Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

polaki to seksualne buraki!

Polecane posty

Gość gość
Ale musisz miec wielka pi/sssde...jak wiadro,raczej bym się nie chwalił na twoim miejscu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O 23 to pracują ludzie na 3-cią zmianę I takie dziwy jak ty Psycholog dziecięcy, hahahha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psycholog dzieciecy ktory ma problem z pisownia. No to dajesz przyklad dzieciom :D Ale polewka z typiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, 28 on ma; to jak ty robisz głębokie gardło, zadławic się możesz taką kaszanką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówcie co chcecie, ja mam pracę i to dobrą. Zarabiam, mam także prywatny gabinet.Idioci! Oceniają człowieka po jednym wyrazie.A co do mojego chłopaka, jest lepszy od was, milion razy. Potrafi być kulturalny, ma szacunek do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 1,5 metra w kotasie siad plaski do laski jepana mendo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatny gabinet? Chyba pokoj w szpitalu psychiatrycznym :D Kto by chcial do analfabetki przychodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jeszcze coś o sobie, jesteśmy pod wrażeniem :D Przyjmujesz w tym prywatnym gabinecie na szybkie numerki czy na godziny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kleczkach i z otwarta japa, drzwi otwiera,gotowa na przyjęcie.... pacjenta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Menda to ty jesteś. Wiesz co spadam stąd na cudowny ostry seks. Mam zamiar zaszaleć, wylizać mu i pozwolić mu spuścić mi się w dziurkę. Może będziemy mieli śliczne dzieci ze ślicznymi genami, a nie wypłowiałe małe buraki z małymi sflaczałymi kuśkami. Żegnam! Piszcie dalej na forum, bo cipki to wy ani dziś ani jutro nie zobaczycie, inaczej byście ja dmuchali, a nie stukali w klawiaturę i trzepali konie przy RED Tube. Możecie się nabijać, ale mnie stać dzięki studiom na wiele, jestem niezależna finansowo płotki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mowi to pani psycholog leczaca kompleksy w internecie zamiast korzystac z malpki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach, jak miło, ci którzy macie dzieci, pamiętajcie, że być może taka analfabetka jak ja zajmuję się waszym dzieckiem, a wy jeszcze mi za to płacicie buraki i całujecie nie w dupę za opinię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*********j już kretynko Pozdrawiamy serdecznie środkowym palcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu blad zrobila, co pustak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dno i piec metrow mulu. Szkolnego psychologa dzieciecego stac dokladnie na wielkie gowno. Gdzie taka idiotka sie uchowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, kończymy już z tym prowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma prywatny gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MIESZAKM W DE: I MA FACETA W POLSCE I NA NIKOGO GO NIE ZAMIENIE;MA PTASZKA 18cm. i charakter!!!! NIE CO CI TUBYLCY;kocham polakow kocham mojego wieslawa, kiedys smaialm sie z imienia wiesiek teraz kocham go !!! i jest polak,wracam do polski do mojego facetamdam sobie rad eon zarabia na siebei to mi wystarczy ja na siebie mam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za patriotyczne wyznanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej bełkot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty stara mendo seks to masz w telewizji na kanale erotycznym takie prowo strzelaj do kosza tempa peezdo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podsumowanie: Na Forum Erotycznym portalu Kafeteria wystarczy jeden głupi, bezwartościowy temat, a ciągle jest podbijany i komentowany, a także okraszany wulgaryzmami i agresją. Tematy wartościowe są omijane lub mają niewielką grupę odbiorców. Reasumując: sami wystawiliście sobie laurkę komentując to prowo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się przejmujemy twoją opinią, naprawdę :D Czy to ty zakładasz te wartościowe tematy, które są pomijane, że aż podsumowujesz i reasumujesz to, co robimy ot tak, just for fun ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×