Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kafeterianka85

Grupa dziewczyn z wagą ok 80 kg, dieta, zdrowy tryb życia

Polecane posty

Witaj Kasiu:-) Ja postawiłam na zdrowe odżywianie, liczenie kalorii i ruch- Około 1500kcal dziennie i siłownia 3x w tygodniu. Nie wspomagam się żadnymi tabletkami, bo jakoś w to nie wierzę;-) odpowiednia dawka błonnika z jedzenia naprawdę wystarczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udasieuda
W zasadzie to odchudzam się od zawsze :) Mam zawsze napady głodu bo po prostu wręcz uwielbiam jeść :p Jakoś sobie radzę z tym, raz lepiej, raz gorzej ale na razie bez żadnych wpadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grace28
a mnie dziś wmiare wyszlo dietkowanie, tylko do cwiczen na rowerku nie mogę się zmobilizować. tez daje sobie krotki czas - do swiat 3 tyg, chciałabym zeszczupleć 3 kg. to chyba zdrowo, prawda??? słodycze i napoje gazowane odstawiam całkowicie, aalkohol- tylko w weekand jakiegoś drinka małego. ogolnie sporo spotykam się ze znajomymi, nie mam dzieci jeszcze, wiec często mam okazje do pysznego jedzonka i np.piwka. a Wam z czego najtrudniej zrezygnować? macie tak ze zly humor zajadacie dobrym jedzonkiem? bo ja stwierdzialam ze wlasnie jem pod wpływem emocji, niekoniecznie z glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny ćwiczę codziennie rano 40 minut na orbitreku a wieczorem tak około 20 minut ćwiczenia na brzuch. Po trzech tygodniach 3 kg mniej a w pasie 4 cm. Jeśli chodzi o dietę to nie jem ziemniaków, białej mąki, zero cukru, alkoholu, pieczywa też prawie wcale no i dietetyczne obiadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grace28
i jak tam Dziewczyny??????? ja wsumie chyba przesadziłam z obiadem bo zjadłam ziemniaki rybe i surówke, ale ryba w panierce:( choć generalnie dzień zaliczam do udanych. co jecie na kolacje? bo ja zjadłam zupy warzywnej miseczke, tak na rozgrzanie, bo chyba chora się robie i czały czas mi zimno...ide się położyć żeby całkiem się nie rozłożyć. do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mam dosc, powaznie. Znow musialam zalozyc inne konto! za nic na swiecie od wczoraj nie moglam sie zalogowac. Caly czas mialam komunikat ze takie konto juz istnieje, ze haslo nie takie no masakra. Wybaczcie, obym juz nie musiala zakladac nastepnego konta bo przestane calkowicie pisac Grace, spokojnie. Ja obiady jem bardzo sycace a to dlatego, ze do obiadu i po obiedzie jem juz bardzo delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak Wam mija dzień? jak Wam idzie trzymanie sie odchudzania? znowu nie moge sie zalogowac bo cos z haslem nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co sie dzieje. Co mam konto to ciagle jest jakis problem. Albo spam lub nie te haslo, nie ten uzytkownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria jak reszta dziewczyn sie przeniesie to ja tez. Fakt, tutaj sa wytyczne co do wagi a tak nie powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalav
Smiesza mnie te przenosiny :D A za tydzien ktos zalozy kolejny topik,a pozniej kolejny i kolejny i tak sie bedziemy ciagle przenosic. U mnie waga stanela (wiem wiem, mialam sie nie wazyc) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udasieuda
Cześć dziewczyny :) Mam mało czasu. Jest mnie już 1,8 kg mniej ;) Cieszę się bardzo, dzisiaj 6 dzień, daję sobie radę :D Ja znowu się loguje ale wyświetla mnie jako niezalogowaną. Chcecie się przenieść to przenoście ale czy to ma sens? Proponuje przenieść się na Vitalię, już kiedyś prowadziłam tam grupę i było ok, jakoś bardziej ogarnięte wszystko było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda sie gratulacje, ale poszalalas super ;) ja sie jutro nie waze, nie chce zlapac dola :( tez mialam problem z logowaniem sie na kafeterii. Co chwile zakladalam nowe konto :x jak sie przeniesiecie to ja tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam że sauna sprawia ,że mam o wiele lepsze samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×