Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kijekk

na prezent uchwyt na telefon do samochodu

Polecane posty

Gość gość
Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł, generalnie wszelkie akcesoria i gadżety elektroniczne na pewno się sprawdzą,teraz na www.Stonki.com.pl są ciekawe promocje, warto zerknąć i wybrać coś na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mowa o bezpieczeństwie to przydatna jest też kamerka do samochodu - wideorejestrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minira
Takie gadżety zawsze się przydają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor Tesel
Również stawiałbym przede wszystkim na akcesoria, które będą użyteczne i ze swojej strony mogę śmiało polecić na prezent pilot samokopiujący sygnał http://www.jbpartner.pl/pl/c/Piloty-samokopiujace/211 dzięki temu można się zabezpieczyć przed zgubieniem swojego fabrycznego pilota bądź jego przypadkowym zniszczeniem. A każdy/a z nas wie jaką jest wygodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jora
w sferisie kupowałam na promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.absorb.pl , jak dla mnie to maja chyba najlepsze uchwyty samochodowe do telefonu. Zajrzyjcie, ogromny wybór w bardzo niskich cenach. Ja kupowałam tam również świetne etui na telefon. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę,że taki uchwyt jednak bardzo często się przydaje w samochodzie więc warto go mieć :) Ja swój kupiłam w Teletorium, do tej pory świetnie się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to spoko prezent jeżeli nie ma a by się przydał. Osobiście polecałbym ten uchwyt https://www.al.to/p/432395-uchwyt-do-smartfonu-iottie-easy-one-touch-4.html Szybki montaż, możliwość regulacji rozpiętości ramion, kąta nachylenia oraz kompatybilność z większością smartfonów na rynku to jego główne cechy. Ma naprawdę mocną przyssawkę, do tego oferuje możliwość swobodnej zmiany położenia w pionie, w poziomie, pod skosem, a także posiada teleskopowe ramię. Uchwyt jest kompatybilny z telefonami o szerokości do 89 mm. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł i na pewno przydatny gadżet. Sprawdziła bym ofertę sferis mają dobre uchwyty na magnes lub te montowana na kratkę. Raczej odradzałabym te na szybę ponieważ nie potrzebie zajmują miejsce i mogą ograniczać widoczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wiele uchwytów do samochodu kupisz w sklepie Alget www.alget.pl/3-uchwyty-samochodowe Ja już z tam kupiłem jeden i zamontowałem go na desce rozdzielczej. Dobrze się to trzyma, uchwyt bardzo stabilny, regulowana rama. Na pewno coś tam znajdziesz dla siebie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×