Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

UWAGA! Wyciekło zdjęcie Groty Nestle

Polecane posty

do gość dziś Ty jestes nikim na ERO a Wilk to instytucja na ERO wszyscy ktorzy sie licza ufaja Wilkowi chcesz sie wyprowac jako twardziel co nie boi sie Wilka dolacz do ekipy tego damskiego boksera tchorzliwego scierwa Ciastka Grota Nestle i za 3 miesiace udowodnisz walczac z Goralami jaki jestes twardziel a teraz nudzisz Wilka Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ciastek ze Shreka = Grota Nestle = Dexter Morgan Sluchaj tchorzliwe scierwo dales publicznie slowo honoru ze jak ci podam konkretne miejsce data i godzine przyjezdzasz za wlasna kase z 2 kumplami. Kazdy moze to przeczytac Miales wczoraj okazje umowic sie juz na ta Niedziele na 12:00 nad jeziorem Sosnowka zrobilem wszystko tak jak chciales. Jasno tobie i wszystkim wytlumaczylem po co potrzebuje zebys dal slowo honoru ze bedziesz chodzil z tym pietnem hanby w postaci stalego nicka i avatara przez 6 miesiecy. Wszyscy na ERO to zrozumieli lacznie z toba wiec sie nie osmieszaj ze nie mogles przyjechac bo boisz sie przyjac stalego nicka i avatara na 6 miesiecy i to jest jedyny powod twojej odmowy I dobrze ci radze dla ciebie byloby lepiej trafic do wiezienia niz spotakc sie z Wilkiem i Goralami to juz jest wszystko co mam ci do powiedzenia. Chyba z e zorganizujesz ta ekipe chamow i na tym sie chlopczyku skup teraz anie osmieszaj sie tymi tlumaczeniami Bo wszyscy na ERO zobaczyli jakim jestes chamskim tchorzem co odwazny jest tylko do kobiety A teraz przestan bic piane tylko organizuj ekipe chamow z ERO i za 3 miesiace spotkacie sie z Wilkiem i Goralami i modl sie zeby moja twarz nie byla ostania jaka zobaczysz w zyciu Nie bede sie za wami uganial pojedynczo zalatwimy was z Gorlami jednego dnia wszystkich ktorzy beda mieli odwage przyjechac Zobaczysz jak walcza Gorale bo to nie bedzie zwykla bojka i na to sie przygotuj poczytaj o BIeszczadzkich Goralach skad sie wzielismy jak rozne nacje nas utworzyly i co robimy z tymi co obrazaja nasze kobiety Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem tu stałym bywalcem,za dużo mam na głowie,czasami w wolnym czasie tu zajrzę dla beki, pośmiać się,tu jak w kabarecie. Kartę wędkarską mam,nawet własną łajbę w Rucianem trzymam dla siebie i przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*******z mnie wilk,nie zasłaniaj się nickiem,podaj adres a już odpalam i do ciebie jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastek ze shreka
"wszyscy którzy ufają Wilkowi" to blizej nie określony gatunek, taka gromada Yeti której nikt nie miał szczęścia do tej pory spotkać. Daj Wilku jeszcze raz swoją wklejkę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 22.01 nie masz niebieskiego nicka to niestety nie dostaniesz wpi.er.do.lu od instytucji ERO, ktorej ufa tyle ludzi na forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chcesz by 20% chamów terroryzowało 80% normalnych? Chcesz pochwalić się uzębieniem przed dentystą? To stały nick, albo dopadnie cię Wilk z bandą Górali. Przemyśl to, zanim zgubisz drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawka, jest jeden Yeti ktory ufa Wilkowi. wlasnie sie wypowiedzial. ale zeby od razu wszyscy...? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś Ty jestes nikim na ERO a Wilk to instytucja na ERO wszyscy ktorzy sie licza ufaja Wilkowi chcesz sie wyprowac jako twardziel co nie boi sie Wilka dolacz do ekipy tego damskiego boksera tchorzliwego scierwa Ciastka Grota Nestle i za 3 miesiace udowodnisz walczac z Goralami jaki jestes twardziel a teraz nudzisz Wilka Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z pewnością Twoja wypowiedź Wilku, kompletnie go załatwiła. ;) Nie bez kozery mówią, że milczenie jest złotem. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja p*****le wilk idź się zacznij leczyć na głowę bo na nogi już za późno :D To mówiłem ja Jarząbek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kur/wa odwrotnie :D Idź się lecz na nogi bo na głowę już za późno :D pzdr, Jarząbek Wacław ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy ktorzy sie licza ufaja Wilkowi Kto ? :D:D pieprzony kłamca :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde myslicie ze istnieje jakis debil na swiecie ktory uwierzy ze macie odwage walczyc z Wilkiem a nie macie odwagi przyjac stalego nicka i avatara i dac publicznie slowo honoru ze wsumie bedziecie w tym wdzianku tchcorzliwej szmaty chodzli 9 miesiecy bo 3miesiace wyczekiwania plus 6 miesiecy po pokazowym wp*****lu Wy wszyscy jak osoby Wilka nudzicie jestescie nieistotni ja mam swoj cel zlamac psychicznie i fizyczne cala spolecznosc chamow z ERO i to jednego dnia nagrac z tego film zamiescic na ERO i to bedzie wasz koniec raz na zawsze Ja juz wszystkie swoje wielkie walki