Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bozka lala

Czy pozyczylibyscie partnerowi duza sume pieniedzy?

Polecane posty

Gość bozka lala
razem to my jestesmy nascie lat rodzicom chyba sie nie musze tlumaczyc co robie z kasa,ktora zarobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie? pochwal się rodzicom jak naiwna jesteś... powiedzieliby ci dokładnie to co my tutaj i boisz się tego? nascie lat i to jest nadal twój partner? gratuluję , facet nawet nie chce się z tobą żenić a ty filantropka chcesz go uszczęśliwić swoją kasą. Tyle lat byliście razem i facet nie potrafił odłożyć na swój biznes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zofia Nurowska tez była ze swoim partnerm naście lat, Rambiszewski chyba był z ta panią 5 lat i co to ma za znaczenie? kasa to kasa, taką kasę to niech on pożycza w banku a nie od swojej kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu!! Ja swojemu pożyczyłam kasę. Nigdy nie oddał. Rozstaliśmy się i udaje że nie wiem o czym mówię. Malo tego, powiedział ze gadam bzdury bo to on mnie utrzymywał. Juz nie mogłam tego sluchać wiec zerwałam kontakt. W czasie zwiazku placilismy wszystko po polowie, jak byl bezrobotny to ja go utrzymywalam. Tych pieniedzy ani tych pozyczonych juz nie zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka lala
rodzicom pozyczylam podobnie wiec raczej nie skomentuja oni nie wiadomo nawet kiedy oddadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam stanowczo !!! I popieram poprzedniczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie jesteście nawet zaręczeni co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice to są rodzice tutaj ich nie porównuj do obcego fagasa który nawet przez nascie lat nie zechciał cię na żonę ale ręke po kasę to wystawić umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka lala
a kto powiedzial ze nie jestesmy zareczeni nie draz tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nacie lat to już dawno powinien być slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka lala
tak ty mi zycie ulozysz wiesz co powinno byc a co nie i co jest dla mnie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to skoro jesteś taka mądra to pożycz te pieniądze, tylko nie zakładaj tu topików za rok w stylu " mój facet okradł mnie ze 100 tysięcy". Musisz być bardzo bogata skoro tak łatwą ręką rozdajesz pieniądze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka lala
nie rozdaje ale zawsze mysle,ze moze ja kiedys tez bede potrzebowala pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki to biznes? macie mieszkanie własne czy to sa pieniądze które miałas na to przeznaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 100% nie odda; jak masz z nim sie rozstrac to niech twoje pieniadze zostana u ciebie;bo jak ci nie odda to sie rozstaniecie; nei pozyczaj ;zwyyczajnie pwoiedz ;mamie czy bratu pozyczylam nie mam; oni mieli wazna sprawe potrzebowli kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka lala
mieszkanie mam swoje to byly oszczednosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliska osoba z rodziny wzièła na siebie kredyt, by mąz miał kasè na inwestycje w swojej firmie. Mèza juz nie ma, a ta młoda, cièzko harująca kobieta spłaca ten kredyt. Zostalo jej jeszcze ok. 70tys.zl. Nie rób tego.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, ty JUZ wiesz, jak postąpic. Po co w takim razie zalozyłas temat? I burkasz arogancko, jak ktos siè dopytuje o cos? Chcesz siè popisac na forum, jaka to jestes - w swoim mniemaniu- majètna?? Chyba jestes Rybą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowokacja. Przecież nie możliwe jest, aby być tak głupim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×