Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Estercia00

Markowe ubrania

Polecane posty

Gość Estercia00
Vivi i Oli są ekstra, oglądam ich stylizacje regularnie i stosuję przy ubiorze moich dzieci. Maja dużo kasy, to są już serio markowe ciuchy, autorka często podaje marki i buciki jazzówki kosztują około 300zł, więc to chyba już są marki. Nie myślałam, że to taki bulwersujący temat, ja nie kupuję w adidasie, nike, tylko H&M, reserved, zara, cubus. Prawda jest taka, że sprawdziłam i nie kupuję w tesco, bo tam ciuchy szyte są, wydaje mi się, byle jak. Ceny jak w sieciówkach, a ostatnio kąpielówki uszyte tyłem naprzód, metka z przodu, krzywe szwy i nogawki różnej długości. Sorry, ale dzięki. Oczywiście, czasem można tam coś fajnego znaleźć, ale żadko tam coś kupię, mimo że ładne ciuszki. Apropo lumpeksów, nigdy jeszcze niczego tam nie kupiłam, ale wiem, że można perełki znaleźć, jak kogoś nie stać a ma gust to jak najbardziej, to jest ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za snobka :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 latka
jestem mama 3 latka. dla mnie marka znaczenia nie ma, duzo ubran dostaje od znajomych i sa naprawde fajne (choć bez metki). niemowlakowi czy malemu dziecku jest wszystko jedno czy chodzi w markowym czy bazarowym lub z lumpeksu ubraniu. Lubie cos mu kupic z sieciowek, najbardziej pasuje mi H&M bo ubrania po wielokrotnym praniu nie wygladaja jak szmaty do podlogi ale tez bez przesady. wazne zeby bylo mu wygodnie i dziecko wygladalo czysto i schludnie. Ubrania kupuje w C&A H&M czasem w coccodrillo, smyku, reserved a nawet w pepco, wieksza uwage zwracam na obuwie poniewaz moj syn zuzywa buty jakby mu sie na stopach topily:) wiec w tym wypadku stawiam na ecco geox, bartki u nas sie nie sprawdzily (od sandalow mial otarcia i pecherze) nike, adidas, lasocki tez, a ubrania....nie kupie mu dresu z adasia za 100zl do zabawy na dworze, kupie za 30 i jak sie ubrudzi czy podrze nie bedzie mi zal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:15 Ty chyba sobie żartujesz,że za stówke kupisz komplet Adidasa!!ostatnio byłam w Polsce i za samą bluze dalam 429 zetaLol No chyba,ze używany kupiłaś. Za stówke to najwyżej tusź do rzęs możesz kupić. I co z tego,że dziecko ubrudzi ubranie w piaskownicy? Żałujesz mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak dla mnie to moje dziecko może brudzić i nie wiadomo co jeszcze ,i tak mu kupíe firmówki. Nie żałuje na dziecko tak jak Wy,że w lumpekach kupujecie ciuchy! Źal mi waszych matkuszków! Pewnie,bo niemowlak to można mu założyć wszystko-poczekaj aż zobaczy album ze zdjeciami za pare lat i jak zapyta'mamo,czemu mnie ubierałaś w szmaty po innych dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wiadomo skąd na was bierze sie polskie powiedzonko SZMATA Od tego jak kupujecie dzieciom szmaty,które my wywalamy! Współczuje tym maluszkom,że mają mamy lumpeksiary :'( Biedne dzieciątka Inne przepociło,wykupkało,a Wy sie tym jaracie po lumpeksach ŻAL!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończ juz, bo robisz się nudna. Nie wiem czy to prowokacja czy piszesz prawdę, ale i w jednym i drugim przypadku okazujesz tylko swoja głupotę. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też kupuję wszystko nowe, z sieciówek. bo mnie stać a po drugie uwielbiam to! wolę dzieciom kupować niż sobie nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje dziecko, gościu z 02:14, pewnie by tak zapytalo. Moje nie zapyta bo postaram sie, zeby "szmata" jaka mialo na sobie jako niemowlak była ostatnią rzeczą jaką bedzie sobie zaprzatał głowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko- kretynko i tandeciaro- już wcześniej usiłowałam Ci wytłumaczyć, ale bez skutku. Napiszę więc jeszcze raz- jesteś ograniczonym móżdżkiem. Wszystkie piszemy, że dla nas nie ma znaczenia metka, tylko czy dana rzecz jest fajna i stylowa (bo we wszystkich sieciówkach o których piszecie są i rzeczy fajne, ładne i stylowe, jak i mało gustowne oraz średniej jakości)- to jest kwestia gustu, nie metki. Może przyznałabym Ci po części rację, gdyby nie to, że tak namiętnie piszesz o dresie z adidasa. Zrozum: Twoje dziecko ubrane jest mało gustownie, wręcz tandetnie, nawet, gdyby ten dres kosztował 1000 zł- dla mnie ubieranie się w rzeczy, które biją po oczach wielkim znakiem firmowym jest burackie, po prostu burackie i z dobrym stylem nie ma nic wspólnego- kapujesz???? Ale tak to jest jak wieś wyjedzie za granicę i w końcu może sobie pozwolić na burackiego adidasa:) Skoro wkońcu dorobiłaś się jakiejś kasy na tym Twoim zachodzie, to łaskawie przejrzyj jakieś blogi modowe, zobacz fajne stylizacje, poszerz swoje horyzonty o inne style i sklepy, bo świecenie znakiem adidasa szpanem było jakieś 15 lat temu- teraz to porażka i kompletne bezguścia się szczycą rzeczami z tej firmy. Tandeciara jesteś i tyle i to mnie jest żal Twojego dziecka, w tym wspominanym bez końca dresiku:) Ps. Cena nie świadczy o dobrym stylu- mam znajome, które mając na sobie rzeczy za 3000 zł wyglądają tandetnie i bezgustnie, ale znam też osoby, które za 200 zł potrafią się ubrać fajnie i stylowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estercia00
