Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem przerażona

Moje dziecko widzi ducha

Polecane posty

Gość gość
Autorko! I opowiedziałaś w skrócie fajne film ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiscie ze tak! no na spoko 333 www.youtube.com/watch?v=s9hkMOSlMtU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, tak sobie myślę a może módlcie się co wieczór o ta dziewczynkę. Może ktoś z Polski może wam wode święconą przywieżć i sama poświęć dom. Spróbuj. Czy ta dziewczynka powiedziała jak ma na imię. W necie znajdziesz modlitwy za duszę. Poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe gdzie ty mieszkasz w tej Norwegii ,chyba na jakimś totalnym zadupiu ,bo ja mieszkam w niedużym mieście i kościołów jest chyba 5 o których wiem ,ale i na zadupiach w Norwegii kościoły są mieszkam 12 lat zjechałam całą Norwegię i widziałam ich masę nawet w miejscach gdzie stoją 3 domy i nie ważne jaką wiarę tam się wyznaje ,powinnaś iść do człowieka który jest głową świątyni i porozmawiać skoro mówisz po Norwesku ,oni zawsze wiedzą wszystko a nawet więcej o ludziach i historii miejsc w których mieszkają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swiecona woda i ezorcyzmy sa tylko w kosciele katolickim, pewnie stad tyle nawiedzen w skandynawii.ludzie tam nie sa tacy religijni jak my, do kosciola chodza tylko na sluby i pogrzeby, moze jakas dusza szuka wiec pomocy u katolikow.Mozliwe, tak jak ktos powiedzial, ze ta dziewczynka zmarla jako dorosly a a jakichs wzgledow pojawia sie jako dziecko.Mysle ze powinniscie zamowic za nia msze.o ezorcyzmach jakos tak niezrecznie mowic skoro przychodzaca dusza nie szkodzi nikomu i jest przyjaznie nastawiona ale pewnie prosi o modlitwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamix
Być może ta dziewczynka zmarła lub zginęła nagle (może wojna) gdy faktycznie czekała na mamę. Mama ją pochowała, zmarła po latach ze starości, pogodzona z losem i odeszła w zaświaty, a do tej małej nigdy nie dotarło, że nie żyje i dlatego czeka na mamę cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos dobrze napisał wyżej ,że niezły scenariusz na film napisałaś tylko szkoda że taki film juz był. A wiesz jak się skończył duch małej dziewczynki zabił prawdziwą dziewczynkę i przywłaszczył sobie jej mamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden duch nien moze kogozabiczwalaszczanikogoochrzczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy gość
do: gość dziś a jaki ma tytuł ten film ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wymyslacie historyjki. Tak, myslę że opowiadałas dziecku o duchach i to nie raz, pewnie nawet nie pamietasz, dziecko chłonie jak gąbka, nawet jesli mówiłaś o tym do kogoś, albo głupi film ogladałaś. Poza tym myslę że ostro fantazjujesz, córka ma pewnie to po Tobie:D Pomyśl logicznie, Ty miałaś sen/sny a córka ma wymysloną przyjaciólkę, no ale ok, straszne duchy tam są, najlepiej poszukaj egzorcysty:D ale jak już zaczniesz widziec te duchy to zgłoś się do psychiatry dla dobra dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tytułu to ja nie pamiętam ale taki film jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to troll Norweski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko widziałam że mieszkasz w Norwegii a w jakiej miejscowości mieszkasz może napisz chociaż okolice ja lubię taki historię i może trzeba pogrzebać głębiej w historii twojej okolicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury na resorach i tyle wam powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wyglada ta dziewczynka?zapytaj corke jak ubrana, czy ma takie same ubranka z np hello kitty czy jakmis innym teraz trendy, czy moze sukienke w przedwojennym stylu, pokaz jej zdjecia jak dziewczyki byly ubrane np w latach 60 czy 80 i spytaj czy moze jej kolezanka nosi podobne ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym już dała dziecku spokój. Jesli fantazjuje to tylko będzie się nakrecac pytaniami mamy. Lepiej