Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kafeterianka85

Grupa dziewczyn z wagą ok 80 kg, dieta, zdrowy tryb życia

Polecane posty

Gość Kalav
Moja cóka ciagle sie darła wiec myslalam ze to przez jedzenie Takze odstawiałam wszystko po kolei, nabiał, pszenice, cytrusy itd. a waga leciałaaaaaaaaaa Niestety do czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już przy koncowce odchudzania, i waga spada teraz bardzo wolno. Okolo 0,3-0,8 kg na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wszystkie macie dzieci już tak? :) Chyba nie pasuję do was ;p Dzisiaj po 1 dniu kopenhaskiej jest ok ale ćwiczenia odpuszczam dopiero po wracam do wysiłku fizycznego. Polecam Mel B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poza tym czytałam, że przy 178 cm najlepiej ważyć 60 kg, nie wyobrażam sobie tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12398
Ja już 6 tydzień na swojej dietce i już 1o kg mniej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12398
ja dziś 6 tydzień własnej wymyślonej diety i już 10 kg mniej :)) trzymam za was kciuki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalav;-) no tak, jak tylko wraca się do normalnego jedzenia to waga szybko leci do góry:-( ehhh Pysia:-) tak- co 14 dni, ale to od niedawna, bo wcześniej ważyłam się codziennie. Dokładnie jestem na początku i przez ostatnie równe 2 tygodnie zrzuciłam 4 kg. Ale na początku kiedy waga jest duża, to kilogramy szybko lecą, a jak się jest na końcówce jak Ty, to bardzo wolno. Nie ma się więc co dołować;-) Ja staram się jeść zdrowo i 3 razy w tyg chodzę na siłownię. Trenerka powiedziałam mi, że powinno się ćwiczyć co drugi dzień, żeby pozwolić mięśniom się dotlenić. Nie powinno się codziennie. Udasięuda:-) czemu nie pasujesz? To ze mamy dzieci nie znaczy, że nie możemy się wspierać i pomagać sobie:-) Oczywiście ze pasujesz:-) 60 kg przy 178??? Pracuje z koleżanką, która przy 170cm waży 59kg i jest bardzo szczupła, na idealną figurę, wiec tez sobie nie wyobrażam jak to się ma do powyższych wymiarów:-( to chyba raczej wieszak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość:-)10kg to mega sukces:-)gratuluję:-) Ja właśnie wróciłam z moją rodzinką z pizzerii. Oni jedli a ja Piłam herbatkę;-) tylko była słodka niestety:-( zamówiłam herbatę ze świeżą pomarańcza i śliwką kalifornijską i myślałam że będzie gorzka, a się okazało że na w sobie jeszcze sok malinowy:-(wypiłam pół ale i tak mam wyrzuty sumienia, bo cukier o tej porze, to najgorsza opcja z możliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milena Witam ja waze 83kg byłam na diecie dukana schudlam 20 kg w 3miesiące teraz wróciło wszystko. Mam inny problem od marca codziennie biegam chyba że chodzę na basen albo kijki zawsze godzinę... i od marca też przytylam 6 kg :-( gotuje zdrowo nie smaze nie panieruje, czasami zjem czekoladę to jedyne moje przewinienie .Pprzybyło mi trochę mięśni ale tłuszczu nadal jeST więcej i nadal przybywa niestety Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12398
każdy ma czasem wpadkę,choć ja ten ostatni czas przyznam,że się zawzięłam i zero wpadek. dziewczyny,nie dziś to jutro,ważne,żeby do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalav
