Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyVaga

Poradźcie coś na zdartą tapetę, proszę bardzo

Polecane posty

Problem dotyczy ścian w salonie. Moje Dzieci miały atak twórczy i pozdzierały tapetę w kilku miejscach. Niestety nie mam już żadnych resztek, a i w sklepach darmo szukć tego wzoru ponieważ jest to tapeta kilkuketnia :-( Na razie nie mogę przeznaczyć funduszy na remont, a przynajmniej nie salonu więc coś z tym chciałabym zrobić. Może ktoś podusnie jakiś pomysł, niedrogi. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupujesz resztki na wyprzedazy (to co zostalo np. po 2=5 rolek w sklepach jest przeceniane) i tapetujesz zdodnie z jakims sensownym porzadkiem tak aby pokryc zdarcia badz zdzierasz wsjo jak leci i kupujesz wiadro farby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ludzie sobie ściany tapetami szpecą, jak można położyć gips i pomalować, tapety kojarzą mi się z mieszkaniami dziadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może stać Cię na mały rozmiar foto-tapetę? Możesz nakleić w miejsce tej zdartej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tapeta jest zdarta w kilku miejscach więc nie chciałabym z foto tapety tworzyć puzzli ;-) co do tapetowania i malowania to za dużo pracy, teraz mam inne rzeczy na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było wcześniej pomyśleć że dzieci wszystko potrafią zniszczyć . Teraz to sobie kwiatkami albo meblami zastaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanie jest rodziców więc tapety były zanim dzieci się urodziły. Nie wymądrzaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się wyprowadź na swoje i niech się rodzice martwią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co nie masz czasy? na wyjscie do dowolnej galerii kupienie 3 rolek resztek i posmarowanie ich klejem do tapet w sobote?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba faktycznie najłatwiej jest przykleić nową tapetę, albo gdy ta się kwalifikuje do tego machnięcie całości farbą (na tapetę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne co mi przychodzi do głowy to jakieś naklejki na ścianę, albo po postu ramy z obrazkami np dzieci ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×