Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość 123

Pierwszy raz u prostytutki, czy warto?

Polecane posty

Gość gość
Gość 123 nie moralne hmm no zdradz szczegóły Ulżyj mi proszę bo czuję jak mi na dole gorąco a sutki proszą o pieszczoty Powiedz co Ci zależy i taj anonimowy jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka a Ty też ciekawa - też Cię kręci koleś z fantazją bo mnie strasznie Jeszcze taki nie wyrzyty co by aż skomlal jakbym go dosiadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i zostawił mnie rozgrzaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne autorze wydaje Ci się, że to bardzo perwersyjne fantazje. Dla tych, którzy kochali się wielokrotnie, mogą to być zwykłe rzeczy. :) Wiesz, ta granica się przesuwa.. Zatem potraktuj je z przymrużeniem oka i naturalnie. Nawet jeżeli są to jakieś mega perwersje, rozpoczęcie współzycia może tak obniżyć napięcie w Tobie, że w ogóle nie będzie Cię ciągnęło do tego co masz w głowie obecnie. Seks jest naturalny i potrzebny, a na pewno nie niemoralny. Buziaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
Też mam taką nadzieje, ze przestałbym wtedy szukać coraz mocniejszych bodźców zastępczych. Krótko mówiąc mógłbym szikać emocji w kobietach a nie we własnej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
drugi koniec kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam znajdzie sie tu jaka fajna dziewczyna na dobry seks I lizanko Bartosz.wujcik@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wawie masa studentek robi to za kase, umawiasz sie z taka jak z normalna dziewczyna a potem w rozmowie czy przy czyms wychodzi ze ona jest tez jak spiewa budka suflera pania na k.... :) wiecie po czym najlatwiej poznac? 1. brak kompeksow, 2. brak zachamowan, 3. brak wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczek 31 lat...nic się nie odblokuje. Tylko profesjonalna terapia u seksuologa ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A fantazje perwersyjne to w wieku 7 lat miałem np. taką że koleżanka z klasy wali mi w penisa linijką....a jak muałem 16 lat wsadzałem sobie w tyłek świeczkę...tak z ciekawości. To jakie perwersje chodzą ci po głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty co chcesz mu sie oddać to ohyda by Zdradzić meża!,chyba ,że w jjego obecności w trójkącie to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościiu. Weź skorzystaj z jednej z propozycji. Dostaniesz coś, co Cię w końcu ośmieli. Będziesz w końcu czuł się tak, jak powinieneś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertguiop
uhowałeś, k....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chętnie poszedł, chyba się zdecyduję, ale przede wszystkim chciałbym taką panią całować po stopach, dokładnie je potem wylizać, i jeszcze żeby pozwoliła pomalować sobie paznokcie lakierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 1.52 jakiś chory jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja pierwsze razy miałem u prostytutki i nie żałuję. Mam 28 lat i parę miesięcy temu dopiero zostałem rozprawiczony. Musiałem się odwołać do profesjonalistki, bo zwykłych dziewczyn się naprawdę bałem. Jestem doktorantem, widzę jak kobiety patrzą na mnie jak na typowego nerda i to mi odbierało śmiałość do nich, ale wszystko już jest ok i ja polecam z czystym sumieniem prostytutkę. Miałem parę spotkań z taką fajną z wyglądu, szczupła czarnulka, długie nogi, sexownie się dla mnie ubierala, cycuszki nie za duże i nie małe, cipka ciasniutka. Generalnie dziewczyna bardzo zbliżona do mojego ideału, dodatkowo inteligentna, można było fajnie pogadać w międzyczasie. Dawałem jej 200 zł za spotkanie. Najgorszy był pierwszy raz kiedy to posuwając ją momentalnie mi miekl, albo w czasie loda opadal by potem w końcu trysnac przed czasem. Normalna dziewczyna by wysmiala pewnie i nigdy się ze mną juz potem nie umówiła, a tak to wycwiczylem się na niej na tyle dobrze, że w łóżku miałem już dwie laseczki, nie prostytutki i wiedziałem jak się nimi zająć. Tamta była cierpliwa, fajnie dawała się dotykać wszędzie, żebym poznał kobiece ciało, szczerze mówiła co robię źle albo co dobrze, nauczyła mnie jak robić fajne placówki i minetki a loda to mi robiła najlepszego jak dotychczas, bo te dwie kobiety średnio się starały, wolały, żeby im robić, więc pewnie kiedyś jeszcze skorzystam z jej usług choćby i lodzika :) także polecam takie rozwiązanie :) i pozdawiam Cię Lenko :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiego miasta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie chciałabym mieć do czynienia z facetem, który był u prostytutki. Brzydzę się tym. Jeżeli jednak facet nie ma szans na normalny związek, albo bardzo nikłe szanse to jest to chyba trochę inna sytuacja. A może by tak zamiast prostytutki umówić się przez internet z kimś na seks za darmo? Są takie ogłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Z
gośc 16;23,a może sama byś chciała się umówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiego miasta jest ta Lena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem umawia się w Toruniu i Bydgoszczy i może jeszcze gdzieś, ale nie ogłasza się na necie, ja dostałem cynk od kolegi, że zna taką, co mi pomoże. A ktoś pisał o laskach z neta za darmo - to fakt, to nie prostytutka, ale d*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przemyslasz jakby to byl zakup s klasy mercedesa :-P idz i bedzie po klopocie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×