Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem przerażona

Moje dziecko widzi ducha

Polecane posty

Gość gość
jak mozna okadzic dom online?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, źle napisałam, miałam napisać, że białą szałwię może kupić online, a instrukcję jak prawidłowo okadzić dom, znajdzie w necie :D Faktycznie wyszło niezręcznie :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domyslilam sie ze pewnie chodzi o zakup ale tak smiesznie to wyszlo ze musialam sie upewnic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz ktos wciska ciemnote ze sredniowiecza.co innego swiecona czy egzorcyzmowana woda a co innego okadzanie domu sola czy biala szalwia, litosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooooo, bo egzorcyzm to najnowsze trendy, nie? :D Jak już coś piszesz- to pisz z głową i konsekwencją, bo robisz z siebie -w najlepszym wypadku- hipokrytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I już się katolska ciemnota pojawia. Otóż sól, szałwia, zioła i inne narzędzia takie jak amulety czy runy istnieją dużo, dużo dłużej i sprawdzały się dużo, dużo wcześniej aniżeli ta twoja święcona woda czy pan ksiądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak tam autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha dokładnie okadzanie szałwią i inne rytuały istniały dużo wcześniej niż chrześcijaństwo to są podstawy wiedzy historycznej, nawet jeśli ktoś nie wierzy w działanie "magicznych" zabiegów to powinien chociaż mieć minimalną wiedzę na temat świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zaciekle walcza co niektorzy z wiara w Boga ze wierza bardziej w zabobony sprzed chrzescijanstwa i sa gotowi popierac niejedna ciemnote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź spać, na roraty zdaje się jutro musisz iść, nie? :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, daj znać, co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertcb
Włączyć smartfona czy kamerę na nagrywanie filmu i dać dziecku w momencie gdy będzie mówiło że kogoś widzi, żeby spróbowało ją nagrać - jeśli nie zobaczy tej zjawy na podglądzie kamery - szybko pojmie że jest ona nieprawdziwa bo normalnych ludzi tam widać i dziecko to skojarzy, jeśli by jakimś cudem zobaczyło także na podglądzie - to chyba powinni je tam widzieć wszyscy, czyli także rodzice? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko czy miałaś może styczność z programem "Duchy" czy "Opowieści z zaświatów". To były filmy oparte na faktach i leciały na discovery. To co opisujesz jest bardzo podobne do całego mnóstwa historii zawartych w tych filmach. Nie chodzi o to że ściemniasz bo może być to wszystko jak najbardziej prawda. Chodzi o to że styczność ludzi z duchami często opiera się na podobnych schematach że komuś się śnią dziwne nietypowe sny że dziecko z kimś rozmawia. Nie chce cie straszyć ale w tych filmach niestety relacja z duchem często pogłębiała się w niekorzystnym wręcz niebezpiecznym kierunku, choć nie jest powiedziane że u ciebie musi tak być bo są też ludzie którzy niemal żyją w symbiozie z jakimiś odgłosami bliskich z zaświatów. Co mogę napisać. W oparciu o te filmy to bohaterowie wzywali do domu osobę która miała jakieś paranormalne zdolności i ta osoba potrafiła zobaczyć więcej szczegółów które naprowadzały na rozwiązanie problemu. I ja bym na twoim miejscu nie czekała raczej na potencjalny rozwój wypadków tylko poszukała kogoś kto się zajmuje takimi sprawami paranormalnymi lub jest jasnowidzem. Niekoniecznie ktoś mógł mieszkać w twoim domu, wystarczy że niedaleko jest czyjeś nieznane miejsce pochówku. Czasami się zdarzały przypadki że w domu całymi latami nic nie straszyło bo duch jakby "spał" a po ostrym remoncie nagle zaczynało straszyć bo coś naruszyło jego spokój. Czasami potrafi duch z drogi przyjść do domu nie mając z nim żadnego powiązania ścisłego wystarczy że nieopodal wydarzyła się jakaś tragedia. Dziewczynka mogła też lada chwila umrzeć po matce jeśli tkwi w stanie zawieszenia. Ja bym szukała jakichś specjalistów. To co mnie martwi to w tych filmach egzorycyzmy przeprowadzane przez ksiedza zazwyczaj nie pomagały lub wręcz pogarszały sytuacje. Nie wiem dlaczego tak było. Ale z drugiej strony jeśli jakiś ksiądz jest egzorcystą to chyba komuś musiał on pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bylam mala bylam bardzo samotnym dzieckiem i czesto rozmawialam z wymyslonymi kolezankami na szczescie mialam normalnych rodzicow i nikt nie chcial na mnie egzorcyzmow odprawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie ciesz, że nie miałaś styczności z czymś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi żeby egzorcyzmy na dziecku stosować, ale ogólnie dom oczyścić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka wynajmowała dom, w którym były duchy, ale sąsiedzi milczeli, aż w końcu koleżanka dowiedziała się prawdy, okazuje się, że w kilkanaście lat wstecz na tej ziemi (dom stoi już nowy, tylko nikt długo w nim nie mieszka) mieszkało małżeństwo lekarza i położnej...Ponoć dokonywano w lepiance na tej ziemi aborcji, a płody chowano przy domu. Gdyby opowiedział mi to ktoś, kogo nie znam, to bym nie uwierzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem wszystkie stare miejsca maja specyficzna aure, to magia dawnych czasów, czy duchy-nie koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Ciekawe jak się skończyła ta historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba sprawdzić czy urzędzie meldunkowym poprzednicy się wymeldowali ? Oraz czy ktoś w tym domu nie zginął kiedyś w wypadku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haaalooo jak się skończyła ta historia???? Autorko gdzie jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też widziałam dziwne rzeczy, jak jeszcze byłam dziewczynką. Nasiliło się to jak zaczęłam dojrzewać, ale chyba dwa lata po pierwszej miesiączce zupełnie odeszło. Nie martw się, minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×