Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Gość elilu
wiolcia faktycznie dzieje sie u nich ciekawie , troche ich podczytywalam na poczatku i od razu zaczely sie tam klocic :) wpadaj do nas zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super dzięki !!! :) mam nadzieję, że te trolle nie przejdą tutaj choć bardzo możliwe bo jest taka jedna "gość", która próbuje zepsuć atmosferę na każdym temacie... ja nie wiem skąd się biorą tacy ludzie :o Apropo szczepionek w ciąży to ja mieszkam w UK i mi tu proponują w 28tyg szczepionke na ksztusiec i tam jest 3 w 1.. położna dziś mi powiedziała, że w zeszłym roku umarło 10 dzieci na to i kobiety nie były szczepione... a to jest za darmo więc się zastanawiam czy nie skorzystać... chociaż różne są opinie o szczepieniach w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu to super, że jesteś spokojna i najważniejsze że masz wszystko dobrze wytłumaczone. W ogóle musimy wszystkie myśleć pozytywnie bo inaczej można zwariować. Wiolcia witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie, wszystkie już usłyszałyście serduszko na usg ? ja byłam w 5 tyg i było za wcześnie a teraz mam dopiero w 13 tyg czyli za 2 tygodnie.... tak bardzo bym chciala już być po żeby się upewnić, że wszystko jest ok z maleństwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagula 34
Ja dzisiaj jestem nieprzytomna moja młodsza córka mimo że przez cały dzień ją wymęcze i na spacery chodzimy to chodzi spać 23-24 albo wczoraj jak padła o 20.30 to obudziła się o 3.58 i już nie zasneła teraz się kapią więc mam chwilę spokoju miałam dzisiaj w planach poczytanie książki w wannie ale niestety czuje że będzie szybki prysznic****adne jutro od rana wezmę się za sprzątanie dołu dzisiaj posprzatałam górę z dziewczynami obiad i po południu odpoczynek może dziewczyny się zajmą sobą chociaż godzinkę latam co chwile do łazienki bo non stop pije wody mnóstwo i herbaty z cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anga26
Witajcie. Zapomniałam sie grzecznie ze wszystkim dziewczynami wcześniej przywitać. Do Wiolcia1611 Słyszałam serduszko też w 13 tyg, dodatkowo lekarz sprawdzał wszystkie narządy dziecka szczegółowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) No ja już po USG genetycznym, tak jak mówiłyście -przez powłokę brzuszną. Najważniejsze, że wszystko jest w porządku, także jestem już spokojna. Mały ma 6.3 cm i 70 g :) I potwierdziła się płeć z usg, które miałam robione w 10 tyg w szpitalu - chłopiec :) A co do bicia serduszka, ja już słyszałam w 8 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagula rozumiem Cię doskonale. Ja tez cały dzień na nogach. Dzieciaki ciągle coś chcą i wszystko robię w biegu. Na szczęście w poniedziałek znowu do przedszkola wiec ja sobie spokojnie zrobię co mam zrobić a potem to czas już tylko dla nich :) Agata super ze juz pi usg i ze wszystko w porządku. Kolejny chłopczyk. Czekamy teraz na pierwszą dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atkaa1006
Ja jestem w 13 t c blizniaczej a przytylam 2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Hej dziewczyny. Jestem właśnie po badaniach i teście PAAPA... Najpierw dziecko się nie ruszało podczas usg, serce miałam w gardle ale okazało się, że śpi.... Po dokładnym zbadaniu okazało się, że jest wysokie prawdopodobieństwo wad, bo aż 1:280. Dostałam skierowanie do genetyka i on zadecyduje o amniopunkcji. Według lekarza wszystko inne jest w porządku; wielkość dziecka, kość nosowa, udowa, no po prostu wszystko oprócz wyników biochemii. Nie wiem nawet jak mam się zachować, czy jestem zrozpaczona czy zdenerwowana. Czytałam, że te wyniki to tylko statystyka i masa złych wyników nie pokrywa się z faktycznym stanem dziecka. Jutro umawiam wizytę u genetyka, bo czuję, że czekanie mnie wykończy. Pewnie wyszło chaotycznie, bo nawet nie wiem jak to dokładnie ująć w słowa, mam nadzieję, że coś z tego wyczytacie. Pozdrawiam też nowe mamy i witam w naszym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
