Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Gość gośćterka
Rj, nie obrażę się :) Rozumiem Cię, ja też unikałam internetu jak ognia zanim sprawa się nie wyjaśniła. Mi żaden lekarz nie chciał choćby zasugerować płci ( a przerobiłam już trzech niestety). U mnie teraz 14tydz i 3 dzień, w przyszły piątek mam wizytę, więc może w końcu się mój gin zlituje. Ja ruchów żadnych nie czuję. To pierwsza ciąża, więc może dlatego, mam też trochę sadełka na brzuchu:) Tak naprawdę, to ciekawa jestem czy ich nie przegapię, bo nie mam zielonego pojęcia jakie to może być uczucie. Mam dzisiaj ochotę iść spać zaraz po pracy ale właśnie wkurza mnie perspektywa "zmarnowanego" popołudnia i wieczoru. Ostatnio zrobiłam sobie drzemkę od 19:30.... Mąż obudził mnie o 22:00 żebym się przebrała i umyła, i poszłam znowu spać. Tyle to ja nie spałam nawet w weekendy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe84
Hej dziewczyny, ja juz po wizycie. Wszystko ok :) i chyba bedzie dziewczynka :)!!!!! Bardzo sie ciesze bo mam juz synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaa
ja dzis mam 14 tydz. w sobote dowiedzialam sie ze to dziewczynka. ciesze sie bardzo!to moja pierwsza ciaza ale brzuszek juz widac. teraz jestem mega przeziebiona wiec nie wychodze z lozka i duzo spie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
Cześć :) Widzę że chyba więcej dziewczynek będzie ;) Ja dopiero 4marca poznam płeć,która właściwie jest mi obojętna i chcieliśmy z mężem mieć niespodziankę ale pewnie ciekawość zwycięży ;) Chociaż w pierwszej ciąży do samego końca wytrzymałam i nie wiedzieliśmy co będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyny cała i zdrowa Kropek ma się świetnie,przepraszam,że się nie odzywałam ale dopiero dziś wróciłam ze szpitala.Nadrobię zaraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakiego powodu bylas w szpitalu jezeli moge zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe84
NICK.......WIEK.......REGION.......CIĄŻA.....TERMIN PORODU.......PŁEĆ malinowa mama.....30.... mazowieckie......3......02.08.2015 Ewelizarda2015...26...podkarpackie...1... 04.08.2015 Eszka234....24...małopolskie......2...04.08.2015 Aniasierpien.......31......dolnośląskie....1......07.08 .2015 Jagodaa85......29.....kuj-pom. ..............2......09.08.2015 joka_11............28.........dolnośląskie....2......10 .08.2015 r Angie87........27..........małopolskie ......1.......11.08.2015 Hancik.........30.........łódzkie............3......... 12.08.2015..... chłopiec? Mamamałegobrzdąca……24…..mazowieckie….1….12.08 .2015 Aglo88...26...........mazowieckie...2.......14.08.2015 ewell.........31.............dolnosląskie....2........15 .08.2015 aska2015.........29.......mazowieckie.....4......18.08.20 15 terka........25...........dolnośląskie......1.......20. 08.2015 Modliszka22.....31.....lubelskie.....2...........20.08.20 15 Kataarynkaa...33...kujawsko-pomorskie...2...21.08.2015 elilu.........28..........podkarpacie.......2.........23. 08.2015 martamartika.......28.....opolskie.........2.........23.0 8.2 015 córka usmiech.gif MamaCóreczki...dolnośląskie...2..........24.08.2015 Zoe84............wielkopolskie.......2..............27.08 .2015 córeczka CoTyNiePowiesz ....27..... essex.....1....... 30.08.2015 Agata2301.....25.....łódzkie........1........31.08.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martamartitka cieszę się że kryzys zażegnany, ale obiecaj nam że będziesz na siebie uważać :) Dziewczyny zaczęłam drugi trymestr i większość objawów minęło jak ręką odjął, czuję że mam więcej energii i ogólnie taka pobudzona się czuję, jedynie brzuszek pobolewa, ale też rzadziej i słabiej niż wcześniej, np. nie ma opcji że zasnę na lewym boku, jak tylko położę się w takiej pozycji od razu kłuje mnie w podbrzuszu, chyba maluszka coś uciska, albo sama nie wiem. Jeśli patrzeć na zabobony które któraś z Was dodała jakiś czas temu to powinnam mieć dziewczynkę, skoro śpię na prawym hehehe Dla mnie zaczął się smutny tydzień bo mój M. pojechał w delegację do Szkocji, więc siedzę sama :( aż do piątku eehhh mam nadzieję że czas szybko minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
Swietne wiesci Martamaartika ! Goscterka co do ruchow to trzeba obserwowac a i tak pewnie dopiero za kilka tygodni bedziesz wiedziala ze je czulas juz wczesniej :) ja wlasnie uspalam synka i jakos nie moge sie poderwac z jego lozka :D Pocieszam sie ze niedlugo wiosna , zrobi sie cieplej to i energii powinno przybyc ( przynajmniej mam taka nadzieje ) Kurcze mnie znajoma namawiala kiedys zebym nie poznawala plci , ze ona dwojke dzieci ma i bie znala , ale ja zbyt ciekawska jestem i bym nie wytrzymala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabaa234
Dziewczyny jakie mleko modyfikowane polecacie ? I jakich pieluszek używacie? Ja znalazłam taką stronkę http://mlekoipieluszki.pl/mleko jakie produkty waszym zdaniem są najlepsze ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że można.Niestety pojawiło się krwawienie, z niewiadomych przyczyn wiec jak określił lekarz najpewniej pękł jakiś krwiaczek. No więc jeszcze bardziej dbam o siebie i odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, czy płeć w 14-15 tyg lekarz powiedział Wam na podstawie usg zwykłego czy 4D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa mama
