Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 3

Polecane posty

Gość gość
pjona sprit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kraków
Jeśli natomiast szukam kochanki. Kobiety z którą nie tylko będę mógł się kochać ale też normalnie, fajnie i miło porozmawiać, pośmiać się, przytulić. Jestem z Krakowa. Jestem normalnym, przystojnym i inteligentnym facetem. Mam 39 lat. Mam żonę więc dyskrecja obowiązuje. Jeśli któraś z Was chciałaby się spotkać to piszcie: szczebrzeszanin@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraków ,my na tym topiku chcemy zapomnieć o kochankach ,bo jestesmy w nich zakochane,a Ty proponujesz nam spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Arancia dzięki. Nie ma co reagować. Tylko myślałem , że nick już będzie przypisany do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zwracaj na niego uwagi...wypowiedzi na poziomie gimnazjum nikogo nie zmyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówicie że macie swój typ... Widocznie za cicho było i trzeba jakoś towarzystwo rozruszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie nudzi Tylko wy takie nie dostępne dajecie tylko kochankom a ja też bym chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie nie fajnie. Ważne że próbujesz się z tego podnieść . Odezwę się w poniedziałek a na razie trzymaj się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz trzeba upaść na samo dno, żeby się podnieść.Bo cały czas jak się siedzi w tym bagnie, to wydaje się że jest ok.Ja upadłam na same dno. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia chyba nie jest tak źle, a jeśli jest to czas się podnosić. Nie znam sprawy więc nie bardzo mogę ocenić. Muszę się zbierać , przepraszam że tak uciekam ale koniec pracy na dziś. Trzymaj się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy magda mialas w sobie palke ostatni raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu a kiedy ty miałeś pałe w sobie chyba niedawno opowiedz czy bardzo cie bolało i czy to lubisz podziel się swoimi wrażeniami a nie pytaj dziewczyn. Twoje doswiadczenia bardziej nasz ciekawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×