goscterka bedzie dobrze trzeba byc dobrej mysli , technika czesto zawodzi. jak dobrze byc w domu, kazali mi lezez bezwzglednie ale wiecie jak to jest w domu dziecko, obiad sprzatanie, i jak sie czlowiek dobrze czuje to nie uwaza, ale wieczorem oczywiscie sobie posprzatalam bo zostawilamniezly balagan przed pojsciem do szpitala i co i juz brzuch nie dał spac w nocy tak mnie bolal a wiec jednak naprawde musze sie powtrzymac od prac niekoniecznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolcia to wszystko zależy od lekarza, od sprzętu i od ułożenia dzidziusia. Według mnie to też wcześnie, ale powiedział mi, że gdyby nie widział to by mi nic nie mówił. gośćterka, trzeba być dobrej myśli- trzymam kciuki mocno i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajskiejabluszko
elilu, ojjj uwazaj na siebie, potem moze byc za pozno, naprawde daj sobie spokoj z kurzem, naczyniami w zlewie czy czymkolwiek innym, od tego naprawde nic sie nie stanie, niech leza, niech czekaja. Ja tez musze na siebie uwazac i na poczatku mialam wielkie problemy, zeby lekcewazyc to co bym normalnie zrobila. zawsze dbalam o oprzadk, kazdy paproszek sprzatalam. Teraz nei rpzesadzam, maz mi duzo pomaga, co tam pomaga - on praktycznie wszystko robi, a ze ja zrobilabym lepiej ;) (tez tak macie? -to jest straszne ;) ) to przemilcze i doceniam jego dobre checi, starania i troske. goscterka, tez nie moge sie doczekac usg genetycznego i paapa. Modle sie, zeby bylo wszystko ok. Co do wynikow, to duzo slyszalam, ze faktycznie nie sa one takie doslowne, nie przesadzaja niczego. Podobnie jak ma sie dobre, to tez nic nie wiadomo... Ale rozumiem twoje martwienie sie, choc mowie, nic nie jest przesadzone i mysl pozytywnie. Trzymam za was tez kciuki, dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anga26
rajskiejabluszko- u mnie to samo, po tym jak raz się po sprzątaniu przeforsowałam ( brzuch bolał 2 dni) wszyscy domownicy starają się mi pomóc :-) najważniejsze, że ma kto za mnie podkurzać 2 piętrowy dom, bo chodzenie z nim po schodach mnie wykańczało. goscterka- trzeba być dobrej myśli. Ja żałuje że nie zdecydowałam się na USG genetyczne, ale zaufałam lekarzowi który stwierdził, że jak na razie nie potrzeba żadnych dodatkowych badań. Dla mnie to teraz wielka niewiadoma i każda wizyta u lekarza to jednak obawa czy nie wykryje jakiś nieprawidłowości. Ale staram się pozytywnie myśleć, wyluzowałam...co ma być niech będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Czesc! Ja bym sie nie przejmowala az tak wynikami z krwi skoro pomiary wyszly ok , przeciez dzieci z zespolem Downa maja wiDoczne cechy fizyczne wiec Twoje malenstwo jest zapewne jednym z tych 249 zdrowych a nie tym jednym chorym , oczywiscie badaj sie dalej ale nie stresuj :) Ja od dwoch dni konam w meczarniaxh :D przeziebienie mnie zlapalo i mam straszny bol glowy A co do okreslania plci to wydaje mi sie ze lekarze nie chca wychylac sie za wczesnie zeby w blad nie wprowadzac , o ile chlopca jeszcze moga fosc pewnie potwierdzic o tyle z dziewczynka juz tak latwo , moi znajomi mieli wszystko w rozu gotowe na dziewczynke a przed porodem dowiedzieli sie ze trzeba niebieski barwnik kupic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj dziewczyny nie forsujcie sie tak! Lepiej odpuscic niz by mialo sie cos stac... ja np tu w uk sie zajmuje sprzataniami, czesc prac oddalam ale czesc zostawilam i jakos narazie sobie radze :) choc juz niedlugo pewnie zrobie sobie wolne od wszystkiego... ja za 2 tyg mam te badania na obecnosc zespolu Downa, mam nadzieje ze wszystko jest ok :) Wiecie co, pisze tez czasem na temacie chce zajsc w ciaze (dla nowych dziewczyn) i tam sie przeniosla ta nienormalna dziewczyna z wrzesniowek i teraz sie podszywa pode mnie :o ustawila taki nick jak ja i robi ze mnie alkoholiczke... skad sie biora takie larwy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy, fajnie Was mieć:) Staram się odganiać złe myśli i raczej brać to tak jak napisałaś Agson. Dzisiaj mam wizytę u genetyka (ekspresem się udało), więc dam znać co i jak. Życzę Wam