Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLennita

ulubiony aktor aktorka

Polecane posty

Gość Louise1
Thelma dzien dobry! budowa domu: gdzies czytam ze w 2020 r.koncza sie pieniadze unijne.Jezeli masz jakas mozliwosc to zadnej budowy nie planuj tylko zmykaj z Polski bo zdechniesz w tym kraju!Polska piekny kraj ale nie macie szansy.Nikomu nie ufaj!na razie Louise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thelma 1
hej Louise, no w PL to raczej nie zarobilibysmy na dom za gotówke jako tak mlodzi ludzie:) a nawet starzy. Nasi sąsiedzi też nie , jest ich wprawdzie niewielu w tej okolicy ale wszyscy mieszkają od USA po inne miejsca na ziemi , a srednia wiekowa to 35 lat.\kupilismy tu ziemię ze względu na miejsce i to co widzimy w oddali, nie zdradzam co bo sama wiesz ze nie mozna tu za duzo mowić. Dzisiaj wstalam ok 11:00 bo i spać poszłam ok 3 nad ranem. Teraz kawusia i luzik tylko wypoczynek. Buziaczki Louise wypoczywaj spokojnie:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louise1
tak wiem ze TU sie nic nie pisze ,KGB czuwaja nad nami.mowilam ci ze salatka bardzo dobra,teraz mi sie sledzia chce takiego ze smietana,no chyba przez ta pogode.Jestescie pewni ze chcesie sie budowac?wrazie czego to potem nie sprzedacie ,ludzi nie bedzie stac kupic.no jak juz jest ziemia to sie budujcie CHOCIAZ BEDE GDZIE MIALA POJECHAC W ODWIEDZINY.bylas juz dzis w kosciele?i sie wyspowiadalas z grzechow?znalazlam jedno miejsce z laserem bardzo kosztowne urzadzenie jest kilka w Polsce bardzo bezpieczny i skuteczny te blizny /korekcje bym chciala zrobic narazie sie goi to nie wolno.i mowilam ci tez o depilacji nog.moge pojechac do Polski we wrzesniu2015 ?najwazniejsze ze sobie wyszukalm 2 kliniki.Thelma czy juz macie zaprojektowany dom i czy juz sa fundamenty?nie masz jakiejs bogatej cioci w Australii?ktora cie bedzie pamietala w testamencie.moja mam to sie rzuca forsa na lewo i na prawo nic po niej nie bedze moze jakies stare palto,juz palcow jej brak do zlotych piersciakow,kreacje nowe co tydzien bo do kosciola trzeba sie ksiedzu i ludzia w lawkach pokazac,i na tace daje ksiudzu nawet duze sumy,wsciekka jestem na nia,nic nie moge zrobic,nie wiem co bedzie jak fiknie?niech ja ksiadz pochowa,jak taka chojna i tyle wali w kosciol.pewnie ze mnbie to boli i to jak.Mam dowod na to widzialam w takim biuletynie (ktos mi to przyslal) ile ona daje na kosciol i jak jej dziekuja na calej stronie.niestety nie udala mi sie mama,przestalam sie przejmowac,niech robi co chce dorosla osoba,w Warszawie jej kuzynka DORADZILA i zainwestowala w cos?nie wiem w co -pieniadze i wszystko prawie stracila,nie rozmawia o tym bo sie wscieka ze zlosci jak pytam co sie stalo.i tak to w zyciu bywa.Kochanie ide z Charlie na spacerek milego popoludnia,buziaczki od nas.Louise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thelma1
hej hej to ja, jak tam spacerek? Ty to masz zachcianki jak nie sałatka to bigos, aż mi się znowu jesc zachciało a to faktycznie przez te pogode i leniwt dzien. jak ktos jest w takim wirze codziennie to w burą niedziele szlag go moze trafić hahah. KOcham lato i upały i mogłabym lezec na plazy i pływac w pięknym morzu , oj przydałyby mi sie jakies wajacje wlasnie teraz:) buziaki dla Was ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louise1