Jakby co to ja jestem tutaj autorka. Mieszkam w Polsce i nie kupuje wogole rzeczy adidasa czy nike, jedynie do biegania dla mnie. Nie mysl, ze to ja jestem ta tandeciara. Zawsze tak samo sie nazywam, nie jesten gosciem. I mi nic jeszcze ni tlumaczylas, bo sie nie wywyzszam. Nie jestem na ciebie zla i ogolnie, tylko nie mysl, ze te komentarze to ja pisze, to ktos inny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki, Estercia, fakt, to nie było do Ciebie, nie zwróciłam uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBURZONA_MAMUSIA
Estercia, moim zdaniem wszystko z tobą okej. To kwestia smaku, gdzie kto ubiera dziecko. Jak lubicie to w lumpeksach, to tam kupujcie ja osobiście nic nie mam do sh, nie wiem po co te oburzenie do air maxów dla maluszka.Skoro są pieniądze, to czemu nie? Widzę u niektórych ewidentną zazdrość, moi drodzy.. Czas zacząć myśleć bardziej Światowo , a nie opierać sie na realiach Polski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek1111
Sobie rzadko kupuję, częściej markowe robię prezenty ;) Sklep Royal Point ma ładną galanterię skórzaną. Na pewno znajdę coś dla chłopaka i dla taty a i pewnie dla mamy : http://www.royalpoint.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zdania, że ubranka dla dzieci nie muszą być markowe, ale muszą być naprawdę dobre jakościowo. Wygodne, z dobrego materiału, przyjemne w dotyku. I nie lubię kupować w galeriach bo jakoś te materiały i jakość nigdy nie jest taka jakiej bym oczekiwała. Ostatnio córeczkę ubieram ubrankami z wildkids.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha ubawiłam się po pachy czytajac niektóre wasze posty;D jakie przechwałki hahahahaha wnet sobie do gardeł skoczycie.. załosne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że ubrania z sieciówek mają lepszą jakość niż z marketów. jeśli chodzi o używane, to dla drugiego dziecka zazwyczaj nie wystarczają, bo wyglądają już na bardzo zniszczone. za to nówki spokojnie może ponosić 2 dzieci po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeeeee... Jakie podniecenie :-) ale zdajecie sobie sprawę, że koszt wyprodukowania dresu adidasa, sukienki ZARA i bazarkowej chinszczyzny jest taki sam? We wszystkich przypadkach ciuchy szyte są w ChRL, niewolnicy dostawaja za to miskę ryżu, a później puste idiotki wyzywaja się na kafeterii, która ma lepsze ciuchy :D kretynki.. Zazdroszczę Wam problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ubranka dla dzieciaków można kupić tutaj https://www.facebook.com/pages/%C5%BB%C3%B3%C5%82wik/853856071321986 moja kuzynka zaczęła sprowadzać takie ubranka. Naprawdę niektóre są niespotykane w ogóle w Polsce a ich ceny na pewno zachęcają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często też markowe rzeczy można dostać w dobrych cenach w hurtowniach outletowych albo z odzieżą używaną -takich jak np tutaj http://www.odziezangielska.pl naprawdę mają spory wybór, na cały dzień mozna przepaść i wrócić obkupionym ;) a co do sieciówek, jak najbardziej - czasem można coś znaleźć, wiadomo zalezy kto jaki ma styl i gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilkowska
Ja kupuję ciuchy na allinside.pl, może nie są to markowe rzeczy, ale jakością i krojem im dorównują a są dużo tańsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie ten allinside.pl. Kupuję tam i jestem bardzo zadowolona z jakości ubrań, wybór mają przeogromny, a ceny niskie bo tam bezpośrednio od producenta kupujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha do mamy od Adidasa, mieszkam w Stanach i tutaj te twoje adidasy albo nike to taka marka smieciowka, nikt tego prawie nie kupuje, kupisz to w kazdym sklepie, jedyne sklepy Adidasa albo Nike w moim stanie to outlety zeby zachecic ludzi do kupna bo inaczej nikt tego nie kupuje, a ty sie tak podniecasz swoimi 3 paskami buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam kilka markowych rzeczy z allinside.pl ;) Super jakość za małą cenę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oryginalne markowe ubrania kupuje sobie w http://stock-europa.pl/ w większych paczkach np. ubrania zary wychodzą baaardzo tanio, ułamek ceny sklepowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×