Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Siva86

Czarna skórzana rogówka

Polecane posty

Chciałabym kupić czarną skórzaną rogówkę do salonu, natomiast będziemy na niej spali i nie wiem jak będzie się ją użytkowało. Boję się,że się zniszczy oraz że będzie niewygodna do spania. Wspomnę, że to rogówka Zen z firmy z Krakowa OPTISOFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAROŻNIK. moim zdaniem na skórze fatalnie się śpi, nocuję na czymś takim u rodziny i koszmar - prześcieradlo "jeździ". Zresztą ja w ogóle nie lubię skorzanych mebli, zimne w dotyku i nieprzytulne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skórzana? Toż to parzydupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze myślałam, że rogówka jest przeźroczysta, a nie czarna. Co to za choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalna skóra jest ok , parzydupa to eko skaye i folie. Naturalna sie dostosowuje do temperatury ciała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W salonie sie nie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skórzana, to dla gości do salonu a nie do spania. Zimą zimna, latem parzy ciało. Spałam kiedyś i szczerze nie polecam, pomijając zniszczenia od takiego częstego użytkowania. To mebel do ozdoby. Usiąść, wypić kawę, porozmawiać, nie nadaje się do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi się tak wydaje - no chyba,że to będzie sofa rozkładana z normalnym materacem (widziałam takie kiedyś) ale skórzana kanapę tak czy siak, trzeba 2 razy bardziej pielęgnować, wiem, bo mam w salonie właśnie. Ale na szczęście jeśli chodzi o kwestie takie jak pielęgnacja skór nie ma problemu, mozna kupić wszystko w dobrym sklepie meblarskim np tutaj - http://www.artmeb.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×