Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tani węgiel na zimę

Polecane posty

Gość gość

Witam, ostatnio szukałem taniego węgla na zimę i nie wiedziałem na którą firmę się zdecydować. Przestudiowałem kilka firm, kilka for i muszę stwierdzić że najlepszą ofertę ma smarttrans. Dla zainteresowanych podaje numer. 503 352 341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak potwierdzam. ja kupowałam u innej firmy, ale mnie oszukiwała. Przywoziła mokry, raz przywieźli mniej niż chciałam i powiedzieli ze nastepnym razem dowiozą reszte w gratisie, albo nie poinformowali ze transport jest płatny.. Ile ja przeszłam to az nie chce wspominać. Przynajmniej smarttrans zachowuje sie profesjonalnie i jest promocja do 30 listopada =) Polecam ta firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykup se reklamę a nie ściemniaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co placic za dziwke jak mozna ja miec za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to prawda. Pan Kazimierz oferuje komplekowe usługi i ma profesjonalne podejście. Obniza ceny w sezonie grzewczym a nie stara sie jak harpia wyrwac jak najwiecej dla siebie. To miłe że sa jeszcze tacy ludzkie osoby. Kazdemu znajomemu polecam smarttrans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maricoa
Ja proponuję Smarttrans, biorę sama od nich i jest dobry, długo się pali i daje dużo ciepła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwisak

Tani nie zawsze znaczy dobry. Ważne by kupić w sprawdzonym skłądzie, nie oszukany węgiel. Tu masz dobry w Sobianek . Sprawdzone źródło https://sobianek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walewski

Ja wymieniłem kocioł na taki w którym pale pelletem, lepiej teraz wymienić póki dotacje dają. I tak każdego z nas to czeka. Ja pale juz ekologicznie, pelletem. Mamy bardzo dobry kocioł toret Pellet od Witkowskiego z obrotowym palnikiem Kipi , który sam się rozpala, wygasza, czyści. Ful wypas, pełna automatyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxx

Po co węgiel i drewno wystarczą ciepłe ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolecki

Lepiej zapłacić więcej ale mieć dobry węgiel, przede wszystkim bez syfu, wysokokaloryczny. Też kupilismy w Sobianek, polecę skład bo warto. Nie mam żadnych zastrzeżeń, węgiel dobrej jakości, certyfikowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×