popytaj sąsiadów najlepiej straszych o historie okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wytlumaczcie mi jak duch moze nosic ubrania?? skoro nie ma cielesnej powloki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba nie ukazuje jej się na golasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytalam powaznie , wszyscy widza duch w ubraniach a przeciez dusz po smierci opuszcza cielesna powloke czyli swoje opakowanie a ubranie jest na ciele wiec jak mozna widziec ducha w ubraniu- wniosek z tego taki ze to tylko wyobraznia bardziej wrazliwych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duchy sa I to sa zagubione dusze z niedokonczonymi sprawami na ziemi.Nie wiem autorko jak ty mozesz tak spokojnie o tym mowic ,gdy w gre wchodzi tez twoje dziecko.Swiat zmarlych i nasz to dwa rozne swiaty I lepiej by sie nie laczyly. Masakra kobieto nie wiece z czym igracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez mieszkam w Finlandii..i z tego co wiem to sa koscioly katolickie..nie wierze,nie chodze ale o istnieniu wiem :) Ciekawa historia...jak z filmu naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Norwegii dzieci nie noszą się z hallo kity ,nawet duchy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przerażona
Po pierwsze to nigdzie nie napisałam, że w Norwegii jest mało kościołów. Napisałam, że ja mam daleko do kościoła katolickiego, a nie ogólnie do kościoła. Po drugie nie wierzę w to, że jest taki film, bo to byłby zbyt duży zbieg okoliczności, myslę, że to ktoś sobie wymyslił i potem niby przypadkiem "zapomniał" tytuł;)Po trzecie nie widzę powodu dla którego mam wzywać księdza i odprawiać jakieś egzorcyzmy czy inne "święcenia", nie będę córki straszyć. Wyobraźnie zaś wy macie sporą, bo przecież "dziewczynka" nie jest groźna, nie strasyz nikogo, więc nie będę ja też córki straszyć. Umówię nas do psychologa, ale córki więcej pytaniami dręczyć nie będę. dziękuję za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie jest to głupia prowokacja to warto uważać na dziecko (żeby nie doszło do sytuacja, w której "koleżanka" prosi ją np. o wyskoczenie przez okno). Spróbuj zajmować ją codziennie różnymi ciekawymi zajęciami. Jeżeli sytuacja się będzie powtarzać to ewidentnie coś jest na rzeczy (bez względu na to, czy ktoś w duchy wierzy czy nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wierzę wtakie rzeczy mam koleżankę której córeczka też widziała w domu ducha starszej pani kolezanka poprosiła księdza zeby poświęcił dom i pomogło dziecko przestało rozmawiać z duchem zamiast do psychologa idz najpierw do księdza i poproś o poświęcenie domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka nielzego wala z was tu ma, swój talent fantasty trenuje na was a wy to lykacie jak pelikany:D Ludzie, ogarnijcie sie!! nie a duchow, to jest tylko wasza fikcja i nabieracie sie na tego typu opowieści ,które również sa wymysłem :D Powiem więcej, mam koleżankę która pisze na kilku forach ( choć nie wiem jakich, bo nazw nie chciał podac) i sama mowila ze z nudow tworzy na forach różne historie z duchami, czego była świadkiem, co widziala itd., a ludzie sie w to wkrecaa i sami wypisują bzdety,ona wtenczas ma z nich breeecha hahahhahaha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz glupia kolezanke:O znalazla sobie inteligentna rozrywke. Ja wierze w duchy , bo widzialam jak bylam dzieckiem zmarla osobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście wiem,ze jest glupia i ja jej tro mówiłam wielokrotnie jaka jets i ze tp cp robi to jest debiizm, ale jeszcze gorsza banda idiotow to osoby ,które dają sie w takie historyjki wkrecic i to lykaja, sami później wierząc w takie science -fiction :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nie zaszkodzi posypanie wszystkich kątów w domu solą. Jeśli masz możliwość (możesz to zrobić online) okadź też dom białą szałwią. W internecie znajdziesz podpowiedzi jak zrobić to prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×