Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Gość gośćterka
Wszystkie się już wyniosłyście na fb, że tutaj taka cisza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmkkmkmkm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Mamusie, Chciałabym bardzo serdecznie prosić o pomoc w wypełnieniu ankiety do mojej pracy magisterskiej: https://www.ankietka.pl/ankieta/174104/styl...ia-dziecka.html Ankieta skierowana jest do Mam w 3 trymestrze pierwszej ciąży i posiadających swoje pierwsze dziecko w wieku do 5 mc. Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Posty pokazują się po 4 dniach, super.... Chyba faktycznie trzeba się odezwać do dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_j
Goscterka, po 4 dniach? Serio? Ja swój od razu widziałam. A, ja tu zaglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo strony sie zawieszają i jezeli nikt nic nie pisze to nawet tydzien nowa nie wskoczy trzeba przepchac postami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
No serio, dzisiaj dopiero pokazał się mój post. Napisałam do dziewczyn maila ale coś się nie odzywają, chyba zamknęły już grupę :) Jak się czujesz r_j, wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_j
Moglabym napisac, ze z dużym prawdopodobieństwem podobnie pewnie jak i ty Goscterka ;) Tak mi się kojarzy, ze idziemy podobnie ;) A tak serio, to czuje się dobrze, tylko mój maluch się cos rzadko odzywa, slabo go czuje, wydaje mi się, ze w 18-19 tygodniu odczuwałam go mocniej. Ale się nie martwię, bo jak przyloze reke np. 6 rano to zawsze da znac ;) Czekam na wizyte, co prawda bez usg, ale nie mogę się doczekać przyszłego tygodnia. Poza tym robie sobie powoli porządki. W miare możliwości układam w szafkach, segreguje, polowe staroci, których zawsze było szkoda, wyrzucam. Podobnie z ciuchami, które zawsze czekaly na odpowiednia wage ;) A jak u Ciebie Goscterka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
Cześć dziewczyny :) Szkoda,że się przeniosłyście bo wystarczyłoby założyć nowy temat na kafe i nic by się nie wieszało,dalej można by było pisać jak wcześniej. Ja nie mam fb i nie będę specjalnie zakładać konta na chwile żeby być w grupie.Ostatnio mam mało czasu na siedzenie przed komputerem więc tymbardziej wydaje mi się to bez sensu ale raz na jakiś czas będę tu zaglądać i może dziewczyny tu wrócą :) Tak wogóle to u mnie wszystko ok :) Jestem w 27tc i szybko mi lecą te tygodnie.Wzięłam się za wyprawkę dla dziecka i popołudniu wybieram się na większe zakupy:) Jutro idę robić badania a 13 maja mam wizytę u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_j
Badania? Glukozę może, Eszka? Bo ja właśnie dziś rano miałam tę przyjemność wątpliwą. Czekam na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. tez uwazam ze lepiej tu niz na fb. Dzis mamy 32tydz. w pon mam lekarza wiec zobczymy jak malenka rosnie. coraz czesciej zaczynam myslec o porodzie i troszke sie boje. wyprawka calkowiciee gotowa tylko czekamy na kuriera z lozeczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×