Dobra, postaram sie nie wazyc ciagle (chociaz przed chwila sie wazylam ;) ) Teraz sie zwaze dopiero w czwartek u lekarza a pozniej znowu po jakis 10 dniach na kolejnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajnie, ze piszecie :) Kornelia wydajesz sie super babka :) fajnie, ze masz takie zdrowe podejscie do zycia i do siebie. Herbatka sie nie przejmuj, nie popadajmy w paranoje. Uda sie dlaczego niby nie pasujesz? cos ty. Mamy sie tu wspierac w walce z kg a nie wyliczac ile ktora ma dzieci, wazne, ze cel mamy ten sam ;) 60 kg? masakra, 70-72 kg to ok, ale 60kg? mnie sie taka Milena,mysle, ze twoj problem polega na tym, iz tluszcz przerobil sie w miesnie i dlatego masz 6kg wiecej, a wiadomo miesnie sa ciezsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Właśnie wróciłam z uczelni. Ale mi w brzuchu do 12 burczało ;p Rano się zważyłam i było 78,5 (bez ubrań wczoraj było w piżamce) i postanowiłam, że jako, że jestem na tej diecie to zważę się po 5 dniu, 8 i 13. Później ważenie co tydzień w czwartki tak? :) Chodziło mi o to, że pewnie jestem za przeproszeniem gówniarą przy was. Kornelia Aurelia z tą herbatą to spokojnie :) syrop malinowy i tak nie jest najgorszy :D gość "Milena"? może za mało jesz ale od dłuższego czasu i waga rośnie plus mięśnie od ćwiczeń, ile masz wzrostu? Kalav ja też sobie powtarzam żeby nie ważyć się codziennie ;) Może zrobimy "tabelkę" jakieś nasze statystyki. Jeśli umówimy się na ważenie w czwartek to może jedna piszę wagę i ile zrzuciła plus następna kopiuje post poprzedniej żeby wszystkich waga w kupie była a nie porozrzucana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przed okresem i mam ochotę na prażynki i ciasteczka w czekoladzie :( jakie to wszystko trudne... Studiujesz ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaGonia34
U mnie problem pojawił się po urodzeniu pierwszego dziecka, czyli 6 lat temu. Drastycznie przybywało mi wagi i byłam załamana. Próbowałam różnych preparatów ziołowych w połączeniu z ćwiczeniami takimi jak basen, fitness i rower. Nie dawało to efektu jaki chciałam osiągnąć, ale do czasu. Wertowałam różne fora w poszukiwaniu cudownego środka i znalazłam. Nazywa się Therma Cuts i kupiłam go na stronie http://chudne-szybko.pl/ postanowiłam zaryzykować i spróbowałam. Schudłam 18 kilo i teraz moja waga mnie satysfakcjonuje. Teraz już trzymam wagę i nie dopuszczę się do takiego stanu jak kiedyś :) Polecam wszystkim ten suplement, tylko uważajcie na podróbki bo w internecie takich pełno. Podaję Wam sprawdzony sposób przeze mnie. Aha i możecie produkt przetestować przez miesiąc jednak ja polecam kupić na 3 miesiące, wyjdzie taniej a ja niestety przepłaciłam. Jednak i tak jestem zadowolona że schudłam. Pozdrawiam Małgosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia85 27.11.2014...79,6...(utrata kg)...(waga obecna)...cel 72 kg udasieuda 27.11.2014...79,7...(utrata kg)...(waga obecna)...cel 69 kg Pysia85 a ja mam ochotę na czekoladę bo to moja zguba :/ Mam 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grace28
czy mogę się przyłączyć do Was?? mam 28 lat i najwieksza wage w swoim zyciu- było już 81, jest 79,5 kg:( pare lat temu jak wazylam 73kg obiecałam sobie ze nigdy już nie dopuszczę do takiej wagi...niestety od marca tyje z miesiąca na miesiąc i nie wiem czym to jest spowodowane.. ciaglymi dietami? podjadaniem? brakiem ruchu? pewnie wszystkim po trochu:( planuje pojsc do dietetyka i endokrynologa bo chyba mam niedoczynność tarczycy:( jednak nie chce zwalac tycia na choroby bo pewnie glowna przyczyna jest moje lenistwo i obżarstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grace28
a powiedzcie co Was motywuje do odchudzania najbardziej? mnie chyba to ze zauważam ze powiedzenie" jak Cie widza tak Cie pisza..." jest na wskroś prawdziwe. patrze jak mnie ludzie traktowali jak bylam szczuplejsza a jak teraz...niestety można odczuc róznice. a najbardziej to wlasnie chyba chce wszystkim pokazac ze potrafie o siebie zadbac. strasznie mnie zabolało jak najbliżsi mowia mi niby w dobrej wierze "weź się za siebie", jesteś najgrubsza z otoczenia, "nie mowie ci tego zlosliwie ale zrob cos z sobą" - i choć wiem ze to wszystko "w dobrej wierze" to i tak wkorza!!!! a już najbardziej pytania - "jesteś w ciązy,? jak fajnie... !"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udasieuda
