Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studzia

w sobotę muszę wyglądać jak księżna

Polecane posty

rzeczywiście wygrywasz, co wchodzę to widzę u góry temat mariana37. Nie no ogólnie to zazdro tej kariery :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto, wiesz w ilu pomarańczach już mnie widziałaś?:) Wielu... Teraz już wiem, że plotka o tym jakobyś była modką - jest tylko plotką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad z forum nudna pochwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nap*****lasz z pomarańczy i to w wielu tematach. Najpierw piszesz jako anonim, a po jakimś czasie wchodzisz w dyskusję ze stałego nicka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już poszła szmata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj niskim ludziom!!! Kazdy ma prawo do szczesia! Poza tym mozna nadrobic obcasami. Jej facet nie jest taki znowu niski, bo brakuje mu tylko kilka cm do sredniego wzrostu mezczyzny w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naogladaliscie sie Top Model i myslicie , ze te wyretuszowane kobiety tak wygladaja prawdziwie ? Jestescie glupi > jesli w to wierzycie. Mi kiedys taki facet powiedzial, ze woli nizsze dziewczyny , czyli takie jak ja 166. I co wy na to , zazdrosnicy ? Zdziwieni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego nizsze dziewczyny wygladaja jak nowa barbi. ( nawet na kafeterii o tym pisza) Tamta wysoka juz wyszla z mody, poniewaz byla brzydka i wysoka!!!! Nowa barbi jest niska. I co , kopara opadla wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i chocbym nie wiem ile wylał perfum flakonów, nie zrobię ze szmuli nigdy pani domu x x x dokladnie:D od takich ksiezniczek sie roi na parkingach i mozna syfa zlapac:D http://zapodaj.net/253cb1c665cab.jpg.html dno xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirty diana 2020
żenada, wypierz od czasu do czasu majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wjechałbym w tą cipkę. :classic_cool: Ciekawe czy ciasna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirty diana 2020
rozjechana i śmierdząca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jak k******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirty diana 2020
widziałam kilka tematów tego naleśniora, obrzydliwa jest i na pewno capi jak kuter rybacki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat lubię ryby, zwłaszcza śledzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie, mam nadzieją że za wzór obierzesz księżną Kate i będziesz równie skromna i z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×