :) Swoją drogą widzę, ze totalnie nie znałam semantyki słowa "śmieć" :):):) Swoja drogą ubranka dla mojego dziecka dostałam od przyjaciółki-po jej synku- myślę, ze byłoby jej przykro gdyby się dowiedziała, ze obdarowała mnie "śmieciami":) Straszne kompleksy musisz mieć droga "brytyjko"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne kompleksy jakie mam to takie,że Polska schodzi na psy.Z roku na rok jest tam coraz gorzej i gorzej. Przykre to,ale prawdziwe. Szkoda,że nigdy tam już nie wróce.Poprostu nie byłoby do czego.No bo do czego? Skoro nadal istnieją tam lumpeksy to domniemam,że dalej lipa z praca,edukacją,słuzbą zdrowia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat założony przez trola, a łykacie jak pelikany :D Nie wierzę, że są aż tak głupi ludzie. To musi być prowokacja. Nikt normalny nie będzie uważał, że dres adidasa i air maxy to super stylówka :D no proszę Was, ja bym tego dziecku nawet na podwórko nie założyła, bo wstyd :D Super ubrane dzieci i przede wszystkim z GUSTEM to np Vivi i Oli (jeśli ktoś nie zna to niech sprawdzi w Google), jakoś nie widzę u nich "super extra markowych ubrań adidasa czy nike" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:39 Nie widzisz ich w takich ciuchach,bo nie widzisz pieniędzy w portfelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×