Kochana Thelmo wrocilam troche wialo,zajrzalam do taty byla herbatka i tiramisu(i znow cos z kompem jego ) ja z mezem dopiero przed chwila wrocilismy ,zaraz bedzie LA VERA PIZZA ITALIANA gotowa,nic mi sie niechce w weekendy.Tak prawda mam zachciewajki,i jak ktos chce mnie do siebie zaprosic to sie pytam a co mi dadza dobrego do zarcia?wszyscy wiedza ze nie przyjade do nich jak nie ma czegos dobrego do jedzenia.Ale ja tez zawsze czestuje i nikt mi tu glodny nie chodzi i nikomu w brzuchu nie burczy.znam takich :jak sie tam do nich jedzie to -ZARAZ IM SIE AKURAT WSZYSTKO SKONCZYLO I musza jechac do sklepu,do takich to ja zadko albo wcale nie jezdze.maz przyniosl mi pizze do pokoju zaraz spruboje bo nie byla tania,jak niedobra to im wysle spowrotem.Jest bardzo dobra Forneria Mediterranea Deliziosa pisze na opakowaniu.nie jestem pewna ze dam rade zjesc cala .psu sie nie daje zadnych takich potraw.on ma swoje,ja mu kupuje serduszka z kurczaka bo to same proteiny i gotuje przez 10 minut.jutro z samego rana mam jechac do laboratorium i zostawic krew do analizy .Zjadlam tylko polowe tej pizzy i tak sie zawsze napale i widzisz nie jestem glodna.Ide poskladac pranie i przygotowac ciuszki na jutro.teraz to mi sie jakiegos loda chce,i zawsze cos.Thelma wezme sie troche w garsc ,zycze ci mile spedzonego wieczorku i wspanialego jutrzejszego dnia.sciskam Louise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thelma1
czesc Louise moja droga,jak Ty piszesz o tym jedzeniu to uwierz mi wiedzę siebie, dokładnie tak samo mam, uwielbiam jeśc hahah choc prowadzę sportowy tryb zycia codziennie ćwiczenia na sali, to i tak kocham jedzenie, nie ma bez niego imprezy . Moja najblizsza przyjaciółka nomen omen styl , wygląd Małgoski Korzuchowskiej, jak tylko do mnie przychodzi już od progu się drze ,, co jest dzisiaj do jedzenia? ,, haha a oczy jej tylko jedzą, powcina troszkę tego, troszkę tamtego i już jest najedzona:) co do mnie jadam małe porcje ale kilka razy dziennie. W sumie i tak wyluzowała z dietą bo nie lubie siebie za chudej, źle sie z tym czuję. ucałuj swoją cudowną psiunkę ode mnie:) całuski dla Ciebie Louise na cały wieczór i całą noc całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louise1
Dobry wieczor/Dobranoc!Kochana Thelmo ja male porcje jem,jakas zmeczona dzis jestem (krew oddalam do analizy rano)naczczo i jadac samochodem w glowe wskoczyl mi nalesnik z bita smietana i podgrzane z lyzeczka cukru w Microfalowce mrozone maliny.nie wiem co to znaczy ja o jedzeniu tak zazwyczaj nie mysle.Tylko sie nie smiej ze mnbie teraz no cho lerka ogorka malosolonego mi sie chce.ja nie przepadam za chinskimi potrawami A CO TAM jest ?TLOCHE LYSU (troche ryzu) i jakis kurczak .Nie lubie curry(moge zjesc jak czestuja). NIE LUBIE KEBABU.(Baraniny-tak jakbym jadla sweterek z welenki),(Kaszanki-teraz pomyslisz ze jestem Jehova) Lubie taka kasza gryczana z kotletem i sosem grzybowym/pieczarkowym?Lubie ryby,nie pytaj jakie nie znam nazw po Polsku.wedzony losos . Lubie zupe z broccoli,warzywne,z kaliafiora,zupa ogorkowa ,pomidorowa z ryzem/makaronem?kupuje piekne duze papryki i nadziewam farszem z sosem pomidorowym,lubimy golabki z miesem, kocham pieprz ziolowy i lisc laurowy,cytryny, Oliv Olej.cala noc bym mogla c***isac .Jeszcze zapomnialam ci napisac o czerwonych buraczkach ktore sie trze na tarce i smazy .Ten sledz za mna chodzi ALE narazie nie otwieram sloiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Thelma co myslisz o tej w Monaco Charlene?Ja Charlene za bardzo nie lubie to dla mnie jakies dziwne malzenstwo Albert ma tyle dzieci z jakimis innymi kobietami i dobrze jak ja zaplodnili in vitro nie musza jej robic cezarki 2 razy.Ja zawsze bylam za Diana Spencer.Thelma zobaczylam kto to jest ta Malgosia K. bardzo ladna dziewczyna.Ja tez lubie chodzic na silownie.Thelma ogladalas wiadomosci?widzialas co ten terrorysta w Sydney zrobil on byl z Iranu 2 niewinne osoby zginely.Dziekuje za pozdrowienia tak przytule od ciebie psiunia.poglaskaj twojego kotka od nas.dobrej nocki.Buziaczki Louise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louise1
