Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jak facetowi uśmiech przy dziewczynie nie schodzi z twarzy tzn, że

Polecane posty

Gość gość

się w niej zakochał? I jak przy tym ma takie rozmarzone oczy i jak mimo tego, że od dwóch miesięcy nie gadają z sobą to, gdy on ją mija nie może oderwać od niej wzroku. Czy on waszym zdaniem jest zakochany w tej dziewczynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Jak facet przez 2 miesiące nawet się nie wysili, żeby nawiązać jakąś rozmowę z laską, to twierdzenie, że jest zakochany bo się okazjonalnie uśmiechnie to zbyt daleko wysunięte wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwidoczniej dziewczyna ma tak głupi wygląd że facet nie może się powstrzymać od uśmiechu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale my się wcześniej spotykaliśmy i to wtedy on tak się zachowywał w stosunku do mnie podczas spotkań, wtedy uśmiech mu nie schodził, ale się pokłóciliśmy i nie gadamy od ponad dwóch miesięcy. Widzimy się tylko gdzieś przypadkiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już od razu zakochany, jakby był zakochany, to chciałby się z tobą widywać... po prostu cię lubił i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to najwyraźniej nie jest zakochany skoro zrezygnował z bliższej znajomości i nie widać, żeby zabiegał o to z powrotem. No chyba, że to Ty wtedy zrezygnowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On zrezygnował, ale z mojej winy, bo trochę głupot narobiłam :/ I przez te głupoty nie chce ze mną rozmawiać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam takiego kolegę co tak sie uśmiecha, ma taki wzrok i głos taki jakiś przyciszony, sexowny, taki jakby szeptał. zachowywał sie tak na poczatku spotykania się i po kilku mieisącach rozłaki, i kiedy to nie wytrzymał i mnie pocałował znów. więc moze być zakochany jak najbardziej. wtedy tez to ja zakończyłam że tak powiem coś bliskiego z nim. i powiem Ci że on mi powiedział ze nie odzywanie sie do mnie wcale nie oznaczało ze nie myslał o mnie czule :) usmiechał sie tak bomiał nadzieje na rozmowe, nie gniewa sie widac ale czeka az tez dasz znać czy chcesz, ja to tak rozumiem, więc działaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba oczywiste, że zakochany nie jest skoro sam z Ciebie zrezygnował i jak widać nie robi nic w kierunku, zeby wasze stosunki znowu były bliskie. Zakochani ludzie nie rezygnują z siebie z powodu małych wtop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgodze sie, lepiej dac sobie czasem czas a jak sie wróci do siebie i to nie jest przymuszone to prawdziwa miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie usmiecha tzn ze ja lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzecież faceci tez nie lubią robić z siebie idiotów i zabiegać jak dostaną kosza, kto by walczył o księżniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś rzecież faceci tez nie lubią robić z siebie idiotów i zabiegać jak dostaną kosza, kto by walczył o księżniczki :-D rycerze na białych koniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do tego on jest nieśmiały i kumple jego mnie nie lubią, chyba po prostu dam sobie spokój, bo nie będę rywalizowała z jego kumplami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się dużo uśmiechałam jak ostatnio poznawałam takiego gościa, a po prostu miałam dobry humor i byłam ciekawa nowej osoby, a nie zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×