Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

starsza dziewica

Polecane posty

Gość gość
brokeninside87 to że ty dajesz d**y każdemu, łącznie z psem sąsiada nie oznacza, że każda ma takie hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na każdym kroku dowiaduje się, że jestem kurwą i w ogóle daję dupy mężom kafe kwok tylko dlatego, że przypominam Wam, że macie popęd, a odpiertalacie jakieś cyrki:D zajebioza XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilko, to, że ktoś ma popęd to nie znaczy, że ma ochotę roochać wszystko co popadnie, tak tępa jesteś że tego nie możesz pojąć? zresztą nie wypowiadaj się o seksie skoro sama jesteś oziębłą aseksualną kluchą, bo i tak tego nie pojmiesz większość woli samemu zrobić dobrze niż dymać się z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może do tej pory skupiała się na nauce, a nie na facetach. Pewnie nie była w dłuższym związku, a nie szła do łóżka z kimś, kogo dopiero co poznała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ja miałem to samo kiedyś pytanie ale byliśmy u gina wspólnie i potwierdził ze moja była nie tylko dziewicą normalną ale analną też jezyk.gif byłem mega dumny xxxxxxxxx A ty oczywiście byłeś prawiczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem dziewicą, czekam ! dalej czekam ! nic Tobie do tego, znajdę go, wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>A ty oczywiście byłeś prawiczkiem<<< Z całą pewnością :D. Tyle, że analną cnotę stracił pod prysznicem :D :D :D. Dlatego wpadł na pomysł sprawdzania jej u dziewczyny :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×