Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLennita

ulubiony aktor aktorka

Polecane posty

Gość Thelma1
witaj kochana Louise, szczesliwego 2015!!!! samych radości, zdrowia i spelniania marzen. Nasz Sylwester trwal 10 godzin woow ale sie działo :))))))))))))))) caluski kochana, dzisiaj mam zjazd rodzinny i zaraz biore sie za ogarniecie domu i gotowanie o 14:00 zjazd gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thelma1
witaj Louise, dochodzi 20:00 , dopiero miałam czas by usiąść. Jutro jadę jak drogi będą ok , do Pragi na obiad i pochodzić po mieście. Buziaczki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louise1
witaj Thelmo, (godz.17,28)jestesmy u taty na obiedzie.Pisze z jego laptopa. Tu jest wszystko ok .Jestem codziennie zmeczona i klade sie wczesniej spac.Chodze na wolnych obrotach z niczym nie moge zdarzyc.Napisze wiecej jutro.trzymaj sie moja droga Thelmo,caluski.Louise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louise1
Witaj Thelmo,mialam w domu awarje,juz jest naprawione.Cos bylo rownierz z internetem.Dopiero teraz zasiadziemy do posilku.serdecznie pozdrawiam.trzymaj sie goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thelma1
czesc Louise, sporo podrozowałam po Europie w ostatnim tygodniu:) co u Ciebie? Jak piesek? Ostatnio zalałam jeden laptop który kupilam pare miesiecy temu, kawą i martwię sie ze bedzie do wywalenia, oddałam go do naprawy ale czuję ze zalana jest głowna płyta.I znowu koszta ehhh:))))))))))))))))))caluski kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louise1
Dobranoc Thelmo.Tak wiem co to jest zalac laptopa suszylam suszarka .Ja sie niezbyt dobrze czulam.Cieszy mnie ze mozesz podrozowac.Zycze Ci dobrej nocy Kochana Thelmo.trzymaj sie cieplo Louise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thelma 1
witaj Louise, komp naprawiony :) mam nadzieję , że u Ciebie wszystko ok, u mnie pada śnieg a front budowlany wre:) buziaczki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pernaefresag1974ogqwd
Kochanie dzien dobry!umow sie ze mna o ktorej godzinie bedziesz :dam ci Link na moj Blog tam sobie mozemy porozmawiac o wszystkim. milego dnia,calusy Lenita Ps.nie daj im sie sprowokowac,bo cie rozedra w strzepy. one naprawde musza cie BARDZO KOCHAC bo ciagle o tobie pisza! ja tu nie bede poruszala zadnych tematow. Jasne http://l.chananwalia.com/20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thelma1
Witaj kochana:) zajrzę tu dopiero ok 17:00 jestem poza domem. Przejde na Twojego bloga i bedziemy sobie pisać. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLouise1
Witaj Thelmo ???pernaefresag1974ogqwd 2015.01.27 ??? to inna osoba pisze. Bylam zajeta.jutro sroda zajrze na bloga.calusy Louise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louise1
Witaj Thelmo ???pernaefresag1974ogqwd 2015.01.27 ??? to inna osoba pisze. Bylam zajeta.jutro sroda zajrze na bloga.calusy Louise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thelma1
Kochana idiotów tu nie brakuje, jak widać ...trzeba być kompletnie pomylonym facetem ( lub babochłopem trans) żeby podszywać się pod kogoś innego.Pozdrowienia dla prawdziwej Louise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louise1
Thelma nie moge znajsc loga na ten blog.postaram sie poszukac raz jeszczse.tak to jest niezbyt z pogoda .chodze zla na wszystkich.U mnie jak w cyrku..:-P serdecznie CIE pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×