Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

trzymanie głowy między udami kobiety to dla większości facetów RAJ NA ZIEMII

Polecane posty

Gość Gość
4 minuty temu, Gość Anonymous napisał:

Nie przejmuj się. Faceci lecą na Latynoski między innymi przez ich szerokie uda kojarzace się naturalnie z plodnoscia i bezpieczeństwem dziecka w łonie. To moda kreuje myślenie, że patyki są sexy. A facet chcąc schować swoją głowę między udami kobiety sprawdza,  czy jego dziecko będzie tam bezpieczne przez 9 miesięcy. 

Jego? Haha nie będziesz mieć pewności choćbys wsadził tam po szyję swój wielki acz pusty łeb  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jego? Haha nie będziesz mieć pewności choćbys wsadził tam po szyję swój wielki acz pusty 

Partner zakłada, że będzie tam jego dziecko i chce podświadomie sprawdzić, czy będzie tam bezpieczne. Tak samo z calowaniem. Facet calujac się z dziewczyna sprawdza, czy jej metabolizm jest OK. Jesteśmy komputerami zaprogramowanymi przez naturę, lecz wyksztakcily się u nas uczucia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Anonymous napisał:

Partner zakłada, że będzie tam jego dziecko i chce podświadomie sprawdzić, czy będzie tam bezpieczne. Tak samo z calowaniem. Facet calujac się z dziewczyna sprawdza, czy jej metabolizm jest OK. Jesteśmy komputerami zaprogramowanymi przez naturę, lecz wyksztakcily się u nas uczucia. 

Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I co mają uda jak u hulka do bioder? Można mieć udziska i wąskie biodra. Jak to niby ma wpływać na ciąże i poród? Ogarnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergreg

ja wole kiedy to kobieta trzyma swoja glowe miedzy moimi udami, najlepiej w samochodzie 🙂 i nią porusza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Anonymous napisał:

Partner zakłada, że będzie tam jego dziecko i chce podświadomie sprawdzić, czy będzie tam bezpieczne. Tak samo z calowaniem. Facet calujac się z dziewczyna sprawdza, czy jej metabolizm jest OK. Jesteśmy komputerami zaprogramowanymi przez naturę, lecz wyksztakcily się u nas uczucia. 

Tej teorii akurat nie słyszałam, natomiast faktycznie biologia jest taka, że przynajmniej teoretycznie, kobieta i mężczyzna spotykają się na seks, żeby przedłużyć gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gergreg napisał:

ja wole kiedy to kobieta trzyma swoja glowe miedzy moimi udami, najlepiej w samochodzie 🙂 i nią porusza..

Ale po co? Tak Cię bodzie i czochra łbem?😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Ale po co? Tak Cię bodzie i czochra łbem?😏

Ja wolę jak to ona ma orgazm nie ja. Mi wystarczy możliwość dotykania kobiecego ciała, najlepiej ustami. Mi orgazm nie jest potrzebny. Chcę też czuć się zdominowany w łóżku. Żeby to było tak, że to ona lapie moją głowę udami i robi sobie przyjemnie moją twarzą lub każe mi lizać jej krocze. Fajnje mieć głowę między udami, gdy ona dochodzi, bo wtedy jesteś wręcz naocznym świadkiem jej szczytowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Anonymous napisał:

Ja wolę jak to ona ma orgazm nie ja. Mi wystarczy możliwość dotykania kobiecego ciała, najlepiej ustami. Mi orgazm nie jest potrzebny. Chcę też czuć się zdominowany w łóżku. Żeby to było tak, że to ona lapie moją głowę udami i robi sobie przyjemnie moją twarzą lub każe mi lizać jej krocze. Fajnje mieć głowę między udami, gdy ona dochodzi, bo wtedy jesteś wręcz naocznym świadkiem jej szczytowania.

Wzruszający altruista. Zacznij pisać harlekiny albo ody do waginy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość Anonymous napisał:

Partner zakłada, że będzie tam jego dziecko i chce podświadomie sprawdzić, czy będzie tam bezpieczne. Tak samo z calowaniem. Facet calujac się z dziewczyna sprawdza, czy jej metabolizm jest OK. Jesteśmy komputerami zaprogramowanymi przez naturę, lecz wyksztakcily się u nas uczucia.  

Co za bzdura. Chcę wsadzić kobiecie tam głowę, bo to jej wrażliwe miejsce, na co dzień zakryte i niedostepne, ciepłe i - mam nadzieję - wilgotne. 🙂 Nie zamierzam mieć nic wspólnego z dziećmi.

8 minut temu, Gość Gość napisał:

Wzruszający altruista. Zacznij pisać harlekiny albo ody do waginy.

Ty, ale jak ja na divę poszedłem do też jakoś byłem nakręcony na sutki (ssanie!) i cycki, na przytulanie i dotyk, nie na orgazm. Chociaż ten drugi też by nie zaszkodził, ale nie wyszło wtedy 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Wzruszający altruista. Zacznij pisać harlekiny albo ody do waginy.

No wiem. Dla samca alfa macho może się to wydawać nie zrozumiałe. Taki samiec to on woli nad kobietą dominować i nie przejmować się jej orgazmem. Szkoda, że są takie dziewczyny, które wybierają takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous
Przed chwilą, marcin_wawa napisał:

Co za bzdura. Chcę wsadzić kobiecie tam głowę, bo to jej wrażliwe miejsce, na co dzień zakryte i niedostepne, ciepłe i - mam nadzieję - wilgotne. 🙂

A skąd ta potrzeba? Jakie jest jej pochodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Anonymous napisał:

No wiem. Dla samca alfa macho może się to wydawać nie zrozumiałe. Taki samiec to on woli nad kobietą dominować i nie przejmować się jej orgazmem. Szkoda, że są takie dziewczyny, które wybierają takich ludzi.

Niezrozumiałe piszemy razem. Każdy wybiera to co lubi. Nie każda kobieta gustuje w przylepie z syndromem siostry syjamskiej która wali konia do opisów minety we własnym wykonaniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Anonymous napisał:

A skąd ta potrzeba? Jakie jest jej pochodzenie?

Znaczy to nie jest moja jakaś wybitna potrzeba, nie kreci mnie lizanie cipki, aczkolwiek jak kolega wyżej - kręciłoby mnie dawanie jej przyjemności w ten sposób. A wsadzić głowę miedzy uda dziewicy, cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Niezrozumiałe piszemy razem. Każdy wybiera to co lubi. Nie każda kobieta gustuje w przylepie z syndromem siostry syjamskiej która wali konia do opisów minety we własnym wykonaniu. 

Ja konia nie walę.  Ale dzięki za przypomnienie zasad ortografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravik po 30tce
Dnia 28.11.2014 o 23:23, Gość gość napisał:

trzymanie głowy między udami kobiety to dla większości facetów RAJ NA ZIEMII

Nigdy nie byłem w tym raju😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Anonymous napisał:

Ja konia nie walę.  Ale dzięki za przypomnienie zasad ortografii.

Jestem do usług oralnych. I pisemnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous
9 minut temu, Gość Pravik po 30tce napisał:

Nigdy nie byłem w tym raju😭

Ja też nie. A bardzo bym chciał. Może się znajdzie taka, która będzie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×