Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kontynuacja o partiach w Polsce...

Polecane posty

Gość gość
Rozpoczeliśmy agresje w obec Rosji biorąc aktywny udział w obalaniu prezydenta Ukrainy i popierając nie wybrany deokratycznie rząd, który zrzucal bomby na swoich obywateli. To zwykła akcja USA które prowadziw obec Rosji taką samą politykę jak w obec Iranu. Chce ją otoczyć wojskiem ze wszystkich stron. Ty żyjesz w jakimś psychodelicznym tripie, wydaje ci sie, że to Rosja zaczęła sie nas czepiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn a skąd ty wiesz ze popelnili jakieś przestepstwo ? Sąd nie wydal jeszcze wyroku a ty juz wiesz ze popelnili ? Dziwne ? A co do poprzedniego ustroju to on w dużym stopniu trwa nadal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem z oficjalnych wypowiedzi Policji.xxxA co do poprzedniego ustroju to on w dużym stopniu trwa nadal usmiech.gifxxMoże w twoim omamie, omamisto.W rzeczywistości nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W normalnym ustroju o tym czy ktoś winny czy nie orzeka sąd .W państwie PO policja . :-) Taka to demokracja jak ostatnie "wybory " wyborami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W normalnym ustroju o tym czy ktoś winny czy nie orzeka sąd .W państwie PO policja . usmiech.gif Taka to demokracja jak ostatnie "wybory " wyboramixxxCzyli właśnie potwierdziłeś, że współczesna Polska to państwo prawa.Dlaczego?Bo w Polsce sąd orzeka o winie a policja stwierdziła za co aresztowała tych dziennikarzy.I znowu wyszedłeś na to co zwykle tzn na idiotę...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko idioto niedawno pisałeś ze popelnili przestepstwo bo tak mówiła policja .Widzisz idioto ze nawet nie pamiętasz co pleciesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko idioto niedawno pisałeś ze popelnili przestepstwo bo tak mówiła policja .Widzisz idioto ze nawet nie pamiętasz co plecieszxxDokładnie tak pisałem ale nie o tym, że policja stwierdziła ich winę bo od tego jest sąd a nie policja w państwie prawa.I znowu wyszedłeś na to co zwykle czyli na idiotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój zarzut:x"gość dziś W normalnym ustroju o tym czy ktoś winny czy nie orzeka sąd .W państwie PO policja . usmiech.gif Taka to demokracja jak ostatnie "wybory " wyborami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POwski zwyczaj .Powiedz mu w oczy a on zaprzeczy .klamstwo sto razy powiedziane staje się prawda .Wiesz kto to powiedzial ? Takie same macie zasady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to peowski zwyczaj mówienia o faktach a nie o zmyśleniach.Może.Na pewno mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×