Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem zbyt inteligentna, nie mam o czym rozmawiać z ludźmi. Też tak macie ?

Polecane posty

różnice genetyczne stanowią ułamek procenta całego genomu. wpływ środowiska już omówiłem. Psychologia i psychiatria skutecznie "leczą" wszystkie różnice, których nie da się zniwelować inaczej. Jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Lubisz nutelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik na 102
Ogarneła mnie dziś wielka trwoga,zatęskniła za mną liczba mnoga. Ostatnio mnogości wygryzłem do kości...i co?Osteoporoza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli do wyrażenia własnej opinii potrzebujesz poparcia srodkow masowego przekazu? A wystarczy odkrecic sloik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
game, po co ciebie pytać, ty jesteś zafiksowany i wygłaszasz te swoje spiskowe teorie tłumaczące wszystko z uporem godnym lepszej sprawy. Zapal zioło i trwaj w swoim cudownym olśnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co ci sie wydaje, że wyrażasz ale nawet głód który odczuwasz jest w dużej mierze szucznie wywoływany. Tak samo jak popęd płciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są teorie spiskowe ogólnie dostępne na równi z oficjalnymi (czyt prawdziwymi) teoriami spiskowymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik na 102
Kiedyś piękna kobieta wywołała we mnie taki popęd płciowy,że chciałem Ją zjeść!A głodny nie byłem! Kolorystycznie miała coś z nutelli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że inteligentny człowiek da sobie radę w rozmowie z każdą osobą. Ja mam taką pracę, że codziennie z wieloma osobami bardzo różnymi muszę rozmawiać "towarzysko", choć nie tylko i widzę, że część z nich właściwie po to przychodzi. I nie chodzi o szukanie wspólnej płaszczyzny, a o umiejętność słuchania często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalistka od wszystkiego
Do autorki Nie, ja tak nie mam. Dostosowuję się do rozmówcy, jeśli muszę wejść z nim w interakcję. Zamęczanie innych tematami, które nikogo poza mną nie interesują, niczego nie wnosi a tym bardziej nie jest wyznacznikiem ilorazu inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:59 też tak uważam , a tak w ogóle co to za obnoszenie się inteligencją, gdybyś taka była to nie krytykowałabyś osób, które są bardziej przeciętne i proste w obyciu, w każdej sytuacji potrafiłabyś się znaleźć, z każdym rozmawiać językiem prostszym i tym bardziej wyrafinowanym i nie zwracać uwagi na głupie detale. Jesteś zwykłą snobką anie osobą inteligentną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedługo bedziesz miała aplikacje w swoim supernowoczesnym telefonie. Będzie ci pokazywał iloraz inteligencji osób, które wpadną w kadr twojej komórki;) dodatkowo wyświetli ci sie lista wszystkich tematów jakie możecie poruszać...Zaraz obok reklam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście. Zgadzam się z Przedmówcą. Rozmowa sama w sobie jest sztuką i niech uważająca się za inteligentną osoba o tym wie. Inie mając tej umiejętności niekoniecznie należy się aż tak wywyższać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalistka od wszystkiego
O to właśnie mi chodzi. Nie można mierzyć inteligencji odmiennością zainteresowań czy poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram cie z kazdym facetem zaczynam od tematu orgazm lechtaczkowy i kazdy ma zero do powiedzenia,:-)) A SZKODA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś z was widział kiedyś w telewizji debatę o prawie bankowym. O ustawach z nim związanych? a jest to obecnie najwazniejszy dla polski sektor. chociażby z racji pieniędzy jakimi dysponuje i obraca. Ale większość z was wie o bankach jedynie to, że można tam coś trzymać bezpiecznie o czym świadczą liczne ludowe porzekadła. I miiarą inteligencji nie jest to czy o tym wiecie czy nie tylko fakt, że sie nawet nie zastanawiacie nad tym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla odmiany i porównania debat o prawie regulującym ruch uliczny było chyba z miliard. oczywiście w cudzysłowiu debat bo tu nie ma o czym debatować w przeciwieństwie do wyżej wspomnianej tematyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zbyt inteligentna, nie mam o czym rozmawiać z ludźmi x Jesteś tak inteligentna, że aż sobie przeczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ulubiony serial dokumentalny: "DROGÓWKA" pamietaj nie pyskuj bo jak cie złapia to bedziesz w tv4 a moze nawet w tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mnie poparł powyżej:) Tak . Inteligencję mierzy sie testami Mensy na przykład. Ale umiejętność rozmawiania z ludźmi jest nam dana lub nie i nie jest miarą inteligencji to, że tej umiejętności nie posiadamy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość3 masz tok rozumowania jak moja teściowa. Nic nie dociera, nie wie co plecie, ale plecie i plecie i zawzięcie wierzy w to co plecie. Argumentów nie słucha, bo przecież jest nieomylna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Inteligencję mierzy sie testami Mensy na przykład. Ale umiejętność rozmawiania z ludźmi jest nam dana lub nie i nie jest miarą inteligencji to, że tej umiejętności nie posiadamycool.gif" koniec tematu. Do tego dążyliśmy komentując :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem twoją teściową, jakkolwiek przeciw paniom w średnim wieku nie mam nic. Teściowa dla Ciebie jest synonimem ZŁA? Współczuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery
mozna tez ja mierzyc umiejetnoscia manipulowania ludzmi a ta z kolei wymaga umiejetnosci obcowania z nim w ten lub inny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umiejętność jak sama nazwa wskazuje wymaga naumienia się czegoś a to z kolei nie zależy li tylko od wrodzonych predyspozycji do przyswajania wiedzy czy też inteligencji ale również od tego jaka wiedza jest oferowana (czyt. narzucana) do naumienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż od podstawówki niejako w sprzeczności z faktem, że zaciaga się tam dzieci siłą, uczy sie je, że mają wybór, że nikt i nic im niczego nie narzuca (może jedynie delikatnie sugerować) oraz, że mamy demokrację, wolność wszelaką i prawo niezawodne. I po co w takim razie ktoś miałby kimś manipulować. przecież to bzdura!!! to są jakieś teorie spiskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×