zdrowia, bo właśnie panuje jakaś epidemia, u mnie dookoła wszyscy kichają i prychają, przez co ja sama nie mogę się wyleczyć od tygodnia. Ale najważniejsze, że minął już katar, bo potrafi wykończyć. Właśnie jestem w pracy i nudzę się jak mops. Chętnie bym porobiła w domu coś konstruktywnego niż tutaj grzała tyłek. W poniedziałek mam rozmowę z przełożonym, czas żeby powiedzieć o moim stanie, bo trochę z tym zwlekałam. Jest jeszcze któraś, która nie przyznała się jeszcze do ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiolcia nawet tu się pojawiłaś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znikam stad bo ta psycholka siedzi calymi dniami na forum i patrzy gdzie sie wypowiedzialam... jeszcze Wam watek zatruje. malo tego podszywa sie pode mnie i jakies prostackie teksty pisze... gratuluje poziomu intelektualnego .. Milego dnia wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
wiolcia daj spokój, z poprzedniej ciazy na forum tez byla taka jedna albo i nawet kilka co próbowały zniszczyc watek ale my po prostu umowilysmy sie ze nie odpisujemy na ich zaczepki po prostu nie dałysmy sie sprowokowac, omijałysmy te wpisy i po jakims czasie daly sobie spokój , wiec nie zwracajcie uwagi na te zołzy i piszcie jak gdyby nigdy nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu Masz racje ale wszystko ma swoje granice, ja nie pozwole zeby mnie ktos wyzywal i oczernial ze jestem alkoholiczka i Bog wie kim. Nie zamierzam tego w ogole czytac, mam bardzo szczesliwe zycie w przeciwienstwie do tej osoby i nie potrzebuje tego forum. Swoja droga jak moze tu nie byc zadnego administratora, powinni sie wypowiadac tylko zalogowani uzytkownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodaa85
Hej Dziewczyny! gośćterka trzymam kciuki, żeby wszystko było ok :) elilu super, że u Ciebie wszysko dobrze :) Hancik myślę, że faktycznie czujesz ruchy maluszka, bo ja w poprzedniej ciąży czułam już w 17 tygodniu, a była to moja pierwsza ciąża. anga26 ja schudłam na razie 6 kg :) Wiolcia1611 ignoruj te wpisy, to w końcu tej osobie się znudzi ciągłe wypisywanie bzdur. U mnie nic ciekawego się nie dzieje. Wczoraj najadłam się pączków, a dzisiaj ciąg dalszy, bo jeszcze trochę ich zostało ;] Miłego dnia Wam życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez na sierpien mam termin): spodziewam sie malenstwa ...takze witam wszystkie mamy,ktore rowniez maja termin na sierpien i zapraszam do rozmow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
wiolcia nie zauwazylam zeby tu cie ktos wyzywal od alkoholiczek wiec wyluzuj po co prowokowac nieodpowiednie osoby, mnie caly czas brzuch boli i leci ze mnie taki krwisty sluz , kurcze jak pomysle ze cala ciaze bedzie tak plumkac to juz mi niedobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu Nie napisalam ze tutaj. Na innym temacie, dlatego przenioslam sie tu. I ja nie prowokowalam, stanelam tylko w obronie jednej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
wiolcia mam jedna prosbe nie przenos tu niesnasek z innego tematu, nie interesuje przynajmniej mnie to co pisza gdzie indziej , tutaj nikt cie nie obraził jeszcze byl to tylko jeden wpis o tym ze sie tu przenioslas nie widze w tym nic zlego a takie pisanie typu,- tam mnie obrazaja tam cos tam ..... prowokowac bedzie odzywki nieproszonych gosci, a wiec koniec tego tematu, pisz jak sie czujesz i jak ciaza a reszta jest niepotrzebna . mam nadzieje ze mnie rozumiesz i sie nie obrazisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakiś sposób na ból głowy? Kurcze niezbyt dobrze się dziś czuje, a nie chciałabym brać paracetamolu... Hancik jeśli mogę prosić zmień mi termin porodu na 24 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jakiś sposób na ból głowy? Niezbyt dobrze się dziś czuję, a nie chce brać paracetamolu... Hancik jeśli mogę prosić to zmień mi termin na 24 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny,troszkę mnie nie było bo się feriowałam rodzinnie...zaraz nadrobię zaległości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×