Hej :) dlugo sie nie odzywałam ale nic ciekawego sie nie działo. No i czasu brak :( Mąż w rozjazdach a ja sama z maluchem mam co robić ;) u mnie leci 18tc w pt zaczne 19. Przyszly tydzien mam wizyty u lekarzy wiec zobaczymy co i jak. Płec juz na pewno byłoby widać ale nadal nie chcemy znać chociaz troszke mnie kusi ;) kupiłam juz kilka bodziakow i skarpety bo zamawiałam kostium kapielowy ciazowy wiec skorzystałam z okazji. Ciuchy juz tylko ciazowe nosze inne cisna. A dziewczyny macie juz jakies kg na plusie? Bo ja w pierwszej ciazy mialam juz 8kg ( wiem wiem masakra ;) ) a teraz nic jeszcze co mnie cieszy. A i czulam juz chyba pierwsze ruchy. Dziwne to bo powinnam byc pewna bo przeciez wiem jak to jest po pierwszej ciazy i tak mam watpliwosci czy to jest to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś sie dowiem o ile maleństwo sie dobrze obróci jaka jest płeć. A to juz początek 17 tygodnia. I jestem bardzo ciekawa czy moja przeczucia sie sprawdzą. Zmęczona nie jestem, tylko ten mój apetyt :) Mam pytanie stosujecie juz moze jakieś kremy przeciw rozstępom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalnie płeć można poznać na podstawie zwykłego usg.Ja stosuje kremy pharmaceris świetne są i na brzuszek i do biustu osobno niestety dość kosztowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
Hej :) Ja kremy przeciw rozstępom stosowałam w pierwszej ciąży ale tak szczerze mówiąc to nie wiele mi to dało i w ostatnim tygodniu się pojawiły a co do kg to jestem obecnie w 17tygodniu i 2 kg na plusie chociaż brzuszek już widać.Podobno w drugiej ciąży się szybciej przybiera na wadze nie wiem czy to prawda tak mnie znajoma ostatnio "pocieszyła" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna14tydz
ja 14 tydz. plec bylo widac na normalnym usg. bedzie dziekwczynka(Nadia) . mdlosci ciagle nie ustepuja. to moja pierwsza ciaza . przytylam dopiero kilogram. a brzuszek juz delikatnie widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wczoraj zaczął się 14 tydzień i mam tak samo jak ty Martyna z tym, że synek :) Mdłości też mnie męczą nieustannie... No +1 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna14tydz
Agata a powiedz mi jak wyglada twoj puls/tetno. bo ja cisnienie mam bardzo dobre ale tetno bardzo wysokie (110). mownia ze to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agson
No ja mam 15 tydzien i ponad kg na plusie ale brzuch bardzo widoczny , W poprzedniej ciazy mialam taki w 5 miesiacu Dzisiaj juz jestem pewna , ze czuje malucha , szczegolnie jak go podkarmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak czujecie ruchy to w ktorym miejscu? Bo ja tak bardzo niziutko a czasami pod pepkiem czuje cos takiego jakby maluch "przepływał" w tym miejscu. W pierwszej ciazy czegos takiego nie czułam bo miałam łozysko na przedniej scianie i to tez ograniczalo ruchy i czulam je dopiero ok 22-23 tc. Ja teraz stosuje jakies maslo zwiekszajace elastycznosc skory ale juz czeka pharmaceris. Stosowalam go przy pierwszej ciazy i uniknełam rozstepow. Co do wagi to tez slyszalam ze w drugiej szybciej sie przybiera ale na razie u mnie sie nie sprawdza. Dbam o wiele bardziej niz przy piereszej.ciazy o diete no i basen 3x w tygodniu tez robi swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jestem swoją wagą przerażona już 7 kg przytyłam,17 tydz :/ Mam apetyt ale sie nieobjadam, może przez to że warzyłam 44kg przy wzroście 160? Wiec takie chucherko ze mnie było :) Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna14tydz
moze masz racje ja przytylam 1kg przy wadze 60kg i wzroscie 168 cm . ale jestem normalnej budowy ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodaa85
Hej! U mnie leci 17 tydzień. Jak na razie mam 5 kg na minusie :) Płci dziecka jeszcze nie znam. Może się dowiem w przyszłym tygodniu. Mamy już synka, to teraz córeczka by się przydała, ale z chłopaczka też będziemy się baaardzo cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna14 podobnie mam z pulsem, a znów na początku ciąży miałam bardzo niskie ciśnienie. Także nie mamy czym się martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna14tydz
no tak ale przy pierwszym dziecku to czlowiek martwi sie o wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, U mnie 17 tydzień leci. Waga jak narazie bez zmian. Brzuszek bardzo słabo jednak widoczny. Sama sobie wmawiałam ze jest ale jak ktoś nie wie o ciąży to nie zauważa. U mnie teoria że e kolejnej ciąży kg lecą szybciej się nie sprawdza. W pierwszej miałam 16 kg na plus w drugiej 11. Terax tez bym chciała w granicach 10 przytyć. No i dodam że niestety w każdej waga startowa O 2 kg większa :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja przeczucia sie sprawdziły- chłopiec :) Klejnoty maleństwa były bardzo widoczne wiec nie ma nawet opcji o pomyłce. Ale mój mąż oczywiście z zapytanie do lekarza czy to pewne, a on do niego że Panie takie rzeczy to tylko w sejmie że chłop jest babą :D hehe :) na pamiątke zrobił mu zdjęcie siusiaka by już nie miał wątpliwości :) I mam jeść dużoooo warzyw, ponoć z morfologi średnie wyniki :/ a tak pozatym ok, kolejny mały kamyk z serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×