Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

mam więcej ale te są najlepsze,dodatkowo z całego badania mam nagrany film na dvd... no najcudowniejsze jest to,że to taka maleńka jest a widać jak by była całkiem dużym bobasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
ale to chyba nie sa 3d ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
a mi to sie marzy miec zdjecie usg takie jakie ma moja bratowa , mianowicie synus jakos tak sie odwrócił nogami do przodu i je rozchylil ze pokazal sie w całej swej okazałości a gin to uchwycil i na zdjeciu widac tylko nóżki, jajka i siusiaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoTyNiePowiesz
martamartitka super fotki, to i ja się swoją pochwalę niestety mam tylko zdjęcie zdjęcia :) za które zresztą tutaj się płaci, co prawda nie wiele bo 3 futny za sztukę, ale sama sytuacja jest śmieszna http://pokazywarka.pl/a5nto2/ Właśnie tak myślę że w Polsce wybiorę się na 3D fajna pamiątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne małe dzidziusie dziewczyny :) Jak będę miała chwilkę to też Wam pokaże moje synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie mam takie pytanie, czy jest coś z jedzenia czego staracie się unikać ze względu na ciążę? Ostatnio koleżanka w pracy zwróciła mi uwagę że nie powinnam jeść majonezu bo dziecko może mieć skazę białkową, albo słyszałam że nie powinno się jeść orzechów bo uczulają. Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
A ja z kolei slyszalam ze to wszystko mity i oprocz tych podstawowych produktow typu surowe mieso itp. Powinno sie jesc wszystko , przeciez jesli masz dostac skazy bialkowej od majonezu to znaczy ze jajka tez w odstawke? Ja np nawet karmiac pIersia jadlam wszystko i akurat w moim przypadku dziecko nigdy kolki nie mialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
A w ogole to fajne dzieciaczki :) i wlasnie ciezko sobie wyobrazicz , ze ten bobas ma 7 cm dopiero Tak sie zastanawialam czy wszystkie dzieci na tym etapie sa takie same , ale widze roznice miedzy waszymi zdjeciami wiec raczej nie , starszy byl identyczny jak to dziecko teraz , normalnie jakbym ksero jego usg zrobila Niestety nie moge wrzucic zdj z tel :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Hej dziewczyny! Pisze już trochę spokojniejsza po wczorajszej wizycie, bo wyniki wyszły całkiem inne niż za pierwszym razem... Ryzyko jest bardzo małe,wszystko jest jak być powinno. Teraz jeszcze jedna wizyta u genetyka i on okresli co zrobić z dwoma tak riznymiwynikami. Mam ochotę udusić tego pierwszego lekarza gołymi rękami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Piękne wasze maluszki :) Gośćterka super wiadomość :) Bardzo się cieszę i powiem Ci szczerze, że miałam przeczucie że tak będzie. Koniecznie trzeba to opić ;) Proponuje sok malinowy, wodę niegazowaną tudzież herbatkę owocową. Dla każdego coś dobrego. Ja dziś znowu mam dentystę tzn z młodym jadę. Już od rana to przeżywam. Za tydzień w środę zabieram dwójkę i to już jest kosmos totalny. Nawet wrogowi nie życzę takich przeżyć :) Martamartika czy Twoja córka jest z 2009 roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
o kurcze marta co sie stalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martamartika ja tez mialam poronienie zagrazajace i lezalam w szpitalu. Musisz koniecznie lezec plackiem i wstawac tylko do toalety! To bardzo wazne. Bedzie dobrze, badz dobrej mysli. Dzidzius na tym etapie ciazy jest silniejszy i wierze, ze pokona trudnosci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodaa85
martamartika trzymaj się w tym szpitalu. Wierzę, że będzie dobrze. Ale tak nagle to się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anga26
martamartika wierze,że wszystko bedzie dobrze. Odpoczywaj jak najwiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Martamartika, co się dokładnie stało? Trzymam kciuki, odpoczywaj i będzie wszystko dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hancik
Gość z 11:36 to ja :) Martamartika trzymaj się i nie dajcie się z maleństwem. Trzymam kciuki tym razem za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_j
martamartika, wierze, ze wszystko u ciebie ulozy się dobrze, staraj się myslec pozytywnie. Wazne, ze jesteś w dobrych rekach, lekarze, leki, lezenie dzialaja na wasza korzyść, wiec wierze, ze będzie dobrze. Jak już bedzes zmogla cos napisac i będziesz miała ochote, to powiedz co dokładnie się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_j
goscterka, wiesz, pisałam wcześniej, ze mnie tez ten papa dotyczy i czy mogalbys napisac jakie wyniki lekarz już uznal za dobre. Pisalas , ze za pierwszym razem mialas trisomie 21 na pozomie 1:280, a teraz? I jak 13 i 18? Naprawde bardzo mnie to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martimarika na pewno będzie wszystko dobrze, odpoczywaj dużo, trzymamy kciuki za Ciebie i maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
kurcze dziewczyny uważajcie na siebie, ja wiem ze łatwo jest mówic bo sama przyznaje sie ze nie uważam za bardzo a mam nakaz leżenia , nie dzwigania nie przemeczania sie, no ale jak tu sie dostosowac do tego mając w domu dwulatka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Trzymaj sie martamartika dbaj o siebie i Malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
juz sie zaczyna kafe zawieszac ,,wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_j
martamartika, nie trzymaj nas w niepewnosci, plizzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×