Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Irmina_

Rozmiar wibratora

Polecane posty

Gość gość
Ciekawe co u forumowiczki ktora czekala na kuriera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
gość przelotem dziś Ok 13, nie mierzyłam. Być może mąż zaokrągla w górę :) Czuję trochę lepsze wypełnienie ale jestem pewna, że weszłoby więcej. Mam jednak obawy, że historie o babkach, które przyjmują potężne sprzęty, nie czują później przyjemności z seksu z normalnym facetem nie są wyssane z palca w 100% i jakieś ziarno prawdy w nich jest. Już sobie poczytałam o tzw. size queens i jestem pewna, że takie przypadki się zdarzają Na razie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przelotem
Irmina Nie rozpychaj sobie bez potrzeby pochwy, bo podejrzewam, że gdybyś kupiła wibrator jeszcze grubszy, to doznania i tak się chyba nie zmienią:) owszem poczujesz się bardziej wypełniona, bo sobie grubszego włożysz, ale czy poczucie przyjemności z penetracji będzie większe? Jak oceniasz to teraz gdy wibrator jest troszkę grubszy od członka Twojego męża? Czy masz większą przyjemność, głębsze doznania? A swoją drogą cienki członek też ma zalety; większa przyjemność z anala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marne pocieszenie,przeciez nie bede uprawial tylko seksu analnego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
gość przelotem dziś Nie mam zamiaru rozpychać mojej niuni. Apropos grubości to trudno powiedzieć czy jest lepiej. Trochę inaczej. A na początku jak wiadomo zawsze inaczej = lepiej. Ja kilka wiosen mam za sobą i potrafię to rozróżnić. Przyjemne jest to, że sięga trochę dalej. Czuję go tam gdzie jeszcze nikt nie zawędrował. Jak jednak na tym forum już wielokrotnie było wspomniane nic nie zastąpi ukochanego mężczyzny, a my oboje ciągle pracujemy nad tym, żeby było nam przyjemniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile ta niunia ma wiosenek jesli to nie jest tajemnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przelotem
Irmina Czyli dopychasz sobie do dna?;) To nikt jeszcze nie dobił ci do dna? I stąd to czucie,że jest inaczej?;) Ale skoro napisałaś,że delfinek wchodzi aż do pokrętła, które, ma 3cm, to z rachunku wynika, że w srodku masz 19. No to jest już dużo powyzej naszej sredniej :D Ale do pokrętełka żeby było, to jest dopchane na siłę i więcej już nie wejdzie, bo pochwa jest już rozciągnięta na maxa i dalej to już tylko ból by był, czy normalnie, bez zbyt mocnego wpychania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
gość przelotem wczoraj Widzę, że jesteś ukierunkowany na detale i chcesz je wszystkie poznać. Ok, postaram się odpowiedzieć rzeczowo. No widzisz nikt z żywych jeszcze tam nie dłubał. Miałam do tej pory przyjemność ze standardowymi sprzętami. Nie czuję żebym traciła coś z tego powodu. Zawsze było dobrze. Twoje rachunki są prawidłowe i rzeczywiście 19cm to powyżej średniej, dlatego zapewne delfin jako poierwszy dobił do końca. No ale kto powiedział, że to właśnie o to chodzi? Że to jest to, i że to jest najlepsze i tak ma być? Jest jakieś urozmaicenie, jakaś nowość, fakt że przyjemna :) Nie przeceniałabym jednak tego typu wrażeń. Znajdą się zapewne babeczki, którym zależy tylko na tym, to je kręci i sama myśl o buhaju z taką lagą, ale mnie nie do końca. Jeśli chodzi o wkładanie delfina to te 19 cm to bez specjalnego dopychania, tak mi jest przyjemnie. Nie próbowałam głębiej, bo zaczyna się robić mniej fajnie. Pewnie, że by weszło więcej, może nawet i do końca ale nie sprawdzałam, bo nie mam powodu żeby to robić. Faktem jednak pozostaje, że jak go postawię do pionu na kanapie to po krótkiej gimnastyce mogę dosyć swobodnie usiąść na tej kanapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokółka
Ja kupiłam sobie giganta :D ale to i tak najważniejsze jest jak wibruje. Mam kilka, ale najlepszy jest ten kupiony w necie w sklepie Dyskrecja. Nazywa się Red Top i jest bardzo "zadowalający"... ;) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
Sokółka dziś Prosimy ukrytych awizytorów aby wprost przedstawiali swoją ofertę zamiast udawać zadowolonych użytkowników. I wtedy po pierwsze, - nie będziecie obrażać inteligencji forumowiczów, po drugie, - dzięki pierwszemu nie będziecie odpychać potencjalnych klientów robiąc z siebie . . . no właśnie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Irmina. Jakich jeszcze zabawek zdarzylo ci sie uzywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
gość dziś Mam jeszcze masażer punktu G z taką gałązką wibrującą do drażnienia łechtaczki. Doprowadza mnie w ciągu kilkudziesięciu sekund :) - ale głównie poprzez łechtaczkę. Bardzo dobry sprzęt, żeby sobie ulżyć na szybkości :) kiedy męża nie ma pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie myslalas nigdy,ze taki wibrator jest lepszy od faceta bo zawsze masz pewnosc osiagniecia orgazmu,a z facetem to wiadomo,roznie bywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