Thelma nie dalo rady wyslac calego textu -pokazywalo sie czly czas SPAM i musialam podzielic na 2 razy.przepraszam zapomnialam napisac imie. sciskam Louise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thelma1
dzien dobry Louise moja droga, wstałam bardzo wczesnie, od razu miałam jakies telefony , teraz jest 12:18 i wypiłam dopiero kawę i coś na szybko zjadłam. Na szczęscie wczoraj poszłam do fryzjera a dzis do kosmetyczki a za chwile i tak wroce do działania na polu domowym, muszę wyprasowac zasłony ( na szczescie mam tylko w salonie) i znowu jechac do pracowników, których i tak muszę pilnować błeee( na budowie) . Ostatnio jak narzekali a robią to wyjatkowo czesto hahaha na to ze temperatura niska bo 5 stopni a to że mrzawka, a to ze moze spasc snieg a to ze w rece zimno itp itd - to im uprzytomniłam co znaczy praca Polaka na budowie za granicą, tam nie ma narzekania i francuskich księzniczek:) smiac mi się tylko z nich chce bo płace im za wszystko z góry już niemal wszystko im zaplacilam a zostało im roboty na ok 2 tygodnie jeszcze z samym gruntem.Jak powiedziałam ze zyczę im złapania kolejnego takiego jelenia to od razu wrócili na ziemie i chcąc nie chcąc dali znać że nie spotkają hahah:) całuski moja kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louise1
Dobry wieczor Kochana Thelmo:-),usmialam sie z tego co piszesz,tak ci robotnicy to by chcieli miec kaloryfery na budowie zeby im grzaly!slonce ma swiecic jak na Karaibach?naprawde jakie ksiezniczki sie z nich porobily!I co by jeszcze sobie zazyczyli przed Swietami?ty im na nic nie pozwalaj - i im powiedz zeby nie odwrocili do gory nogami tego zaplanowanego rysunku domu bo KOMIN MA BYC U GORY! a nie na dole!Ciesz sie ze mnie tam nie ma na budowie bo jak by mi ktos tak marudzil to bym go zacementowala. Jak tam z twoim kochanym Bronkiem?chyba w ta pogode nigdzie nie wychodzi?Thelma prasuj wszystko co masz do prasowania ja tez nie lubie w ostatniej chwili sie przygotowywac do niczego.Thelma o 16.45 zadzwonil do mnie doktor (pamietasz oddalam krew do analizy wczoraj)wyniki byly nie zadobre(nie wchodze w szczegoly) jutro po pracy mam odebrac nowe tabletki w aptece rozgadalam sie z nim az mi powiedzial ze ma jeszcze kilku pacjentow do ktorych ma zadzwonic i go serdecznie przeprosilam to sie smial.Mam zazyc te nowe tabletki caly miesiac i na poczatku lutego znow na badanie krwi.Jak sie nie odezwe do ciebie to wiesz co sie stalo!:-P bardzo serdecznie cie pozdrawiam i caluje Louise:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLenita
kto te kawy wstawil? co to ma znaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Gabrysia ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O trzeba miec niezle sprany beret, zeby pisac takie p*****ly. wchodzac tu chcialam przeczytac o ulubionym aktorze, tymczasem jakas nawiedzona psycholka swoje zycie opowiada na kafe. przeniescie sie na priv dewoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thelma 1
