Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Irmina_

Rozmiar wibratora

Polecane posty

Gość gość
przecież to zdjęcia z neta,a wy sie nabieracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wiesz ze to nie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę. Irmina to bardzo otwarta osoba i stać ją na to , by wstawić zdjęcie swojej ci‪pki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy poszperać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przelotem
Daj dowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przelotem
Tak myslalem, że nie masz żadnych dowodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteranka kafe
kiedyś żeby zdjęcie było wiarygodne dołączało się karteczke z napisem kafe zwłaszcza jak były konkursy na najpiękniejsze nogi,pośladki,penisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
/ gość wczoraj przecież to zdjęcia z neta,a wy sie nabieracie/ Witaj, Przyjmuję twoje niedowierzanie za komplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irmina. A tak z ciekawości zapytam ile masz wzrostu... Mówiłaś kiedys ze wchodzi caly czyli ok. 19 cm więc głębokość słuszna:) Ciekawi mnie czy ma to związek ze wzrostem czy może z rozmiarem stopy... Krążą różne mity na ten temat. Ciekawski fan twojej pięknej m...szki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
Wzrost w cm: 174. Rozmiar buta: 41. Nie spodziewałam się, że ona doczeka się fana. Wprawdzie już ma jednego, który ją uwielbia ale to jest z powodu relacji zupełnie naturalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również zatopiłbym w niej języczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irmina; to jeszcze wiek podaj i będziemy mieli wszystkie dane o Tobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Irmina, masz wyjątkowo zgrabną pusię, szczególnie okolice guziczka:). A co do wzrostu to myślisz że kobieta powyżej 180cm będzie jeszcze bardziej głęboka? Poza tym wraca pytanie: czy długość aż takie ma znaczenie, czy to kolejny mit? I powiedz jak to jest u Ciebie... A swoją drogą wiesz, facet lubi patrzyć dlatego postanowiłem zostać jej fanem ;-). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
Wiesz wg mnie z tymi rozmiarami to jest różnie. Pewnie jak człowiek jest wysoki to ma predyspozycje żeby mieć coś większego niż osoba drobnej budowy ciała. Z opowiadań koleżanek mi wiadomo, że drobne kobiety mają generalnie wszystko mniejsze. Słyszałam o przygodach moich koleżanek z niewysokimi kolegami posiadającymi imponujący sprzęt. Ciężko więc jednoznacznie odpowiedzieć. Jeżeli chodzi o moje odczucia to mój mąż potrafi mnie doskonale zadowolić i mam z tego ogromną frajdę. Lubię jednak czasem dobić się do samego końca przy pomocy przedstawionego sprzętu, bo to przyjemne uczucie. Najczęściej z pomocą męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irmina Ale sama też się dobijasz do dna, nie czekając na pomoc meza?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
Bywa i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A częściej ten sprzęt jest używany razem, czy tylko pzrez Ciebie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusi_fan
Dzięki Irmina za dane na temat rozmiarów itp. Cieszę się że radzicie sobie nieźle;) Jeśli chodzi o mnie to zdarza mi się czasem "dobić do dna" mojej żony. Ciekawe odczucie jest wtedy, aczkolwiek bez stymulacji guziczka nie osiąga ona orgazmu.... Czasem zaraz po orgaźmie łechtaczkowym gdy dobrze dobiję pojawia się ten głęboki, ale to bardzo rzadko... Na "sprzęt" nie narzekam a moja partnerka jest podobnego wzrostu i chyba głębokości co Ty:) Napisz proszę ile jesteście razem... i czy z "dochodzeniem" tez tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 cm nie wchodzi w żadną ci...do końca wiem to z autopsji bo mam powyższy rozmiar,a kobiet miałem dużo natomiast inne są odczucia jeżeli chodzi o grubość ja mam akurat 13 cm obwodu i raz było ciasno a raz naprawdę nie czułem nic i nie ważne czy kobieta była szczupła,czy korpulentna tu wg mnie nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
/gość wczoraj / Bywały momenty kiedy musiałam sobie radzić sama i wtedy używałam pomocnika samodzielnie częściej. Z mężem jednak jest lepsza zabawa. Pisałam wcześniej dlaczego wibrator nie jest w stanie zastąpić mężczyzny. /pusi_fan wczoraj / Mnie zdarza się mieć błęboki orgazm okazjonalnie ale nie potrafię wyjaśnić od czego on zależy. Chyba muszę być porządnie napalona. Jeśli chodzi o regularne bzykanko to najlepiej jest kiedy czuje w sobie męża. A kiedy nasze orgazmy się zgrają i czuję jak on dochodzi to po prostu jest eksplozja, fala gorąca, trzęsące się nogi i miękkie kolana :) hehehe. To lubię. Jeśli chodzi o staż to jesteśmy razem w przedziale od 5 do 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myslalas nigdy zeby dac komus innemu polizac ta piekna szpareczke? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
A po co? Mam już zawodnika, który to robi koncertowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusi_fan
Dzieki Irmina. Zgranie szczytów to jest to. Ja tez odlatuję wtedy i jest bosko.:) Miałbym jeszcze kilka pytań do Ciebie wiec zaproponuję kontakt. szybki-34@wp.pl Co ty na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
Możesz otwarcie pytać tutaj. Ja nie jestem zainteresowana wchodzeniem w bardziej prywatne kontakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusi_fan
Ok. Miałbym kilka pytań ale nie będę zaśmiecał forum. 3maj się i korzystaj z seksu póki jest jeszcze chęć:) a z tym bywa różnie po czasie.... Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przelotem
Irmina Napisz co doprowadza Cię do orgazmu podczas zabawy wibratorem. Czy to są odczucia związane z penetracji i wypełnieniem cipki, czy jest to kwestia wibracji? Czy na przykład posuwając się wibratorem bez wibracji masz orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
/gość przelotem dziś / Przede wszystkim penetracja. Sprzęt nie musi wibrować ale lubię mieć coś w środku. Nawet jak mąż wyczynia piruety swoim językiem bardzo mnie podnieca jak włoży jeszcze chociaż paluszek. Jednocześnie jak bawimy się wibratorem to uwielbiam jak mój guzieczek jest pieszczony. Jego ręce też potrafią wiele :) Spokojnie dochodzę bez wibracji ale wtedy trzeba się bardziej napracować. Z drugiej jednak strony wibrację dodają fajnego dreszczyku, czuję jak się rozchodzą we mnie. Guziczek bardzo to lubi:) Z wibracją sprzęt jest po prostu efektywniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przelotem
Irmina A ten wibrator żelowy nie jest za miękki , nie ma tendencji do zginanie się podczas penetracji? Jest chyba mniej sztywny od penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina_
Nie jest za miękki. Bardzo fajnie się wygina w każdą stronę ale jednocześnie zapewnia odpowiednie "parcie", wchodzi dokładnie tam gdzie powinien. Ciężko porównać czy jest mniej czy bardziej sztywny. Jest inny pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przelotem
Irmina A gdyby go chciał wykorzystać do penetracji analnej, to da się go wcisnąć w drugą dziurke, nie będzie za miękki? Bo wiadomo druga dziurką jest ciasniejsza i stawia większy opór niż ci‪pka. Zabawialaśw się już tak? Ale Ty masz jeszcze jeden wibrator, chyba z silikonu medycznego. Jak je porównasz ze soba, jeżeli chodzi o sztywnosc, odczucia w dotyku i samą penetrację.Który jest przyjemniejszy w uzytkowaniu; -ten sylikonowy, czy źelowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×