Co mnie motywuje? Chcę po prostu czuć się dobrze ze sobą i mieścić się we wszystko co przymierze ;) Wiecie co jest najgorsze? Właśnie to że osoby które mówią że wygląda się super a jak się trochę schudnie to mówią że mogło się to zrobić już wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie lubiłam, kiedy mama mówiła mi żebym się za siebie Zabrała. Wkurzało mnie to;-) mnie motywuje praca, bo mam zawód z którym wygląd jest bardzo ważny no i te piękne sukienki z szafie, w które nie mogę się wcisnąć;-) Jutro skopiuję tabelkę i się do niej dopiszę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalav
Pysia85 27.11.2014--79,6--(utrata kg)--(waga obecna)--cel 72 kg Udasie 27.11.2014-- 79,7--(utrata kg)--(waga obecna)--cel 69 kg Kalav 27.11.2014 83,5--(utrata kg)--(waga obecna)--cel 57 kg Mnie motywuje to, że życie mam tylko jedno i nie chcę go przeżyć jako osoba gruba albo umrzeć przedwcześnie z powodu otyłości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda się, i Kalav zaczelyscie sie odchudzac od 27.11? Jak wam idzie dziewczeta? u mnie jakos nie szczegolnie, mam ochote na wszystko w duzej ilosci :( ale wiadomo, nie dam sie. W czwartek wazenie, trzeba zablysnac. Macie mega napady glodu z ktorymi ciezko sobie poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja właśnie w pracy jestem, godzinę temu zjadłam obiad. Ja się trochę wyłamię z tym ważeniem, bo postanowiłam sobie, że będę to robić co dwa tygodnie:-) Mnie też zaczyna łapać kryzys, szczególnie na słodkie, ale radzę sobie wypijając szklankę świeżo wyciśniętego soku z pomarańczy. Naprawdę pomaga:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia85 27.11.2014--79,6--(utrata kg)--(waga obecna)--cel 72kg Udasię 27.11.2014--79,7--(utrata kg)--(waga obecna)--cel 69kg Klav 27.11.2014--83,5--(utrata kg)--(waga obecna)--cel 57kg Kornelia 26.11.2014--83,3--(utrata kg)--waga obecna)--cel I-78 kg Ja zaczęłam 12 listopada z wagą 87,3 kg, ale wpisałam start z ostatniego ważenia, czyli dzień przed Wami:-) i postanowiłam sobie wyznaczać krótkie cele, czyli 10% wagi do zrzucenia i później kiedy ją osiągnę, to kolejne 10%:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalav
Ja sie odchudzam całe zycie wiec w zasadzie nie wiem jaka date miałabym wpisać ;) Napadów raczej nie mam, chyba, że przed okresem. Ja jem z nudów, złego samopoczucia, złości, depresji itp. Ale od kiedy łykam hormony na nadczynnosc tarczycy to nie mam zbyt czesto takich zachwian równowagi. Czuje sie ok, pogoda mnie nie przygnebia, wierze ze w koncu uda mi sie schudnac wiec jem normalnie. Nie mam zadnej konkretnej diety, jem co chce. Miałam nie jesc słodyczy ale zdarza mi sie zjesc cos domowego (kawałek ciasta drozdzowego z dzemem itp.) i to o dziwo nie powoduje rzucania sie na szafke ze słodyczami. Jedynie po napojach gazowanych chce mi sie bardziej jesc wiec ich po prostu nie pije. Przez to ze mam wiecej energii wiecej tez sie ruszam. Kiedy nie cwicze na silowni to chodze na godzinne spacery (okolo 5 km) i jest ok. Spodnie zrobiły sie luzne :) Nawet w nogach, nie tylko na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia85 27.11.2014--79,6--(utrata kg)--(waga obecna)--cel 72kg Udasię 27.11.2014--79,7--(utrata kg)--(waga obecna)--cel 69kg Klav 27.11.2014--83,5--(utrata kg)--(waga obecna)--cel 57kg Kornelia 26.11.2014--83,3--(utrata kg)--waga obecna)--cel I-78 kg kasia8897 01,11,2014 79,5 -(utrata 2kg)--waga obecna_--cel 65 kg Hej dziewczyny dołączam do wa bo również jakoś po ciąży mi zostały zbędne kilogramy i nijak nie mogę się ich pozbyć. czy stosujecie jakieś tabletki wspomagające odchudzanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×