Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewna jestem

Trzeci temat usunięty!!!

Polecane posty

Gość Najszybszy w mieście
noo pamiętam była tam taka jedna policjantka, co pozwoliłbym, i to nie tylko na rewizję jaki ja jestem wrażliwy na kobiece piękno 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
podobno zawsze patrzy taki juz ma 😴 ale nie pamiętam żeby Ci to przeszkadzało 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Lewiatan, nie dołuję. Zacny jesteś facet, ale mieszkam daleko od Pl. więc nie robię nadziei, których nie zrealizujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ pewna jestem - to tak działa jak z jednego IP loguje się kilka osób (ty razy kilka) sama na to zapracowałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pewna jestem Nie przejmuj sie ja zglosilem wszystkie swoje stare tematy do usuniecia oprocz 2 aktualnych nawazniejszych stare zostawili a nowe wykasowali jednego dnia:) Moja hipoteza jest taka w redakcji kafe siedza pewnie na podrzednych stanowiskach osoby ktore aktywnie uczestnicza w ERO i chcialby byc tu gwiazdami ale nie maja charyzmy i im nie wychodzi wiec tak eliminuja kokurencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna jestem
Jak mnie za każdym razem wywala, kiedy chce post wstawić to sie loguje, No bo inaczej nie Umiem, no nie umiem nie zalogowana:O. To raczej moderacja zapracowala na to, aby im delikatnie dac do zrozumienia, że ludzie mają też k***a swoje zdanie. Prawda? 🖐️ Ja tam Panie W. Nie wiem i gowienko mnie to obchodzi. A powinno?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×