Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 3

Polecane posty

Gość szakuł 81
hmm dobre pytanie, bo rozumie, że pytasz o sprawy łóżkowe. Różnie kurcze nawet nie wiem co napisać . Wiesz zawsze można się do czegoś przyczepić. Zapytaj konkretnie co Cię interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakuł 81
Jestem 10 lat po ślubie i pogodziłem się chyba z różnicą temperamentów, bo dawniej czasami jej to wypominałem powodując kłótnie, ale wiem, że seks to nie wszystko w związku . Chciałem mieć rodzinę i ją mam czuje się szczęśliwy a to że czasami na coś narzekam to pewnie jak nie jeden/jedna. Żałuje jednej tylko rzeczy , że nie miałem okazji spróbować z inną kobietą, ale to wynikało z mojej niskiej samooceny w tamtym czasie i pewnego wycofania społecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakuł 81
Tak pisałem miałem na myśli brak urozmaicenia, częstotliwości, otwarcia na różne rzeczy, ale jak tu poczytałem to nie jestem sam i większość ma coś nie tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukasz masz rację u wszystkich coś szwankuje .Mój mąż był tym pierwszym ,też tego czasami żałowałam,aż zrobiłam ten krok ...to teraz wiem jak jest z innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie. Czego nie robiłaś z mężem co teraz robisz z kochankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakuł 81
No właśnie jest to pokusa i to nie mała. Jak czasami mi brakuje seksu to tak sobie myślę , co by było gdyby... Ja mam też to do siebie, że za dużo myślę biore wszystkie za i przeciw ; i w rezultacie na tym się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spełniałam moje fantazje ,mąż raczej jest mniej otwarty na takie rzeczy. No i było świetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakuł 81
A można wiedzieć jakie to były fantazje, bo jak pytam żony masz jakieś fantazje to mówi, że nie. Ona miała przede mną dwóch i troszkę popróbowała. Do jakiegoś czasu mówiłem co mi się marzy, ale jak słyszałem, że to robiła i nie jest fajne i tak co jakiś czas; odpuściłem. Teraz nie powiem troszkę się to zmienia, bo chyba widzi , że mam potrzeby większe od niej, ale nie ma szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakuł 81
Beatko nie ma możliwości popisania z Tobą poza forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak trudno pisać,żeby wszyscy czytali o moich fantazjach..analu nie robiłam no i żadnych trójkątów,a tak wszystko...,zdradzę jedno sex w windzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakuł 81
To widzę, że rozumiesz moją ciekawość. Zastanawiam się czy nie podać Ci maila ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak nie poruuuchasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakuł 81
Masakra takie wypowiedzi. Człowieku pomyślałbyś że może chodzi o pisanie bardziej osobistych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakuł 81
Beatko a powiedz mi czy sprawa wyszła na jaw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie poplacz sie pipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakuł 81
Czyli da się to jakoś pogodzić nie ujawniając się. zawsze się tego obawiałem . angelo24@znajomi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakuł 81
Madzia a wy jesteście zarejestrowane , że macie inny kolor , czy rejestracja nie daje więcej możliwośc***isania na forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakuł 81
Czas powoli myśleć o końcu pracy... Miłego weekendu koleżanki Wam życzę. Znów w poniedziałek będę nadrabiał czytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie da się to pogodzić,ale trzeba dużo kombinowania ,gdzie i kiedy,ale to chyba daje większą adrenalinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakuł 81
No właśnie jak się chce przyjemności to trzeba kombinować i się starać ;) Pomyślę nad tym bo jakoś tu wrastam powoli w to forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gość ..wszyscy co mają problemy z uczuciami,mogą się wpisywać,nie tylko kobiety. "-skoro wpisuja sie tu tacy co maja problemy z uczuciami to ja tez dołacze, spotykam sie od jakiegos czasu z żonatym facetem a ja jestem wolna, bylismy juz w łózku i teraz nas sumienie gryzie, mnie gryzie bo mysle cały czas o nim i o tej żonie co bedzie jak sie o mnie dowie, czy przyjdzie mi zgotowac piekło itp bo predzej czy pozniej do kochanki mozna dotrzec, on nadal chce sie spotykac, a tez sie czuł dziwnie po tym wszystkim, czy wy tez tak macie? moze nie warto w to isc dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,są wyrzuty sumienia,bo krzywdzimy bliskich ,ale i tak w to wchodzimy. Ty jesteś wolna ,może poszukaj sobie też wolnego? Mało jest przypadków ,że on odchodzi od żony i wiąże się z kochanką. Czasami tak bywa że wychodzi na jaw wszystko i wtedy trzeba się w tym odnależć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×