gość dziś Jak to lepszy? Lepszy na tyle, żeby zrezygnować z seksu z partnerem całkowicie? Czy jak? Wibrator da ci dobrego klapsa w pupę kiedy będzię cie ostro bzykać w pozycji na pieska? Wibrator będzie ci sapał do ucha szepcząc jak mu jest cudownie? Wibrator będzie się dobijał z całej siły chcąc pokazać kto tu ma jaja? Wibrator bzyknie na śpiocha wpozycji na łyżeczkę a potem przytuli? Wibrator to tylko dodatek. Urozmaicenie. Ktoś kto twierdzi inaczej ma problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
Bądźmy obiektywni. Partner czasem jest zmęczony, ma słaby dzień, skończy za szybko a nam się chce! I co wtedy? Wtedy z pomocą przychodzi zabawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I stad wlasnie moje pytanie :) Wibrator daje przyjemnosc zawsze,a facet ma czasami slabsze dni. Zawsze istnieje chocby mala obawa,ze kobieta zbyt mocno przyzwyczai sie do tego pierwszego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
Istnieje obawa, że jak ty bedziesz niedysponowana to on zamieni cię na rękę? Podobno też zawsze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przelotem
Irmina Dziękuję Ci za Twoje wyczerpujące wypowiedzi. Trochę chyba Cię nimi zanudziłem,ale odpowiadałaś bez skrępowanaia wszystkim i na wszystkie zadane pytania, więc sobie pozwoliłem wniknąć w szczegóły;) Mam wiele pytań , na które szukam odpowiedzi:) Odpowiedz mi proszę na pytanie właściwie nie związane z tematem, oczywiście jeżeli masz ochotę:) Czy kobieta mająca masażer łechtaczki, teraz jest szczęśliwą posiadaczką delfinka; masturbuje sie jeszcze bez użycia zabaweczek; tradycyjnie, czy już tylko z ich użyciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovita co pyta
Irmina Zaciekawił mnie ten masażer,o którym pisałaś. Chętnie bym sobie sprawiła taką zabaweczkę;) Czy rzeczywiście to tak rewelacyjnie działa, że w kilkadziesiąt sekund ma się orgazm? Mierzyłaś czas? :) Mam tradycyjny wibrator, przystawiam go do łechtaczki i też mam orgazmy,ale to trwa wieczność:D Kilka minut jak jestem mocno podjarana, a jak mniej to nawet kilkanaście, zanim dojdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
gość przelotem dziś Cześć, Sama szukałam odpowiedzi a teraz się okazuje, że mogę takich udzielać :) Sprzęty o których pisałam posiadam od dość niedawna i wcześniej oczywiście standardowo pomagałam sobie łapką. Teraz jak używam masażera to nie trzeba mi nic więcej. Włączam go i jadę prosto do celu :) Jednak z delfinem odrobinę się dopieszczam, żeby odlecieć tak, że bardziej nie można :) Stwierdzam, że lepsze orgazmy mam kiedy czuję coś w środku dlatego nie zamierzam wrócić do użycia wyłącznie dłoni. Jovita co pyta dziś Wiesz, każdy reaguje inaczej. Na mnie masażer działa. Sprawdź jak się ma twój punkt G. Może się okazać, że lubi taką stymulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu polecam sklep http://freetaboos.pl/. Dopóki nie zajęliśmy się tą branżą nie wiedzieliśmy ile tego jest. A jest multum - do wyboru do koloru, tanie, droższe, duże i małe. Chyba są dobre, bo zwrotów nie ma:))) Nie potrafimy powiedzieć, który jest najlepszy, bo nie sposób wszystkie wypróbować. Nasza propozycja - spróbować raz i jak skutkuje wybrać coś dla siebie. A jaki - to zależy od upodobań, miejsca gdzie używamy, z kim, czy zamiast kogoś, itp. itd. Pozdrawiamy i zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przelotem
Irmina do wygód człowiek się przyzwyczaja szybko:) O swojej masturbacji piszesz tak lekko i bez żadnego zażenowania. Odnosi się wrażenie jakby ona była normalną częścią Twojego życia, jak na przykład oglądanie telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
gość przelotem dziś Bo jest normalną częścią tak jak seks. I robię obie te rzeczy zamiast oglądać telewizję. Polecam. Ja skończyłam swój temat, więc zmykam i nie do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przelotem
Irmina Jesteś fajną babką i miło było z Tobą porozmawiać .🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam jeszcze coś dodać, ale widzę temat zamknięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak z tym rozmiarem wyszło, za duży źle za mały źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki największy ze sklepu dyskrecja pl. Ma 30 cm i jest bardzo gruby. Mega przyjemne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od kuriera
czekałam na kuriera i sie doczekałam :) jak widac byłam bardzo zajeta nową zabwką i dlatego nie odpisaalam ;) no coż powiem taak satysfakcja 100% a teraz zaamówiłam to http://www.seks-shop.com.pl/kulki_gejszy_silikonowe.php?pro_id=2270&wysokiej_jakosci,_dyskretne_kulki_gejszy_-_joyballs_secret_balls tez już przyszły. Po tygodniu użytkowania mogę powiedzieć tak KAŻDA kobieta powinna mieć kulki gejszy :D zwłaszcza takie wibrujące ale znalazłam takie jeszcze i się zastanawiam http://www.seks-shop.com.pl/kulki_gejszy_szklane.php?pro_id=2366&kulki_dopochwowe_ze_szkla_-_srednie_-_icicles_ben_wa_balls niczym nie połączone więc się swobodnie przemieszczać mogą to może być ekstra :D jak zamówię i wypróbuje to dam Wam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×