czesc Louise, zobacz nawet tu kr e tyn ki wchodzą i nam przeszkadzają, niech własny wątek załozy a nie wciska sie w nie swoje tematy:) chyba ze to ta z dr F:) wcale bym sie nie dziwiła,heh. Jak kochana Twoje zdrówko? Trzymam mocno kciuki za Ciebie:) Dzisiaj zaczelam stroić dom, kupilam do jednej sypialni choinkę w czerwonej donicy, boska:) drzwi tez ozdobiłam, zamarynowalam kaczkę po pekinsku jutro ją piekę, i wreszcie zrobiłam na obiad kartacze czyli poslkie cepeliny. I wiem ze to bedzie hicior w mojej rodzinie, Buziaczki moja Droga i czekam na info od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty masz cos z glowa? jakie drF? co to jest? wyrazilam tylko swoja opinie - wchodze w temat ulubiony aktor aktorka, bo mi wyskoczyl kiedy wlasnie podobnych tematow szukalam i natrafilam na to - opowiesci rodem z mody na sukces - w sumie tez o aktorstwie :o wycofuje sie z tego belkotu, milego pisania, nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLenita
Przeciez ja nikomu nie zabraniam pisac o AKTORKACH/AKTORACH! pomijajce moj belkot!nikogo nie krytykuje i nie wyzywam tutaj. a co zazdrosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louise1
Thelma dobry wieczor zaraz ci odpisze,mam wazny telefon.Louise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louise1
Kochana Thelmo przepraszam,ludzie naprawde nie wiedza co robia nie moge tu pisac o tym .Ale mi sie oberwalo ja nie mysle ze trzeba reagowac i dawac sie prowokowac Jakie problemy miala i jaka zawiedziona?Thelmo moja kochana mamusia wyladowala w szpitalu (ona swoich lekow nie bierze). Thelma a ta kaczka to na kiedy?nie za wczesnie ?ja jak kaczke zrobilam to byla tak sucha ze ja wyzucilam ptaszka w parku nie dalo zjesc.Ja ten bigos bede gotowala i ciasta piekla,tak to spedzamy Swieta poza domem ,zakupy takie juz ostateczne zrobie 22?23?grud.teraz w sklepach ludzie sie pchaja.A ty pracowita bylas dzis.Thelma zycze dobrej nocki i caluski.louise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Steve McQueen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aceventura psi detektyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louise1
Thelma ♥✿ Zdrowych, Wesołych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzy Louise z rodziną ✿♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louise1
Thelma w sobote sprzatalam pralam.W niedziele pieklam i pilnowalam mojej znajomej dzieci,chcieli jechac porobic zakupy i kupic ostatnie upomnki.My powoli przygotowujemy sie Swiat.Dobranoc Louise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thema1
dobry wieczór Ma Droga,nie ma mnie w domu, stąd cisza, pamietam o Tobie!!!!!!!!wciaż cos sie zdarza bo to świeta i stąd zawirowania. \masz na pewno też podobnie ...gdy trochę się wyciszy zaraz bede pisać .Wierzę ze z mamą dobrze.Cieszę się , że pisze z Tobą to naprawdę cudowne. Szczęścia, zdrowia, uśmiechu, radości, uczuć i wora prezentów FOR YOU buzia buzia buzia i sto buź FOR YOU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rocznicza smierci: Jerome Bernard "Jerry" Orbach (October 20, 1935 – December 28, 2004) Cassandra Harris, ( 15 December 1948 – 28 December 1991)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziny: Henry John Deutschendorf, Jr. (December 31, 1943 – October 12, 1997), known professionally as John Denver, Sir Ben Kingsley (Krishna Pandit Bhanji; 31 December 1943)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rocznica smierci: James LaRue Avery (November 27, 1945 – December 31, 2013) Ricky Nelson,Eric Hilliard Nelson (May 8, 1940 – December 31, 1985) Pete Deuel (February 24, 1940 – December 31, 1971)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louise1
Witaj Kochana ♥Thelmo♥. ✿Szczesliwego Nowego Roku 2015!✿ Na Zdrowie! kupilismy ta butelke (Taittinger Prelude Champagne ) Swieta spedzilismy z rodzina,2 dni poza domem. Tak to nic nowego u mnie,jest cieplo +4C troche mgly. Serdeczne pozdrowienia i caluski . Louise♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×