w zyciu stoczylem z ludzmi ktorych szanuje do dzisiaj wiele mnie nauczyly o sobie samym. Juz wszystko wiem o sobie niczego sie nie musze dowiadywac. Nastepna walka ktora mnie pociaga to ta z Rosyjska okupacja a nie tchorzliwymi licealistami czy studentami:):):) Polubilem ERO choc nie z tych powodow co myslicie Mam w dupie popularnosc Nie wierzycie to przeczytajcie wstep do mojego pierwszego tematu o ktorym myslalem ze bedzie pierwszy i ostatnim wilk1946 2014.06.23 Do przypadkowego Gościa: Przechodniu uszanuj że to miejsce tylko dla wtajemniczonych a wdzięczni Ci będziemy po wsze czasyusmiech.gif A tak na poważnie to taki nasz mały temacik dla kilku wtajemniczonych znajomych zamknięty dla nie wtajemniczonych więc mamy do was ogromna prośbę uszanujcie to i nie zaglądajcie więcej tutajusmiech.gif Do przyszłych mieszkańców "Bacówki nad Jeziorem" Pogoda dzisiaj słoneczna choć rześka, noc będzie gwiaździsta i ciepła. Jezioro spokojne ale na razie mamy tylko kawałek polany pod budowę Bacówki więc do robotyusmiech.gif Czyli powoli ruszamy z budową, myślcie nad wystrojem całości, obejściem, okolicą, wielkością jeziora, pomostem itp Każdy będzie miał własną sypialnie około 30 m z łazienką więc wystrój każdej z nich należy do gospodarza. Przesyłajcie na maile zdjęcia lokalizacji w tym klimacie, wystroju wspólnego pomieszczeń, własnych sypialni itp Mój e-mail pawel.dmowski71@gmail.com, podajcie swoje do wymiany zdjęć, możecie przecież stworzyć specjalne adresy pod" Bacówkę nad Jeziorem" żeby nie ujawniać prywatnych Jak bylem mlody wiecznie sie napierdalem o ten Goralski Honor nie raz smierc zagladala mi w oczy. Doskonale znam wynik tego starcia Wilk i Gorale kontra chamy z ERO wazne zeby to odpowiednio sprzedac i naglosnic to jest moja jedyna motywacja:):):) Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku wiesz kim jestem ? Jestem "gościem" mam tu niepodzielną władzę i w d***e mam kto mi ufa a kto nie To "gość" jest tu instytucją :D Coś jeszcze Ci wytłumaczyc ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on tak na serio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastek ze shreka
Naprawde myślisz ze istnieje jakiś debil na świecie ktory będzie kilka miesięcy tu siedział na niebieskim żeby pojechać do ciebie i obić ci ryj? Powodzenia w łamaniu psychicznym wszystkich chamów. Pewnie juz im siada psycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio, serio :D beka jak c***j :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciastek ty się nie smiej, jak go czytam to nie wiem wypic, zapalic, p*****lnac głowa w ściane :o nie wierze w to, to nie moze byc realny gosc, ktos mu musi za to placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Wilk uprzedz chama, ze zanim dostanie wp*****l i usiadzie na mrowisku musi najpierw-napisac podanie, odbyc zasadnicza sluzbe wojskowa, miec zdolnosc kedytowa, obywatelstwo PL, prawo jazdy wszystkie kategorie, kurs spadochroniarza, wplacic wadium w wysokosci sredniej pensji krajowej i byc obrzezany :) x You made my day :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś Dopoki jestes gosc to cie nie ma nie istniejesz rownie dobrze mozna czytac gazete nie jestes czlowiekiem nikt nie traktuje cie owaznie niewane jak madrze piszesz jak wartosciowym jestes czlowiekiem Zeby sie narodzic na ERO trzeba miec swoja historie zycia na EROosobosc szacunek innych i po to musisz miec stalego nicka i Avatar i tego nigdy nie przeskoczysz inaczej inaczej jestes mala rybka w wielkiej lawicy na ktora nikt nie zwraca uwagi i nie rozróznia od innych Nikt nie traktuje was powaznie nawet sami siebie nie znacie nawzajem chyba ze macie stale nicki kytore chronicie ale ci co sa tylkogosc sa nikim odopoki beda gosc pozstana nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastek ze shreka
Gość 22.43 Mi tez wydaje sie ze on za to tuli co miesiąc drobne. No nie mozna byc az takim pije.b.em :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastek ze shreka
*p.o.j.e.b.e.m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk sobie wmawia że ktokolwiek ma tu dla niego szacunek,hahaha,ale burak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk to chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tchórzliwy pedał. W jakiejś klitce siedzi przed kompem śniąc o wielkości, nieudolny ciamajda. Niektórzy tu czasami zaglądają a on na okrągło. Z tego wynika,że nie ma on żadnego życia rodzinnego , zawodowego czy innych pasji lub przyjaciół. Puszenie się i wymądrzanie na ero to jego jedyne zajęcie. Pogoniłabym takiego absztyfikanta w p**du. To nierób z wiecznymi pretensjami do innych,że mają lepsze życie niż on.Do pracy weź się leniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy to macie zycie, nic nie robic tylko biadolic na forum, bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×